Výplň rtů

Plnější, větší nebo souměrnější rty by si asi přála většina žen. Existuje několik metod jak jich dosáhnout. Modelace rtů injekční metodou pomocí přírodního gelu kyseliny hyaluronové Vám pomůže získat krásnější a plnější rty, vyhladí vrásky a udělá lifting rtů. Někdy je vhodné ošetření spojit i s odstraněním vrásek v okolí rtů (zejména v případě tzv. kuřáckých vrásek) a zvednout povislé koutky rtů.

Výplň a zvětšení rtů provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Nyní až do 31.8.2024 dodatečná letní sleva 1.000 Kč, platí i na akční ceny!

Objednejte se Objednejte se ON-LINE

Koupit poukaz

Řeší asymetrii rtů, úzké rty, pokleslé koutky i vrásky nad horním rtem

 

Efekt zvětšení je viditelný okamžitě 

Rty jsou po aplikaci kyseliny hyaluronové šťavnaté a hydratované

Aplikace výplně do rtů je vždy s akcentem na přirozenost

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Nejužívanějším kožním implantátem pro výplň rtů je kyselina hyaluronová. Je to gel, který je neživočišného původu, je bezpečný, hypoalergenní a snadno se aplikuje. Podporuje tvorbu kolagenu a váže vodu. Tím dochází následně ke zvětšení rtů.

Obecně je kyselina hyaluronová někdy nazývána „klíč k fontáně mládí“. Kyselina hyaluronová (KH) je přirozeně se vyskytující glykosaminoglykan, čili lineární polysacharid, o vysoké molekulové hmotnosti. Je složena z opakujících se disacharidových jednotek, kdy každá z těchto jednotek obsahuje kyselinu D-glukuronovou a N-acetylglukosamin.

Jak probíhá modelace rtů kyselinou hyaluronovou

Aplikací přírodního gelu kyseliny hyaluronové drobnou jehlou do potřebné vrstvy kůže dojde ke zvětšení rtů a zvýraznění jejich kontury. Po aplikaci injekčního implantátu dochází i k vlastní iniciaci (nastartování) tvorby pojivové tkáně.

Aplikace v okolí rtů může být lehce bolestivá, proto pro větší komfort ošetření používáme před aplikací znecitlivující krém.

Efekt (zvětšení rtů) po aplikaci nastává prakticky okamžitě.

Pro koho je modelace rtů vhodná?

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je rychlé a téměř bezbolestné, proto je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni s jejich tvarem nebo velikostí. Největší vliv na zhoršení tvaru rtů má především věk. S přibývajícím léty totiž ochabuje kůže tváří, rty se vtáčejí směrem do úst a zmenšují se. Rty pak ztrácí svůj mladistvý vzhled a pozvolna mění i výraz celého obličeje.

Akce

Letní sleva 1.000 Kč na všechny výplně

Letní sleva 1.000 Kč na všechny výplně

sleva 1.000 Kč

Hydratace, skinboostery, bioremodelace, výplně vrásek i rtů!

Nyní se speciální letní slevou na všechny druhy výplní.

Ošetření vhodná pro omlazení kůže, navrácení svěžesti a hydratace, výplně vrásek, pozvednutí kontur i výplně rtů.
Ošetřujeme tyto oblasti: tvář, rty, ruce, paže, břicho, krk, dekolt i intimní partie.

Sleva: 1.000 Kč

Objednat se nyní

Akční sleva je platná do 31.8.2024

Platí do: 31. 08. 2024

Ceník

 

Až do 31.8.2024 můžete využít jedinečnou nabídku, SLEVU 1.000 Kč na všechny výplně! (Sleva platí i na akční ceny).

Akce
Cena

Modelace, zvětšení či refresh rtů

od 7.490 Kč od 312 € dodatečná sleva 40 € do 30.4.2024
8.390 Kč 350 €

Zkušenosti

Chcete si přečíst, jak augmentace (zvětšení) rtů probíhá, co od ní očekávat, jak probíhá rekonvalescence? Celý rozhovor s naší spokojenou klientkou najdete zde:

 Reálné zkušenosti naší klientky 

Drobné modřinky po injekčních výplních jsou běžnou komplikací této procedury a obvykle velmi rychle spontánně zmizí. Ale třeba se jim dá zabránit. Více v našem článku o modřinách po výplních zde:

Modřiny po výplních

Časté dotazy

Pro koho je korekce velikosti a tvaru rtů vhodná?

Zvětšení rtů je rychlé a téměř bezbolestné, proto je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni s jejich tvarem nebo velikostí. Největší vliv na zhoršení tvaru rtů má především věk. S přibývajícím léty totiž ochabuje kůže tváří, rty se vtáčejí směrem do úst a zmenšují se. Rty pak ztrácí svůj mladistvý vzhled a pozvolna mění i výraz celého obličeje.

Čím se rty vyplňují?

Nejužívanějším kožním implantátem je kyselina hyaluronová. Je to gel, který je neživočišného původu, je bezpečný, hypoalergenní a snadno se aplikuje. Podporuje tvorbu kolagenu a váže vodu. Tím dochází následně ke zvětšení objemu.

Obecně je kyselina hyaluronová někdy nazývána „ klíč k fontáně mládí“.

Jak probíhá zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou?

Aplikací přírodního gelu kyseliny hyaluronové drobnou jehlou do potřebné vrstvy kůže se zvětší objem a zvýrazní kontura rtů. Po aplikaci injekčního implantátu dochází i k vlastní iniciaci (nastartování) tvorby pojivové tkáně.

Aplikace v okolí rtů může být lehce bolestivá, proto pro větší komfort ošetření používáme před aplikací znecitlivující krém.

Efekt po aplikaci nastává prakticky okamžitě.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu