Plazmalifting

+    Plazmalifting pomáhá účinně regenerovat kožní buňky

+    Aplikace látek tělu vlastních bez rizika alergie a dalších vedlejších účinků

+    Účinně vyhlazuje pleť, redukuje vrásky a obnovuje pružnost pokožky 

+    Významně redukuje viditelné příznaky stárnutí pleti

+    Pomáhá eliminovat jizvy a špatně se hojící ranky

+    Regeneruje pleť např. po dermatologických zákrocích

+    Stimuluje obnovení vlastní tvorby kolagenu v pleti

+    Plazmalifting je ambulantní metoda bez nutnosti hospitalizace

Plazmalifting

Plazmalifting je progresívní metoda omlazení pleti pomocí vlastní obohacené krevní plazmy klienta. Patří k velice účinným anti-agingovým zákrokům, při kterých se vysokofrekvenčně oddělená krevní plazma z odebrané krve klienta aplikuje pomocí mikrojehliček zpět do pokožky. Je to tedy miniinvazivní metoda, která kromě okamžitého omlazujícího efektu přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu, posiluje hojivé procesy v organismu a oddaluje výskyt viditelných projevů stárnutí pleti.  

Terapii vlastní obohacenou krevní plazmou lze velmi efektivně kombinovat s výplněmi kyselinou hyaluronovou, čímž lze dosáhnout kvalitní hydratace pleti a lze tak řešit i hlubší vrásky a nerovnosti v obličeji. Dá se kombinovat rovněž s přípravky obsahujícími aminokyseliny, které, díky svému složení, pomáhají budovat a zpevňovat v pleti kolagenová vlákna.

Princip PLAZMALIFTINGU

Účinek této metody spočívá v posílení procesu množení kmenových buněk v pokožce. Nejprve je třeba provést standardní krevní odběr ze žíly (zhruba množství 8-10 ml). Krev je poté ve speciálním přístroji smíšena s patentovanou gelovou substancí a následně vysokofrekvenčně odstředěna. To však probíhá velmi šetrně, aby nedošlo k poškození krevních destiček (trombocytů). Příprava krevní plazmy trvá zhruba 15 minut a zvýší se při ní koncentrace aktivních trombocytů a růstových složek až o neuvěřitelných 600%. Následuje vlastní aplikace plazmy, přičemž v místě vpichu se až desetinásobně posílí množení kmenových buněk. Dojde tak k nastartování přirozených hojivých pochodů v organismu.  Ke kmenovým buňkám v pokožce současně doplníme růstové faktory, čímž urychlíme jejich růst a stanou se plnohodnotnou dospělou buňkou, schopnou produkovat kolagenní vlákna, jejichž tvorba je podmínkou regenerace.

Popis aplikace

Příprava

Před vlastní procedurou plazmaliftingu je třeba nejprve provést standardní odběr krve ze žíly pacienta. Odebraná krev se poté smísí s unikátní patentovanou gelovou substancí a následně se ve speciálním přístroji odstředěním oddělí plazma od ostatních složek krve. Celá příprava plazmy k aplikaci trvá zhruba 15 minut.

Plazma se aplikuje na čistou pleť, je možné použít speciální znecitlivující krém.

Aplikace

Obohacená krevní plazma je pomocí drobných vpichů tenkou jehličkou postupně vpravena do pokožky. Jeden zákrok trvá v závislosti na rozsahu a typu ošetřené oblasti maximálně 60 minut. Aplikuje se buďto přímo do vrásek jako výplňový materiál, nebo do jiných nerovností pleti k vyvolání regeneračního procesu a následnému vyrovnání a vyhlazení těchto problémových oblastí.

K aplikaci plazmy, ale i jiných přípravků určených k omlazení a regeneraci pleti využíváme unikátní přístroj VITAL – Injector v jeho nejmodernější verzi. Celkem 16 nejtenčích jehel zajistí přesné dávkování i stejnou hloubku aplikace pod povrch pokožky, jakož i zacílení a ošetření větší plochy najednou. Díky tomu, že jsou jehličky skutečně tenké, je také podstatně snížen pocitový diskomfort během ošetření a zkrácená doba hojení.

Pozákroková péče

Ihned po aplikaci může být pleť lehce zarudlá, tento problém obvykle rychle vymizí. Den po aplikaci je již možné použít běžný make – up, k úplnému zhojení pokožky dojde nejpozději 3 den po aplikaci (délka hojení závisí na provedení – ruční provedení, kdy je plazma aplikována silnější jehlou, než má přístroj VITAL injektor, znamená samozřejmě delší dobu hojení).

Nejčastější dotazy

Pro koho se plazmalifting hodí nejvíce?
Omlazení vlastní plazmou vhodné zejména pro ošetření klientů s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale i jako prevence pro oddálení procesu stárnutí u relativně mladě vyhlížející pleti.

Vysoký efekt byl zjištěn také u léčby a korekce jizev, špatně se hojících ran a při nadměrném padání vlasů. Využití vlastní plazmy je vhodné i pro alergiky nebo osoby s velmi citlivou pokožkou. Ideální věková kategorie pro zajištění maximálního efektu této metody je cca 35 – 45 let.
Je tato metoda bezpečná?
Krevní plazma se v lékařství využívá již poměrně dlouho, z plazmy se vyrábí celá řada efektivních léčiv. Její využití v estetické dermatologii je relativní novinkou. Tím, že se při aplikaci vrací do vašeho těla vaše vlastní plazma, nikoli plazma od cizího dárce, je již předem vyloučena jakákoliv alergická reakce, protože aplikovaná látka je pro vás přirozená. Proces odběru i zpracování krve je velice šetrný a aplikace téměř bezbolestná.
Jak často by se měl zákrok opakovat?
Aplikaci plazmy je vhodné opakovat zhruba za šest měsíců. V případě padání nebo ztráty vlasů, u sušší pleti s hlubšími vráskami a při projevech akné ideálně již po dvou až třech měsících. Roční období v tomto případě nerozhoduje.

Ceník

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO: 8:00 – 19:00
ÚT: 8:00 – 19:00
ST: 8:00 – 18:00
ČT: 8:00 – 19:00
PÁ: 8:00 – 18:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: Zavřeno
ST: Zavřeno
ČT: 10:00 – 20:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO: Zavřeno
NE: Zavřeno

Ceník

Copyright © 2018 - 2020 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchhome linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram