Výplň rtů

Plnější, větší nebo souměrnější rty by si asi přála většina žen. Existuje několik metod jak jich dosáhnout. Modelace rtů injekční metodou pomocí přírodního gelu kyseliny hyaluronové Vám pomůže získat krásnější a plnější rty, vyhladí vrásky a udělá lifting rtů. Někdy je vhodné ošetření spojit i s odstraněním vrásek v okolí rtů (zejména v případě tzv. kuřáckých vrásek) a zvednout povislé koutky rtů.

Výplň a zvětšení rtů provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Sleva 1.000 Kč za všechny výplně. Více na AKCE

Objednejte se Koupit poukaz

Řeší asymetrii rtů, úzké rty, pokleslé koutky i vrásky nad horním rtem

 

Efekt zvětšení je viditelný okamžitě 

Rty jsou po aplikaci kyseliny hyaluronové šťavnaté a hydratované

Aplikace výplně do rtů je vždy s akcentem na přirozenost

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Nejužívanějším kožním implantátem pro výplň rtů je kyselina hyaluronová. Je to gel, který je neživočišného původu, je bezpečný, hypoalergenní a snadno se aplikuje. Podporuje tvorbu kolagenu a váže vodu. Tím dochází následně ke zvětšení rtů.

Obecně je kyselina hyaluronová někdy nazývána „klíč k fontáně mládí“. Kyselina hyaluronová (KH) je přirozeně se vyskytující glykosaminoglykan, čili lineární polysacharid, o vysoké molekulové hmotnosti. Je složena z opakujících se disacharidových jednotek, kdy každá z těchto jednotek obsahuje kyselinu D-glukuronovou a N-acetylglukosamin.

Jak probíhá modelace rtů kyselinou hyaluronovou

Aplikací přírodního gelu kyseliny hyaluronové drobnou jehlou do potřebné vrstvy kůže dojde ke zvětšení rtů a zvýraznění jejich kontury. Po aplikaci injekčního implantátu dochází i k vlastní iniciaci (nastartování) tvorby pojivové tkáně.

Aplikace v okolí rtů může být lehce bolestivá, proto pro větší komfort ošetření používáme před aplikací znecitlivující krém.

Efekt (zvětšení rtů) po aplikaci nastává prakticky okamžitě.

Pro koho je modelace rtů vhodná?

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je rychlé a téměř bezbolestné, proto je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni s jejich tvarem nebo velikostí. Největší vliv na zhoršení tvaru rtů má především věk. S přibývajícím léty totiž ochabuje kůže tváří, rty se vtáčejí směrem do úst a zmenšují se. Rty pak ztrácí svůj mladistvý vzhled a pozvolna mění i výraz celého obličeje.

Ceník

Akce
Cena

Modelace, zvětšení či refresh rtů AKCE: dodatečná sleva 1.000 Kč!

od 7.490 Kč od 312 € dodatečná sleva 40 € do 30.4.2024
8.390 Kč 350 €

Akce

Zvětšení | modelace | refresh rtů

Zvětšení | modelace | refresh rtů

sleva

Která z nás by nechtěla mít krásné, plné a šťavnaté rty?

Ať už si přejete řešit plnost, drobné asymetrie, nebo si dopřát lehký refresh, nyní máme pro Vás skvělou jarní slevu na všechny druhy výplní. 

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je rychlé a téměř bezbolestné. Zákrok provádíme pomocí injekční aplikace (mikrojehličkou), vždy s důrazem na přirozenost.

Výsledek je viditelný okamžitě. 

 

Sleva: 1.000 Kč

Objednat se nyní

Akční nabídka je platná do 30.4.2024

Platí do: 30. 04. 2024

Zkušenosti

Chcete si přečíst, jak augmentace (zvětšení) rtů probíhá, co od ní očekávat, jak probíhá rekonvalescence? Celý rozhovor s naší spokojenou klientkou najdete zde:

 Reálné zkušenosti naší klientky 

Časté dotazy

Pro koho je korekce velikosti a tvaru rtů vhodná?

Zvětšení rtů je rychlé a téměř bezbolestné, proto je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni s jejich tvarem nebo velikostí. Největší vliv na zhoršení tvaru rtů má především věk. S přibývajícím léty totiž ochabuje kůže tváří, rty se vtáčejí směrem do úst a zmenšují se. Rty pak ztrácí svůj mladistvý vzhled a pozvolna mění i výraz celého obličeje.

Čím se rty vyplňují?

Nejužívanějším kožním implantátem je kyselina hyaluronová. Je to gel, který je neživočišného původu, je bezpečný, hypoalergenní a snadno se aplikuje. Podporuje tvorbu kolagenu a váže vodu. Tím dochází následně ke zvětšení objemu.

Obecně je kyselina hyaluronová někdy nazývána „ klíč k fontáně mládí“.

Jak probíhá zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou?

Aplikací přírodního gelu kyseliny hyaluronové drobnou jehlou do potřebné vrstvy kůže se zvětší objem a zvýrazní kontura rtů. Po aplikaci injekčního implantátu dochází i k vlastní iniciaci (nastartování) tvorby pojivové tkáně.

Aplikace v okolí rtů může být lehce bolestivá, proto pro větší komfort ošetření používáme před aplikací znecitlivující krém.

Efekt po aplikaci nastává prakticky okamžitě.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu