Estetická medicína

Tekutý lifting

Tekutý lifting

Novinka! Tekutý lifting, revoluce v anti-agingu. Inovativní výplň, která redukuje hluboké vrásky a má výrazný liftingový efekt.

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek s dlouhodobým efektem. Aplikace provedené našimi profesionály jsou naprosto bezpečné se skvělými výsledky.

Výplň vrásek a vpadlých jizev

Výplň vrásek a vpadlých jizev

Zvládneme odstranění vrásek nad horním rtem i výplň vrásek na čele. Chcete se opět cítit atraktivně? Jsme tu pro vás a vaše tělo.

Výplň rtů

Výplň rtů

Odstranění vrásek kolem úst a modelace rtů dávno nejsou výsadou modelek a hereček. Dnes jsou tyto metody dostupné každé ženě, která si přeje být krásná.

Bioremodelace - omlazení pleti

Bioremodelace – omlazení pleti

Současným zázrakem krásy jsou výplně kyselinou hyaluronovou. Dokonalá metoda, která vrátí vaší pleti mládí. Profesionalita jedině v My Best Care.

Chemický peeling

Chemický peeling

Zcela neinvazivní metoda slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje, krku, dekoltu, zad a rukou. Procedura využívá AHA kyseliny, látky biologického původu. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Plazmalifting

Plazmalifting

Mladá a pevná pokožka v pokročilém věku. Dříve výsada bohatých, dnes dostupná realita řady žen. V My Best Care najdete tu nejlepší péči.

Ultrazvukový lifting Liftera - Ultherapie

Ultrazvukový lifting Liftera – Ultherapie

Mládí a mladistvý vzhled nikdy nebyly blíž. Současná technologie spolu s touhou po kráse dokážou doslova zázraky na počkání. Ultrazvuková Liftera je důkazem.

Alopecie

Alopecie

Řeknete dost ztrátě svých vlasů! Využijte nejmodernějších metod léčby alopecie. Naši zkušení lékaři Vám zajistí tu nejlepší péči za výhodné ceny.

Mezoterapie - mikrojehličkování

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikroneedling (mikrojehličkování) je druh mezoterapie, za použití unikátní hlavice s mikrojehličkami pro efektivní obnovu a omlazení pleti.

Aquapeeling

Aquapeeling

Aquapeeling je nová, vysoce efektivní a zároveň šetrná metoda péče o pleť. Hloubkově hydratuje pleť, zužuje rozšířené póry a navíc je velmi příjemný.

Bienpeel

Bienpeel

BIENPEEL je inovativní 2 fázové ošetření pleti. Výsledkem je okamžitý lifting, rychlá regenerace pleti, sjednocený tón pleti – bělící efekt.

Niťový lifting obličeje

Niťový lifting obličeje

Liftingová procedura pomocí speciálních mezonití a 3D nití. Niťový lifting obličeje je miniinvazivní alternativou klasického chirurgického faceliftingu.

Vlasová poradna

Vlasová poradna

Specializujeme se na léčbu alopecie. Na základě individuální konzultace lékař nastaví správný způsob léčby. Vlasová poradna MyBestCare je tu pro vás.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme os. údajů

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu