NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Plazmalifting

+    Plazmalifting pomáhá účinně regenerovat kožní buňky

+    Aplikace látek tělu vlastních bez rizika alergie a dalších vedlejších účinků

+    Účinně vyhlazuje pleť, redukuje vrásky a obnovuje pružnost pokožky 

+    Významně redukuje viditelné příznaky stárnutí pleti

+    Pomáhá eliminovat jizvy a špatně se hojící ranky

+    Regeneruje pleť např. po dermatologických zákrocích

+    Stimuluje obnovení vlastní tvorby kolagenu v pleti

+    Plazmalifting je ambulantní metoda bez nutnosti hospitalizace

Plazmalifting

Plazmalifting je progresívní metoda omlazení pleti pomocí vlastní obohacené krevní plazmy klienta. Patří k velice účinným anti-agingovým zákrokům, při kterých se vysokofrekvenčně oddělená krevní plazma z odebrané krve klienta aplikuje pomocí mikrojehliček zpět do pokožky. Je to tedy miniinvazivní metoda, která kromě okamžitého omlazujícího efektu přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu, posiluje hojivé procesy v organismu a oddaluje výskyt viditelných projevů stárnutí pleti.  

Terapii vlastní obohacenou krevní plazmou lze velmi efektivně kombinovat s výplněmi kyselinou hyaluronovou, čímž lze dosáhnout kvalitní hydratace pleti a lze tak řešit i hlubší vrásky a nerovnosti v obličeji. Dá se kombinovat rovněž s přípravky obsahujícími aminokyseliny, které, díky svému složení, pomáhají budovat a zpevňovat v pleti kolagenová vlákna.

Princip PLAZMALIFTINGU

Účinek této metody spočívá v posílení procesu množení kmenových buněk v pokožce. Nejprve je třeba provést standardní krevní odběr ze žíly (zhruba množství 8-10 ml). Krev je poté ve speciálním přístroji smíšena s patentovanou gelovou substancí a následně vysokofrekvenčně odstředěna. To však probíhá velmi šetrně, aby nedošlo k poškození krevních destiček (trombocytů). Příprava krevní plazmy trvá zhruba 15 minut a zvýší se při ní koncentrace aktivních trombocytů a růstových složek až o neuvěřitelných 600%. Následuje vlastní aplikace plazmy, přičemž v místě vpichu se až desetinásobně posílí množení kmenových buněk. Dojde tak k nastartování přirozených hojivých pochodů v organismu.  Ke kmenovým buňkám v pokožce současně doplníme růstové faktory, čímž urychlíme jejich růst a stanou se plnohodnotnou dospělou buňkou, schopnou produkovat kolagenní vlákna, jejichž tvorba je podmínkou regenerace.

Popis aplikace

Příprava

Před vlastní procedurou plazmaliftingu je třeba nejprve provést standardní odběr krve ze žíly pacienta. Odebraná krev se poté smísí s unikátní patentovanou gelovou substancí a následně se ve speciálním přístroji odstředěním oddělí plazma od ostatních složek krve. Celá příprava plazmy k aplikaci trvá zhruba 15 minut.

Plazma se aplikuje na čistou pleť, je možné použít speciální znecitlivující krém.

Aplikace

Obohacená krevní plazma je pomocí drobných vpichů tenkou jehličkou postupně vpravena do pokožky. Jeden zákrok trvá v závislosti na rozsahu a typu ošetřené oblasti maximálně 60 minut, včetně působení anestetického krému. Aplikuje se pomocí velmi tenké jehličky většinou do celého obličeje (krku, dekoltu). Cílem je nastartovat regenerační proces pokožky. Plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Pokožka se zpevní a je odolnější.

 

Pozákroková péče

Ihned po aplikaci může být pleť lehce zarudlá, mohou se objevit i drobné modřinky, tento problém obvykle rychle vymizí. Den po aplikaci je již možné použít běžný make– up, k úplnému zhojení pokožky dojde obvykle několik dní po aplikaci.

Pro koho není zákrok vhodný?

Zákrok by neměl být prováděn osobám s poruchou srážlivosti krve, užívající léky na ředění krve. Asi 2 dny před zákrokem je vhodné vysadit antirevmatika (Ibuprofen, Ibalgin, Diclofenac, Aulin atp.) z důvodu možného snížení účinku krevních destiček obsažených v plazmě. Zákrok také není možné provést pokud v místě aplikace probíhá zánět.

Neprovádí se ani u těhotných žen a pacientů s aktivním onkologickým onemocněním

Nejčastější dotazy

Pro koho se plazmalifting hodí nejvíce?

Je tato metoda bezpečná?
Krevní plazma se v lékařství využívá již poměrně dlouho, z plazmy se vyrábí celá řada efektivních léčiv. Její využití v estetické dermatologii je relativní novinkou. Tím, že se při aplikaci vrací do vašeho těla vaše vlastní plazma, nikoli plazma od cizího dárce, je již předem vyloučena jakákoliv alergická reakce, protože aplikovaná látka je pro vás přirozená. Proces odběru i zpracování krve je velice šetrný a aplikace téměř bezbolestná.
Jak často by se měl zákrok opakovat?
Ošetření je vhodné 2x - 3x opakovat. Druhé ošetření je vhodné naplánovat cca měsíc po prvním zákroku. Třetí ošetření by mělo následovat po dalších 2 měsících. Při dodržení postupu se klient může těšit z výsledku po dalších 3 týdnech. Pro dlouhodobý efekt je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat

Ceník

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram