Zákroky – nohy

Kryolipolýza

Kryolipolýza

Kryolipolýza je ideálním způsobem redukce podkožního tuku pomocí řízeného zmražení tukových buněk. Naši zkušení lékaři Vám zajistí prvotřídní péči.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza

Oživte svůj vzhled a postavte se celulitidě! Moderní metoda, která pomáhá odstranit nadbytečný tuk, celulitidu a lipomy. Zajistíme Vám tu nejlepší péči.

Liposukce

Liposukce

Chcete mít štíhlou postavu? Liposukce je účinná a bezpečná metoda vhodná pro všechny typy žen. Osobní přístup, profesionální lékaři. Využijte naše výhodné ceny.

Laserová epilace s trvalým efektem

Laserová epilace s trvalým efektem

Dlouhodobá redukce chloupků. Laserová epilace moderním přístrojem Light Sheer Duet je velice účinná a při opakovaném použití i trvalá. Přesvědčte se sama!

Laserové operace žil v lokální anestezii

Laserové operace žil v lokální anestezii

Laserové operace žil v lokální anestezii má na rozdíl od klasické metody nesrovnatelný kosmetický efekt. Efektivní a elegantní řešení. Rychlá rekonvalescence.

Injekční sklerotizace křečových žil

Injekční sklerotizace křečových žil

Bezbolestný zákrok s dlouhodobým efektem. Precizní injekční sklerotizace křečových žil s použitím unikátního lékařského přístroje Veinlite.

Odstranění metličkových žilek

Odstranění metličkových žilek

Zbavte se metličkových žilek jednou provždy! Odstranění žilek laserem M22 je účinná a bezpečná metoda poskytující perfektní výsledek s dlouhodobým efektem.

Operace křečových žil

Operace křečových žil

Dopřejte si laserovou operaci křečových žil a užívejte si sukně a plavky jako zamlada. Naši zkušení lékaři Vám zajistí maximální péči za výhodné ceny.

Viskosuplementační léčba

Viskosuplementační léčba

Injekční kloubní výživa, neboli Viskosuplementační léčba spočívá v injekčním dodání kyseliny hyaluronové přímo do postiženého kloubu. Úleva ihned po aplikaci.

Léčba krevní plazmou - kloubů, vazů a šlach

Léčba krevní plazmou – kloubů, vazů a šlach

Oživte své klouby, vazy a šlachy bez operace. Průlomová metoda v léčbě artrózy, poúrazových a pooperačních stavů. Získejte zpět svou pohyblivost.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu