NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Bioremodelace - omlazení pleti kyselinou hyaluronovou

+ Bioremodelace ochablé pokožky, která má viditelný efekt

+ Omlazuje a hydratuje unavenou pleť

+ Spouští produkci kolagenu a elastinu a tím zlepšuje stav kůže

+ Aplikuje se tenkou jehličkou ve dvou dávkách v rozmezí jednoho měsíce

+ Zaručuje maximálně šetrný zákrok s minimálním výskytem modřinek a otoků

 

SuperSkinBooster zpomalující stárnutí pleti

ProfHilo je patentovaný preparát, ve kterém se ukrývá čistá hyaluronová kyselina. Ta dokáže výrazně zlepšit vlastnosti kůže, jako je například její elasticita. Tento produkt by se dal nejlépe nazvat jako SuperSkinBooster, který výrazně zlepšuje hydrataci a spouští produkci kolagenu a elastinu. Tím zlepšuje stav kůže, omlazuje unavenou pleť a má viditelný efekt.

Díky kyselině hyaluronové dochází k maximální hydrataci pokožky, která tak získá pružnost a mladistvý vzhled. Proto je tento preparát často vyhledávanou metodou pro všechny, kteří bojují s vráskami, nebo jen chtějí doplnit hydrataci a oživit pleť.

Jak zákrok probíhá

Ošetření probíhá ambulantně, není při něm potřeba žádná anestezie a obvykle trvá kolem půl hodiny. ProfHilo se aplikuje do přesně vymezených míst na obličeji či jiných částech těla, a to pomocí ultratenkých jehliček. Látka je aplikovaná zcela rovnoměrně a tělo s ní nijak nebojuje, protože je pro něj přirozená. Zákrok je prakticky bezbolestný a klient po něm může kliniku ihned opustit a vrátit se ke všem svým aktivitám.

Výsledky ošetření

Výsledkem zákroku je pružnější pleť, vrásky jsou výrazně zmírněné a pleť není ochablá. Zároveň je pokožka dostatečně hydratovaná a získává opět mladistvý vzhled.

Rekonvalescence je velmi krátká. U některých klientů se mohou objevit drobné otoky nebo svědění v místě aplikace, které však rychle vymizí. Aplikace se může podstoupit také v letních měsících. 

Týden po ošetření by se měl klient vyhnout extrémním teplotám (opalování, sauna, solárium). Největšího efektu je dosaženo po druhé aplikaci za zhruba 3, 4 týdny.

Nejčastější dotazy

Může tuto metodu podstoupit každý?
Omlazení pleti preparátem ProfHilo podstupují mladší i starší klienti, kteří bojují s výskytem vrásek a povadlou pletí. Podstoupit ho může skoro každý s tím, že před zákrokem klient absolvuje odbornou konzultaci, na které se vyloučí případné kontraindikace. Zákrok není vhodné absolvovat v těhotenství, pokud máte atopický ekzém či autoimunní onemocnění.

Jaká jsou typická místa pro aplikaci?
ProfHilo se nejčastěji aplikuje do obličeje, kde jsou nejvíce patrné vrásky a jiné projevy stárnutí či nedokonalostí pokožky. Dalšími místy jsou krk, hřbety rukou, dekolt, ale i vnitřní paže a oblast kolen.

Jak dlouho zůstane pleť omlazená?
ProfHilo dokáže pleť viditelně omladit až na jeden rok. Jedná se o jedinečný produkt, který získal řadu antiaging ocenění. Vše ale závisí na typu pleti a také na tom, jak moc je pokožka poškozená, dehydratovaná a celkově unavená. První a druhá aplikace se doporučuje s měsíčním odstupem, následně pak v intervalu 6-12 měsíců.

Jak moc náročná je následná rekonvalescence?
Péče po aplikaci není nijak náročná a rekonvalescence je velmi rychlá. Zákrok je prakticky bezbolestný a řadí se k těm, na které si můžete skočit během pauzy na oběd. Dva dny byste se ale měli vyhnout větší fyzické aktivitě. Doporučujeme také dostatek tekutin, aby byla pokožka dobře hydratovaná.

Ceník

SlužbaAkceCena
BIOREMODELACE a REVITALIZACE pleti od5 990 Kč9 490 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram