+    Bezbolestné a efektivní a rychlé odstranění pigmentových skvrn

+    Využívá nejmodernější přístroj s intenzivním pulsním světlem

+    Ošetřuje všechny pigmentace na obličeji i v oblasti dekoltu či na rukou

+    Umožňuje okamžitý návrat ke všem aktivitám

+    Výsledky jsou patrné již po dvou až třech ošetřeních

Laserová epilace

Prémiová multiaplikační platforma Lumenis M22

K odstranění pigmentových skvrn dochází pomocí unikátního přístroje Lumenis M22, který využívá intenzivního pulsního světla (IPL) s nastavitelnými délkami pulsu, které se zvolí podle řešení problematiky pleti. Pigment i žilky jsou totiž uloženy v rozdílné vlnové délce.

Pokroková metoda odstraňuje pigmentové a kožní skvrny rychle a efektivně. Nemá vedlejší účinky a klient se může ihned vrátit ke všem běžným aktivitám.

Jak zákrok probíhá

Postup ošetření je při použití IPL stejný jako u ostatních metod souvisejících s touto problematikou. Předchází mu očištění pleti, aplikace vodivého gelu a ošetření po laserovém zákroku dermokosmetikou.

Po nanesení UZ gelu přístroj vyšle laserový impuls, který může lehce štípnout či hřát. Po ošetření mohou být pigmenty tmavší, někdy černají, ale v průběhu 14 dní dochází ke světlání a mizení. Hned po zákroku lze danou oblast zakrýt make-upem a jít se věnovat všem svým aktivitám.

Klient by se neměl vystavovat přímému slunci a doporučuje se používat také přípravky s faktorem UV 50+. Výsledky jsou patrné již po dvou až třech ošetřeních, která jsou většinou doporučována v rozmezí několika týdnů.

Nejčastější dotazy

Přístroj dokáže odstranit kožní a pigmentové skvrny, se kterými bojuje řada žen, ale i mužů. Metoda se zaměřuje na pigmentové skvrny nejen na obličeji, ale také v oblasti dekoltu, nebo na hřbetu rukou, kde se nežádoucí skvrny objevují nejčastěji.

Po zákroku, který je velmi rychlý, se může klient vrátit ke všem svým aktivitám. Pigmenty mohou být tmavší, někdy černají, ale v průběhu 14 dní dochází ke světlání a mizení. Hned po zákroku lze danou oblast zakrýt make-upem. Lékař doporučuje vyhýbat se přímému slunci a používat také přípravky s faktorem UV 50+.

Odstranění pigmentových skvrn může podstoupit prakticky každý. Vždy je ale nutné absolvovat návštěvu u dermatologa, který posoudí vhodnost metody u konkrétního klienta. Mezi kontraindikace se řadí příliš opálená pokožka a metodu lékař nedoporučuje ani u těhotných žen.

Ceník

SlužbaAkceCena