Zákroky – obličej

Plastická operace víček

Plastická operace víček

Zvažujete operaci horních víček? Plastika víček Vám ubere několik let a Vaše oči získají opět mladistvý a živý vzhled. Profesionální služby za výhodné ceny.

Chemický peeling

Chemický peeling

Zcela neinvazivní metoda slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje, krku, dekoltu, zad a rukou. Procedura využívá AHA kyseliny, látky biologického původu. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Facelift v celkové anestezii

Facelift v celkové anestezii

Zbavte se vrásek a získejte mladší vzhled! Facelift v celkové anestezii Vám pomůže vrátit zpátky čas. Zkušení lékaři Vám zajistí tu nejlepší péči a výsledek.

Mini Facelift v lokální anestezii

Mini Facelift v lokální anestezii

Facelifting využívají prestižní estetické kliniky po celém světě. Navrátí Vám mladistvý vzhled s dlouhodobým efektem, bezpečností a rychlou rekonvalescencí.

Plazmalifting

Plazmalifting

Mladá a pevná pokožka v pokročilém věku. Dříve výsada bohatých, dnes dostupná realita řady žen. V My Best Care najdete tu nejlepší péči.

Výplň rtů

Výplň rtů

Odstranění vrásek kolem úst a modelace rtů dávno nejsou výsadou modelek a hereček. Dnes jsou tyto metody dostupné každé ženě, která si přeje být krásná.

Bienpeel

Bienpeel

BIENPEEL je inovativní 2 fázové ošetření pleti. Výsledkem je okamžitý lifting, rychlá regenerace pleti, sjednocený tón pleti – bělící efekt.

Omlazení frakčním laserem

Omlazení frakčním laserem

Ať už řešíte vrásky, ztrátu elasticity, pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pleti či drobné jizvičky po akné, s tímto vším si frakční laser dokáže krásně poradit.

Bioremodelace - omlazení pleti

Bioremodelace – omlazení pleti

Současným zázrakem krásy jsou výplně kyselinou hyaluronovou. Dokonalá metoda, která vrátí vaší pleti mládí. Profesionalita jedině v My Best Care.

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera je moderní přístroj pro vypnutí a rozjasnění pleti. Používá multi-polární radiofrekvenční energie, dodává pleti energii, stimuluje produkci kolagenu.

Léčba akné

Léčba akné

Komplexní a efektivní léčba akné. Používáme nejmodernější léčebné metody: Aquapeeling, mikrojehličkování a následnou péči pro omlazení pokožky pulzním světlem.

Mezoterapie - mikrojehličkování

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikroneedling (mikrojehličkování) je druh mezoterapie, za použití unikátní hlavice s mikrojehličkami pro efektivní obnovu a omlazení pleti.

Niťový lifting obličeje

Niťový lifting obličeje

Liftingová procedura pomocí speciálních mezonití a 3D nití. Niťový lifting obličeje je miniinvazivní alternativou klasického chirurgického faceliftingu.

Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn

Bezbolestné a efektivní řešení odstranění pigmentových skvrn. Výsledky jsou patrné již po dvou ošetřeních. Prémiová multiaplikační platforma Lumenis M22.

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek s dlouhodobým efektem. Aplikace provedené našimi profesionály jsou naprosto bezpečné se skvělými výsledky.

Odstranění znamének

Odstranění znamének

Zbavte se znamének jednou provždy! Odstranění znamének laserem CO2 je moderní a účinná metoda, vhodná pro všechny typy pleti. Využijte naše výhodné ceny.  

Ultrazvukový lifting Liftera - Ultherapie

Ultrazvukový lifting Liftera – Ultherapie

Mládí a mladistvý vzhled nikdy nebyly blíž. Současná technologie spolu s touhou po kráse dokážou doslova zázraky na počkání. Ultrazvuková Liftera je důkazem.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu