Zákroky oblíbené u mužů

Liposukce

Liposukce

Chcete mít štíhlou postavu? Liposukce je účinná a bezpečná metoda vhodná pro všechny typy žen. Osobní přístup, profesionální lékaři. Využijte naše výhodné ceny.

Alopecie

Alopecie

Řeknete dost ztrátě svých vlasů! Využijte nejmodernějších metod léčby alopecie. Naši zkušení lékaři Vám zajistí tu nejlepší péči za výhodné ceny.

Plastická operace víček

Plastická operace víček

Zvažujete operaci horních víček? Plastika víček Vám ubere několik let a Vaše oči získají opět mladistvý a živý vzhled. Profesionální služby za výhodné ceny.

Gynekomastie

Gynekomastie

Získejte pevné a atletické tělo! Chirurgické odstranění nadměrného množství tuku a prsní žlázy u mužů. Naši zkušení lékaři Vám zajistí nejlepší péči.

Vlasová poradna

Vlasová poradna

Specializujeme se na léčbu alopecie. Na základě individuální konzultace lékař nastaví správný způsob léčby. Vlasová poradna MyBestCare je tu pro vás.

Odstranění nadměrného pocení

Odstranění nadměrného pocení

Dejte stopku pocení! Klinické odstranění nadměrného pocení jednoduše do 30 minut. Přidejte se i Vy k celé řadě našich spokojených klientů a za výhodné ceny.

Abdominoplastika

Abdominoplastika

Zbavte se přebytečného tuku a kůže na břiše a získejte ploché břicho! Abdominoplastika je chirurgický zákrok, který vám pomůže získat krásné a pevné břicho.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu