Tekutý lifting

Tekutý lifting, neboli tekuté nitě, jsou naprostou revolucí v oblasti dermálních výplňových materiálů. Pokud bojujete s hlubšími vráskami, propadlými tvářemi nebo hledáte dokonalý anti-agingový produkt pro obličej či dekolt, odpovědí je hybridní stimulační výplň, která vrásky nejenom hydratuje a vyhladí a navrátí tak objem ochablé pokožce, ale také díky vysokému obsahu kyseliny polymléčné aktivuje syntézu kolagenu, která se rozvine postupně a zabezpečí poměrně dlouhotrvající efekt. Efekt tohoto ošetření je viditelný okamžitě a rozvíjí se dále díky syntéze kolagenu přibližně po 3 měsících od aplikace a vydrží až 24 měsíců. Unikátní složení přípravku, kombinující kyselinu polymléčnou a kyselinu hyaluronovou, působí nejenom jako pleťový booster, ale hlavně působí na hlubší podkožní partie, díky čemuž redukuje hluboké vrásky a má výrazný liftingový efekt. 

Tekutý lifting provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Působí na hlubší podkožní partie, redukuje hluboké vrásky, výrazný liftingový efekt 

Navrací objem ochablé pokožce obličeje, dekoltu, ale i hýždím nebo kůži na bříšku 

Během několika měsíců stimuluje přirozenou novotvorbu kolagenu  

Mini-invazivní ambulantní ošetření za pomoci tupé kanyly 

 

Více o tekutém liftingu

Pokročilý hybridní stimulátor kolagenu výjimečných vlastností kombinuje 2 účinné látky kyselinu Poly-D, L-mléčnou (PDLLA) a kyselinu hyaluronovou. Unikátní vlastností přípravku je jeho schopnost rekonstruovat poškozené tkáně v hlubších vrstvách kůže a poradí si se širokým spektrem problémů od hlubších vrásek, ochablé kůže, vyhlazení jizev až po asymetrie obličeje. Díky obsažené kyselině hyaluronové je výsledek hydratace a vyhlazení okamžitý, syntéza nové tvorby kolagenu nastává pak postupně. Začíná pozvolna zhruba za pár týdnů od aplikace a plného efektu dosáhne za přibližně 3 měsíce.  

Princip tekutého liftingu

Výsledky aplikace jsou viditelné již první den. Kyselina hyaluronová doplní objem s okamžitým efektem. Aplikovaná výplň zůstává v místě vpichu, nenastává migrace materiálu, a to díky působení mikročástic kyseliny polymléčné. Během 3-5 týdnů, vždy však záleží i od kvality pokožky konkrétního člověka, začínají působit mikročástice kyseliny polymléčné, které spustí proces syntézy kolagenu. Plného efektu je dosaženo za přibližně 3-6 měsíců od aplikace.  

 

Popis aplikace

Příprava

Aplikace nevyžaduje žádnou speciální přípravu, ale nedoporučuje se, a to v průběhu několika dní před zákrokem, absolvovat např. chemický peeling, či náročnější kosmetické procedury. Den před zákrokem taktéž není vhodná konzumace alkoholu a pobyt v sauně, soláriu nebo na přímém slunci.  
 

Aplikace

Samotná aplikace probíhá ambulantně za pomoci kanyly. V oblasti obličeje se ošetřují tyto oblasti: čelo, oblast spánkových kostí, tváře, nasolabiální rýhy. Je taktéž možné ošetřit dekolt, ale i oblast hýždí nebo břicha. Lékař nejdříve ošetří oblast aplikace znecitlivujícím krémem a pak do této oblasti zavede tupou kanylu a pomalu aplikuje přípravek přímo do cílových oblastí. Ošetření trvá do 40 minut a bezprostředně po zákroku pacient odchází domů a může se vrátit ke svým běžným aktivitám.  

Pozákroková péče

V místě vpichu se může objevit mírný otok, zvýšená citlivost kůže, případně zarudnutí či modřinka. Tyto nežádoucí účinky jsou obvykle krátkodobého charakteru a přirozeně vymizí během pár dnů. Přibližně v průběhu jednoho týdne po aplikaci se doporučuje vyhýbat se sauně a pobytu na přímém slunci.  
 

Kdy se výplně kyselinou polymléčnou a kyselinou hyaluronovou nesmějí aplikovat?

Kontraindikací je přecitlivělost nebo alergie na některou složku přípravku. Ošetření je dále nežádoucí u pacientů s onkologickým nebo autoimunitním onemocněním, v období aktivně probíhajícího virového onemocnění nebo pokud je přítomen lokální zánět kůže v místě aplikace.  Nedoporučuje se v čase kojení a těhotenství.  

Ceník

Akce
Cena

Lenisna 1 amp. 10 ml - kyselina polymléčná a kys. hyaluronová - unikátní kombinace tkáňových stimulátorů pro novotvorbu kolagenu

12.000 Kč 500 €

Lenisna 2 amp. 20 ml - kyselina polymléčná a kys. hyaluronová - unikátní kombinace tkáňových stimulátorů pro novotvorbu kolagenu

21.000 Kč 875 €

Zkušenosti

Drobné modřinky po injekčních výplních jsou běžnou komplikací této procedury a obvykle velmi rychle spontánně zmizí. Ale třeba se jim dá zabránit. Více v našem článku o modřinách po výplních zde:

Modřiny po výplních

Lékaři

MUDr. Barbora Adamová
zobrazit detail

MUDr. Barbora Adamová

MUDr. Simona Houserová
zobrazit detail

MUDr. Simona Houserová

MUDr. Jana Paduchová
zobrazit detail

MUDr. Jana Paduchová

MUDr. Miloš Ondruš
zobrazit detail

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)
zobrazit detail

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Vlasta Vlasáková
zobrazit detail

MUDr. Vlasta Vlasáková

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

Mgr. Pavlína Vlasáková
zobrazit detail

Mgr. Pavlína Vlasáková

Časté dotazy

Za jak dlouho nastoupí a jak dlouho přetrvává účinek metody?

V průběhu několika týdnů od aplikace začne pozvolna nastupovat účinek mikročástic kyseliny polymléčné, který spustí syntézu kolagenu. Plný účinek se rozvine zhruba za 6 měsíců od aplikace a přetrvá přibližně 2 roky. 

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme os. údajů

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu