NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Plastická operace víček

+    Plastická operace víček s rychlým procesem hojení

+    Využíváme nejmodernější technologie bez nutnosti celkové anestezie

+    Odstraňuje povislá víčka, vaky pod očima a další nedokonalosti

+    Zanechává minimum viditelných jizev, otoků i podlitin

+    Provádí renomovaný plastický chirurg

Plastická operace víček

BLEPHAROPLASTIKA BEZ VIDITELNÝCH JIZEV

Plastičká operace očních víček neboli blepharoplastika je ideálním řešením pro všechny klienty, kteří se potýkají s padajícími víčky, převislou kůží nebo vaky pod očima. Díky tomuto zákroku zmizí unavený pohled a oči získají opět mladistvý a živý vzhled. Díky použití nejmodernějších technologií se navíc pacienti nemusí bát viditelných jizev, otoků ani podlitin a ani dlouhodobého hojení.

Plastická operace víček se provádí v lokální anestezii, není časově náročná a nevyžaduje hospitalizaci. Během jednoho zákroku lze upravit horní i dolní víčka, a to na základě konzultace s plastickým chirurgem, která předchází každé operaci.

Klienti jsou po zákroku velmi spokojeni. Operace totiž odstraní estetické nedokonalosti, ale má i praktický význam. Po odstranění přebytečné kůže jsou oči méně zatěžovány a dochází k jejich snadnějšímu pohybu.

Popis zÁKROKU

Příprava

Blepharoplastika nevyžaduje celkovou anestezii. Zákroku předchází pouze lokální znecitlivění speciálními anestetiky, které snižují krvácení.

Aplikace

Plastický chirurg následně odstraní přebytečnou kůži, tukové váčky či jiné nedokonalosti. Následně je ranka sešita netraumatickým šitím a přelepena. Klient může nejlépe za doprovodu odejít domů hned po zákroku.

Pozákroková péče

Proces hojení je u každého klienta individuální, ale většinou trvá několik dnů až týdnů. Operace zanechává jen minimum viditelných jizev, otoků a podlitin. Přesto se v prvních dnech po operaci mohou objevit v okolí očí drobné modřinky a nateklá místa. Postupem času se ale drobné jizvičky a otoky budou stávat čím dál méně patrné, až zmizí úplně.

Kromě kontroly na naší klinice, během které jsou klientovi vytaženy stehy, je také potřeba dodržovat klidový režim a vyvarovat se zvýšené fyzické či sportovní zátěži. Ke všem aktivitám se klienti vrací většinou za několik týdnů, a to na základě pooperační konzultace. Na té lékař stanoví, že se pacient může navrátit ke všem svým činnostem nebo zda je potřeba se některým aktivitám ještě vyhýbat.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou nejčastější důvody vedoucí k operaci?
Důvody jsou estetické, ale i praktické. Povislá kůže v okolí očí klientům vadí i proto, že jim znesnadňuje pohyb a oni se necítí komfortně. Operace víček se provádí nejčastěji na horních víčkách, v méně častých případech i na dolních víčkách. O nejvhodnějším způsobu operace se klient vždy radí s plastickým chirurgem.
Co dělat před operací?
Během konzultace s plastickým chirurgem získá pacient také celou řadu doporučení, jak se chovat před samotnou operací. Proberou spolu vhodnost jednotlivých léků, které klient užívá, a lékař mu vysvětlí průběh zákroku. Žádná speciální příprava není třeba.
Lze provést současně plastiku horních i dolních víček?
Plastická operace víček se provádí buď na horních, nebo na spodních víčkách, ale pokud je to třeba, zákrok se může provést na obou víčkách zároveň. Vše závisí na místním nálezu a na konzultaci s lékařem, který posoudí vhodnost takové operace.
Dokáže plastická operace víček odstranit také vrásky?
Mimické vrásky a vějířky se plastikou očí dají odstranit, ale jen zčásti. Díky mimice, kterou má klient naučenou, se totiž postupem času navrací. Blepharoplastika tedy není primárně určená k odstranění vrásek, ale spíše k odstranění povislé kůže, vaků pod očima a dalších nedokonalostí.
Jak dlouho budu v pracovní neschopnosti? Kdy se můžu vrátit ke všem aktivitám?
Proces hojení trvá několik dní až týdnů a u každého pacienta probíhá různě. Ve valné většině případů platí, že do práce může jít pacient asi po týdnu od operace. K fyzické a sportovní zátěži se může vrátit po třech až čtyřech týdnech.
Dá se proces hojení nějak urychlit?
Proces hojení urychlí pacient nejvíce tak, že bude dodržovat klidový režim a bude dbát rad a pokynů lékaře. V prvních dnech po operaci může klient používat chladivé gelové brýle podložené čistým kapesníkem. Doporučuje se však oči chladit s přestávkami, aby se nenachladily dutiny. Ženám se nedoporučuje nosit make-up, ani používat kosmetiku.
Plastická operace víček

Ceník

SlužbaAkceCena
Plastická operace horních víček11 990 Kč13 990 Kč
Plastická operace dolních víček12 990 Kč14 990 Kč
Záloha - operace víček1 000 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram