Bioremodelace – omlazení pleti kyselinou hyaluronovou

Super skin booster zpomalující stárnutí pleti. Používáme patentovaný preparát, ve kterém se ukrývá čistá hyaluronová kyselina. Ta dokáže výrazně zlepšit vlastnosti kůže, jako je například její elasticita. Tento produkt by se dal nejlépe nazvat jako Super Skin Booster, který výrazně zlepšuje hydrataci a spouští produkci kolagenu a elastinu. Tím zlepšuje stav kůže, omlazuje unavenou pleť a má viditelný efekt.

Díky kyselině hyaluronové dochází k maximální hydrataci pokožky, která tak získá pružnost a mladistvý vzhled. Proto je tento preparát často vyhledávanou metodou pro všechny, kteří bojují s vráskami, nebo jen chtějí doplnit hydrataci a oživit pleť.

Bioremodelaci provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Omlazuje a hydratuje unavenou a ochablou pleť viditelným způsobem

Spouští produkci kolagenu a elastinu a tím zlepšuje stav kůže

Aplikuje se tenkou jehličkou ve dvou dávkách v rozmezí jednoho měsíce

Zaručuje maximálně šetrný zákrok s minimálním výskytem modřinek a otoků

Jak probíhá zákrok

Ošetření probíhá ambulantně, není při něm potřeba žádná anestezie a obvykle trvá kolem půl hodiny. Přípravek se aplikuje do přesně vymezených míst na obličeji či na jiných částech těla, a to pomocí ultratenkých jehliček. Látka je aplikovaná zcela rovnoměrně a tělo s ní nijak nebojuje, protože je pro něj přirozená. Zákrok je prakticky bezbolestný a klient po něm může kliniku ihned opustit a vrátit se ke všem svým aktivitám.

Výsledky ošetření

Výsledkem zákroku je pružnější pleť, vrásky jsou výrazně zmírněné a pleť není ochablá. Zároveň je pokožka dostatečně hydratovaná a získává opět mladistvý vzhled. Rekonvalescence je velmi krátká. U některých klientů se mohou objevit drobné otoky nebo svědění v místě aplikace, které však rychle vymizí. Aplikace se může podstoupit také v letních měsících. Týden po ošetření by se měl klient vyhnout extrémním teplotám (opalování, sauna, solárium). Největšího efektu je dosaženo po druhé aplikaci za zhruba 3, 4 týdny.
 

Ceník

Akce
Cena

PROFHILO Bioremodelace - ochablé kůže obličeje, lze využít i na krk, dekolt

7.590 Kč 316 €
8.590 Kč 358 €

Lékaři

MUDr. Barbora Adamová
zobrazit detail

MUDr. Barbora Adamová

MUDr. Simona Houserová
zobrazit detail

MUDr. Simona Houserová

MUDr. Jana Kovalčiková
zobrazit detail

MUDr. Jana Kovalčiková

MUDr. Jana Paduchová
zobrazit detail

MUDr. Jana Paduchová

MUDr. Miloš Ondruš
zobrazit detail

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)
zobrazit detail

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Vlasta Vlasáková
zobrazit detail

MUDr. Vlasta Vlasáková

MUDr. Klára Císařová
zobrazit detail

MUDr. Klára Císařová

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

Mgr. Pavlína Vlasáková
zobrazit detail

Mgr. Pavlína Vlasáková

Časté dotazy

Může tuto metodu podstoupit každý?

Omlazení pleti preparátem ProfHilo podstupují mladší i starší klienti, kteří bojují s výskytem vrásek a povadlou pletí. Podstoupit ho může skoro každý s tím, že před zákrokem klient absolvuje odbornou konzultaci, na které se vyloučí případné kontraindikace. Zákrok není vhodné absolvovat v těhotenství, pokud máte atopický ekzém či autoimunitní onemocnění.

Jaká jsou typická místa pro aplikaci?

ProfHilo se nejčastěji aplikuje do obličeje, kde jsou nejvíce patrné vrásky a jiné projevy stárnutí či nedokonalostí pokožky. Dalšími místy jsou krk, hřbety rukou, dekolt, ale i vnitřní paže a oblast kolen.

Jak dlouho zůstane pleť omlazená?

ProfHilo dokáže pleť viditelně omladit až na jeden rok. Jedná se o jedinečný produkt, který získal řadu antiaging ocenění. Vše ale závisí na typu pleti a také na tom, jak moc je pokožka poškozená, dehydratovaná a celkově unavená. První a druhá aplikace se doporučuje s měsíčním odstupem, následně pak v intervalu 6-12 měsíců.

Jak moc náročná je následná rekonvalescence?

Péče po aplikaci není nijak náročná a rekonvalescence je velmi rychlá. Zákrok je prakticky bezbolestný a řadí se k těm, na které si můžete skočit během pauzy na oběd. Dva dny byste se ale měli vyhnout větší fyzické aktivitě. Doporučujeme také dostatek tekutin, aby byla pokožka dobře hydratovaná.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu