MUDr. Tomáš Paduch

MUDr. Tomáš Paduch

Plastická chirurgie

Specializace:
Liposukce v lokální anestezii

Vzdělání a praxe:
2. LF Univerzity Karlovy v Praze

MUDr. Tomáš Paduch patří v České republice k vyhlášeným specialistům na tumescentní liposukci, kterých úspěšně provedl více než 7000. Po ukončení studia na lékařské fakultě působil jako sekundární lékař v Nemocnici Hořovice a později jako vedoucí lékař Záchranné služby. Od absolvování školení u Dr. Gerharda Sattera v Německu se specializuje na liposukce. Lékař s bohatou praxí z prestižních soukromých pražských klinik předává své zkušenosti i dále jako školitel. Pravidelně se účastní domácích i mezinárodních kongresů a seminářů. 

O jeho nesporných profesních i lidských kvalitách svědčí desítky pozitivních hodnocení, kde ho klienti chválí za pečlivý a citlivý přístup a přátelské jednání.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu