Plazmalifting

Plazmalifting je progresívní metoda omlazení pleti pomocí vlastní obohacené krevní plazmy klienta. Patří k velice účinným anti-agingovým zákrokům, při kterých se vysokofrekvenčně oddělená krevní plazma z odebrané krve klienta aplikuje pomocí mikrojehliček zpět do pokožky. Je to tedy miniinvazivní metoda, která kromě okamžitého omlazujícího efektu přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu, posiluje hojivé procesy v organismu a oddaluje výskyt viditelných projevů stárnutí pleti.

Plazmalifting provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Nyní až do 31.8.2024 speciální ELIXÍR MLÁDÍ se slevou 25 %!

Objednejte se Koupit poukaz

Plazmalifting pomáhá účinně regenerovat kožní buňky a stimuluje obnovení vlastní tvorby kolagenu v pleti

Účinně vyhlazuje pleť, redukuje vrásky a obnovuje pružnost pokožky a významně redukuje viditelné příznaky stárnutí pleti

Pomáhá eliminovat jizvy a špatně se hojící ranky a regeneruje pleť např. po dermatologických zákrocích

Aplikace látek tělu vlastních bez rizika alergie a dalších vedlejších účinků

Princip plazmaliftingu

Účinek této metody spočívá v posílení procesu množení kmenových buněk v pokožce. Nejprve je třeba provést standardní krevní odběr ze žíly (zhruba množství 8-10 ml). Krev je poté ve speciálním přístroji smíšena s patentovanou gelovou substancí a následně vysokofrekvenčně odstředěna. To však probíhá velmi šetrně, aby nedošlo k poškození krevních destiček (trombocytů). Příprava krevní plazmy trvá zhruba 15 minut a zvýší se při ní koncentrace aktivních trombocytů a růstových složek až o neuvěřitelných 600%.

Druhá část plazmaliftingu sestává z aplikace plazmy, přičemž v místě vpichu se až desetinásobně posílí množení kmenových buněk. Dojde tak k nastartování přirozených hojivých pochodů v organismu.  Ke kmenovým buňkám v pokožce současně doplníme růstové faktory, čímž urychlíme jejich růst a stanou se plnohodnotnou dospělou buňkou, schopnou produkovat kolagenní vlákna, jejichž tvorba je podmínkou regenerace.

Popis aplikace

Příprava

Před vlastní procedurou plazmaliftingu je třeba nejprve provést standardní odběr krve ze žíly pacienta. Odebraná krev se poté smísí s unikátní patentovanou gelovou substancí a následně se ve speciálním přístroji odstředěním oddělí plazma od ostatních složek krve. Celá příprava plazmy k aplikaci trvá zhruba 15 minut.

Plazma se aplikuje na čistou pleť, je možné použít speciální znecitlivující krém.

Aplikace

Obohacená krevní plazma je pomocí drobných vpichů tenkou jehličkou postupně vpravena do pokožky. Jeden zákrok (plazmalifting) trvá v závislosti na rozsahu a typu ošetřené oblasti maximálně 60 minut, včetně působení anestetického krému. Aplikuje se pomocí velmi tenké jehličky většinou do celého obličeje (krku, dekoltu). Cílem je nastartovat regenerační proces pokožky. Plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Pokožka se zpevní a je odolnější.

Pozákroková péče

Ihned po aplikaci může být pleť lehce zarudlá, mohou se objevit i drobné modřinky, tento problém obvykle rychle vymizí. Den po absolvování plazmaliftingu je již možné použít běžný make–up, k úplnému zhojení pokožky dojde obvykle několik dní po aplikaci.

Pro koho není zákrok vhodný?

Plazmalifting by neměl být prováděn osobám s poruchou srážlivosti krve, užívajícím léky na ředění krve. Asi 2 dny před zákrokem je vhodné vysadit antirevmatika (Ibuprofen, Ibalgin, Diclofenac, Aulin atp.) z důvodu možného snížení účinku krevních destiček obsažených v plazmě. Zákrok také není možné provést, pokud v místě aplikace probíhá zánět.

Neprovádí se ani u těhotných žen a pacientů s aktivním onkologickým onemocněním.

Jestliže pro vás není ošetření vhodné, rádi s vámi zkonzultujeme i další zákroky, které mohou výrazně posunout váš estetický vzhled. Oblíbené je odstranění znamének, v hubnutí vás podpoří kryolipolýza a vaši pleť omladí výplně vrásek kyselinou hyaluronovou.

Lékaři

MUDr. Barbora Adamová
zobrazit detail

MUDr. Barbora Adamová

MUDr. Simona Houserová
zobrazit detail

MUDr. Simona Houserová

MUDr. Jana Kovalčiková
zobrazit detail

MUDr. Jana Kovalčiková

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)
zobrazit detail

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)

MUDr. Jana Paduchová
zobrazit detail

MUDr. Jana Paduchová

MUDr. Kristýna Egea Canet
zobrazit detail

MUDr. Kristýna Egea Canet

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Vlasta Vlasáková
zobrazit detail

MUDr. Vlasta Vlasáková

MUDr. Klára Císařová
zobrazit detail

MUDr. Klára Císařová

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

Mgr. Pavlína Vlasáková
zobrazit detail

Mgr. Pavlína Vlasáková

Akce

Elixír mládí

Elixír mládí

sleva 25%

Doubleplazmaterapie + 1,5 ml kys. hyaluronové a vitamínů

Revitalizační ošetření pro hloubkovou hydrataci a výživu namáhané, dehydrované pleti.

Kombinuje vlastní obohacenou krevní plazmu a inovovaný přípravek s nezasíťovanou kyselinou hyaluronovou, aplikace microjehličkou, před ošetřením nanášíme anestetický krém.

Dříve: 8.035 Kč 5.990 Kč

Objednat se nyní

Akční cena je platná do 31.8.2024

Platí do: 31. 08. 2024

Ceník

Plazmalifting – omlazení pleti vlastní plazmou

Akce
Cena

Plazmalifting | 1 ampule

3.890 Kč 162 €

Double Plazmalifting | 2 ampule (často vystačí i na krk nebo hojně na celý obličej)

5.690 Kč 237 €
6.890 Kč 287 €

Plazmalifting-RegenPlazma | 1 ampule

5.990 Kč 250 €

Doubleplazmaterapie + 1,5 ml Filorga

5.990 Kč 250 €
8.035 Kč 335 €

Blog

Drobné modřinky po injekčních výplních jsou běžnou komplikací této procedury a obvykle velmi rychle spontánně zmizí. Ale třeba se jim dá zabránit. Více v našem článku o modřinách po výplních zde:

Modřiny po výplních

Časté dotazy

Pro koho se plazmalifting hodí nejvíce?

Plazmalifting pokožku výrazně zpevní a také bude pokožka odolnější. Zákrok je tedy vhodný pro kohokoli v pokročilém věku, kdo na své pokožce pozoruje stopy stárnutí a rád by zlepšil estetiku svého těla.

Je tato metoda bezpečná?

Krevní plazma se v lékařství využívá již poměrně dlouho, z plazmy se vyrábí celá řada efektivních léčiv. Její využití v estetické dermatologii je relativní novinkou. Tím, že se při aplikaci vrací do vašeho těla vaše vlastní plazma, nikoli plazma od cizího dárce, je již předem vyloučena jakákoliv alergická reakce, protože aplikovaná látka je pro vás přirozená. Proces odběru i zpracování krve je velice šetrný a aplikace téměř bezbolestná.

Jak často by se měl zákrok opakovat?

Ošetření je vhodné 2x – 3x opakovat. Druhé ošetření obvykle plánujeme cca měsíc po prvním zákroku. Třetí ošetření by mělo následovat po dalších 2 měsících. Při dodržení postupu se klient může těšit z výsledku po dalších 3 týdnech. Pro dlouhodobý efekt je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu