Bullhorn Lip Lift

Trvalé zvětšení rtů v lokální anestezii bez aplikace výplně

Trápí Vás úzký horní ret, přísný výraz nebo, že Vám při mluvení nejsou vidět zuby? Už jste unavení z neustálého kolotoče aplikací výplní? V tom případě bude pro Vás ideálním řešením lip lift metodou Bullhorn, už kterého samotný název napovídá, že jde o řez, který na první pohled připomíná tvar rohů býka. Díky němu se středová brázda, tzv. philtrum, zkrátí, horní ret se o několik milimetrů povytáhne nahoru a tím získá nejenom efektnější výšku, ale i opticky větší objem. Je to tak snadné, rychlé, a navíc s krásným přirozeným efektem!

Tato metoda se těší oblibě na celém světe, v České republice ji však provádí pouze několik klinik, zákrok totiž vyžaduje velmi precizní řez zkušeného plastického chirurga. Na klinice My Best Care je tento chirurgický zákrok možné absolvovat u MUDr. Jiřího Paděry, který již provedl tisícovky operací a díky své dokonalé práci je vyhledávaným chirurgem. 

Pokud si pohráváte s myšlenkou na trvalé zvětšení rtů, nyní už své obavy můžete hodit za hlavu a nic Vám nebrání objednat se na konzultaci.

Bullhorn Lip lift provádíme na pobočce: Praha 9 – Vysočany, Praha 5 a Beroun

Objednejte se Koupit poukaz

Chirurgické zvětšení rtů s trvalým a přirozeným efektem

Bezbolestný ambulantní zákrok v lokální anestezii 

Poměrně rychlá rekonvalescence

Provádí zkušený plastický chirurg

Postup operace

Jak zákrok probíhá

Před samotným zákrokem absolvuje pacient konzultaci u plastického chirurga. Operace nevyžaduje žádné předoperační vyšetření.

Samotný zákrok pak trvá zhruba 45-60 minut a probíhá v lokální anestezii. Pro pacienta se tak jedná o bezbolestnou operaci. Po aplikaci znecitlivující injekce zakreslí chirurg oblast řezu a odebere skalpelem kousek tkáně z oblasti těsně pod nosní rýhou. Jizva je krytá pod oblastí nosních dírek. Po zašití odchází pacient domů a může se vrátit k běžným denním aktivitám. 

Pooperační péče

První dny po operaci: oblast může být více citlivá s jemným otokem. V tyto dny se nedoporučuje pobyt na přímém sluníčku, sauna ani solárium

7 dní po operaci: pacient se vrací na kliniku na vytažení stehů a pooperační kontrolu. Od tohoto momentu je už možné používat make-up

3 měsíce po operaci: jizvička je už téměř neviditelná

Pro koho je zákrok vhodný

 

 • Pokud je philtrum (středová brázda mezi nosem a horním rtem) geneticky delší.
 • U žen více než cca 1,5 cm, u mužů cca 1,7 cm
 • Ve vyšším věku, kdy se philtrum vlivem stárnutí prodlužuje
  Pokud má pacient úzký horní ret a výplně nedosahují požadovaného efektu
 • V případě asymetrie horního rtu
 • V případě stáčení horního rtu dovnitř směrem k zubům

Ceník Bullhorn Lip lift

Konzultujeme a operujeme na všech pobočkách: Praha 9, Praha 5, Mladá Boleslav, Beroun

Akční cena
Cena

Konzultace plastická operace

590 Kč odečíta se z ceny provedeného zákroku 25 €

Bullhorn Lip lift (trvalé zvětšení rtů)

21.990 Kč 916 €

Termín zákroku je závazný a jeho zrušení je možné pouze ze závažných rodinných nebo zdravotních důvodů (vyžadujeme lékařské potvrzení)

Lékaři

MUDr. Jiří Paděra
zobrazit detail

MUDr. Jiří Paděra

Časté dotazy

Pro koho je tato metoda vhodná?

Lip lift metodou bullhorn je zákrok vhodný pro každého, kdo má geneticky delší philtrum, tedy středovou brázdu mezi nosem a horním rtem. Zákrok je vhodný i pro starší pacienty, u kterých je philtrum prodlouženo věkem a horní ret má tak tendenci stáčet se dovnitř. Je ho taktéž možné provést u pacientů, kterých horní ret je příliš úzký a výplňové materiály způsobují nehezký efekt. 

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

Rekonvalescence je u zákroku poměrně krátká, tato oblast se obvykle bezproblémově hojí a jizva je již během pár týdnů téměř neviditelná. 

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu