Zákroky – obličej

Plastická operace víček

Plastická operace víček

Zvažujete operaci horních víček? Plastika víček Vám ubere několik let a Vaše oči získají opět mladistvý a živý vzhled. Profesionální služby za výhodné ceny.

Tekutý lifting

Tekutý lifting

Novinka! Tekutý lifting, revoluce v anti-agingu. Inovativní výplň, která redukuje hluboké vrásky a má výrazný liftingový efekt.

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek s dlouhodobým efektem. Aplikace provedené našimi profesionály jsou naprosto bezpečné se skvělými výsledky.

Hybridní výplň pod oči

Hybridní výplň pod oči

Patentovaný přípravek s kyselinou polymléčnou pro mladistvý vzhled očního okolí a okamžité osvěžení pleti.

Facelift v celkové anestezii

Facelift v celkové anestezii

Zbavte se vrásek a získejte mladší vzhled! Facelift v celkové anestezii Vám pomůže vrátit zpátky čas. Zkušení lékaři Vám zajistí tu nejlepší péči a výsledek.

Mini Facelift v lokální anestezii

Mini Facelift v lokální anestezii

Facelifting využívají prestižní estetické kliniky po celém světě. Navrátí Vám mladistvý vzhled s dlouhodobým efektem, bezpečností a rychlou rekonvalescencí.

Plazmalifting

Plazmalifting

Mladá a pevná pokožka v pokročilém věku. Dříve výsada bohatých, dnes dostupná realita řady žen. V My Best Care najdete tu nejlepší péči.

Výplň rtů

Výplň rtů

Odstranění vrásek kolem úst a modelace rtů dávno nejsou výsadou modelek a hereček. Dnes jsou tyto metody dostupné každé ženě, která si přeje být krásná.

Aquapeeling

Aquapeeling

Aquapeeling je nová, vysoce efektivní a zároveň šetrná metoda péče o pleť. Hloubkově hydratuje pleť, zužuje rozšířené póry a navíc je velmi příjemný.

Bienpeel

Bienpeel

BIENPEEL je inovativní 2 fázové ošetření pleti. Výsledkem je okamžitý lifting, rychlá regenerace pleti, sjednocený tón pleti – bělící efekt.

Omlazení frakčním laserem

Omlazení frakčním laserem

Ať už řešíte vrásky, ztrátu elasticity, pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pleti či drobné jizvičky po akné, s tímto vším si frakční laser dokáže krásně poradit.

Bioremodelace - omlazení pleti

Bioremodelace – omlazení pleti

Současným zázrakem krásy jsou výplně kyselinou hyaluronovou. Dokonalá metoda, která vrátí vaší pleti mládí. Profesionalita jedině v My Best Care.

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera je moderní přístroj pro vypnutí a rozjasnění pleti. Používá multi-polární radiofrekvenční energie, dodává pleti energii, stimuluje produkci kolagenu.

Léčba akné

Léčba akné

Komplexní a efektivní léčba akné. Používáme nejmodernější léčebné metody: Aquapeeling, mikrojehličkování a následnou péči pro omlazení pokožky pulzním světlem.

Chemický peeling

Chemický peeling

Zcela neinvazivní metoda slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje, krku, dekoltu, zad a rukou. Procedura využívá AHA kyseliny, látky biologického původu. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Mezoterapie - mikrojehličkování

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikroneedling (mikrojehličkování) je druh mezoterapie, za použití unikátní hlavice s mikrojehličkami pro efektivní obnovu a omlazení pleti.

Niťový lifting obličeje

Niťový lifting obličeje

Liftingová procedura pomocí speciálních mezonití a 3D nití. Niťový lifting obličeje je miniinvazivní alternativou klasického chirurgického faceliftingu.

Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn

Bezbolestné a efektivní řešení odstranění pigmentových skvrn. Výsledky jsou patrné již po dvou ošetřeních. Prémiová multiaplikační platforma Lumenis M22.

Odstranění znamének

Odstranění znamének

Zbavte se znamének jednou provždy! Odstranění znamének laserem CO2 je moderní a účinná metoda, vhodná pro všechny typy pleti. Využijte naše výhodné ceny.  

Bullhorn Lip Lift

Bullhorn Lip Lift

Lip lift je oblíbená metoda trvalého zvětšení rtů bez aplikace výplní s akcentem na přirozený výsledek. Provádí se v lokální anestezii a pacient po zákroku odchází domů.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu