Léčba akné

Fototerapie IPL

Šetrnou, efektivní a hlavně účinnou metodou pro léčbu akné je IPL Fototerapie – americká patentovaná technologie Lumenis M22 . Toto ošetření je vhodné i na aktivní akné.  Akné účinně redukuje a také předchází tvorbě nového, protože omezuje nadměrnou tvorbu kožního mazu.  Podle toho jak je akné pokročilé doporučíme počet ošetření -obvykle jsou to 4. IPL fototerapie není nijak významně bolestivé ošetření a můžete se po něm vrátit k běžnám aktivitám. Před samotným laserováním naneseme chladivý gel, poté na ošetřovanou oblast přiložíme IPL hlavici laseru a specialista vyšle laserový záblesk světla. Toto opakujeme na všechny postižené oblasti.

Toto ošetření je vhodné kombinovat také s microneedlingem, plazmaterapií a také chemickým peelingem. Lékař, specialista vám vybere vhodnou kombinaci.

Léčbu akné provádíme na pobočkách: Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav 

Objednejte se Koupit poukaz

Efektivní léčba akné a problematické pleti

Využívá nejmodernější léčebné metody v péči o pleť a používá speciální séra a unikátní přístroje

Je šetrná k pokožce, bezbolestná a dodává pleti potřebnou dávku hydratace

Metody doplňuje kvalitní léčebná kosmetika a vitamíny

Inovativní metoda zvaná Aquapeeling

Tato léčba akné je mezi klienty čím dál populárnější. Spočívá v šetrném ošetření pleti za použití speciálních sér a unikátního přístroje, který pokožku zbaví mastnoty, akné a zbytků staré kůže. Zároveň dodává pleti potřebnou dávku hydratace. Při této metodě se používají speciální séra, která obsahují směs mléčných a ovocných kyselin a pomáhají odstraňovat odumřelé buňky. Dále obsahují extrakty rostlinného původu a mořskou vodu, a tak dodají pokožce velkou dávku hydratace. Certifikovaná séra splňují jakostní a bezpečností normy EU a mají registraci CPNP. K jejich aplikaci slouží přístroj s otočnou TORNADO hlavicí, která je určená pro hybridní hydra-dermabraziologické ošetření. Díky tomu je současně proveden chemický i fyzický peeling spolu s hydratací pokožky.

Počáteční kůra zahrnuje tři ošetření během jednoho měsíce. Pro to, aby si klient udržel pleť v dobrém stavu se dále doporučuje absolvovat aquapeeling jednou za měsíc.

Léčba se hodí pro každěho bez rodílu věku i typu pleti. Ošetření je dokonce vhodné i pro těhotné ženy nebo v období kojení. Není bolestivé, ale naopak velice příjemné.

Kvalitní léčebná kosmetika a vitamíny

K tomu, aby došlo k viditelnému vylepšení pleti bez akné, mastnoty a s potřebnou dávnou hydratace, slouží kromě samotné léčby také kosmetika a vitamíny ve formě speciálních přípravků. Jedním z nich je Acnevac Neo, bakteriální lyzát s vitaminem C a zinkem. Přispívá k udržení zdravého stavu pokožky a k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vyráběn z přírodních materiálů a je bez lepku.

Samotné ošetření pleti na klinice ale nestačí a je třeba, aby klient o svou pleť pečoval také doma, a to speciálními kosmetickými přípravky, jako je AC cleanser, AC akno gel či AC krém oil free. Produkty jsou k dostání na klinice, nebo na jejím e-shopu za příznivé ceny.

Jizvy po akné odstraní Microneedling

Nevzhledné vzpomínky na akné odstraní tak zvané mikrojehličkování. Jedná se o velmi efektivní a moderní metodu sloužící k omlazení pleti a léčbě kosmetických problémů, jako jsou vrásky, akné, dermatitida, ochablá pleť, jizvy nebo strie. Regenerační proces trvá několik dní, a to s vynikajícími výsledky.

Microneedling používá speciální mikrojehličkové pero, které vpravuje do pleti účinné látky. Dochází tak ke zvýšené produkci kolagenu a také k barevnému sjednocení pleti. Efekt je srovnatelný s laserovým zákrokem, ale na rozdíl od něj nedochází k poškození pokožky.

Výsledek je patrný ihned po zákroku. Pleť je mladší, barevně sjednocená a bez předchozích jizev. Navíc nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

Omlazení pokožky pulsním světlem

Fotorejuvenace spočívá v neinvazivním a bezbolestném ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a zároveň omladit. Jedná se o moderní léčebnou metodu, která k omlazení pleti používá pulsní světlo. To aktivuje pokožku a nastartuje tvorbu kolagenu. Pleť je díky tomu vypnutější a má opět mladistvý vzhled.

Léčebná metoda má řadu výhod. Klienti si chválí především efektivitu, ale také časovou nenáročnost. Po ošetření se mohou vrátit ihned ke všem běžným aktivitám. Pleť je zpevněná a povadlé kontury jsou pryč.

Ceník

Laserová terapie: akné, pigmentové skvrny a žilky – špičkovým LASEREM M22 od americké firmy Lumenis

Akce
Cena
Cena za 1 ošetření při nákupu 3 ošetření najednou

Léčba akné pomocí IPL fototerapie

12.990 Kč balíček 4 ošetření 541 € balíček 4 ošetření
4.290 Kč 179 €

Oblast čela

1.990 Kč 83 €
1.490 Kč 62 €

Oblast tváře

2.990 Kč 125 €
2.290 Kč 95 €

Oblast dekoltu

2.990 Kč 125 €

Celý obličej

4.490 Kč 187 €

Microneedling – omlazení pleti (vlasové pokožky) lékařským dermapenem

Akce
Cena
Cena za 1 ošetření při nákupu 3 ošetření najednou

Microneedling obličeje (zapracování séra mikrojehličkami) - pro celkové omlazení pleti

2.390 Kč 100 €
1.990 Kč 83 €

Microneedling krku

1.900 Kč 79 €
1.290 Kč 54 €

Microneedling dekoltu

2.190 Kč 91 €
1.790 Kč 75 €

Microneedling ošetření všech 3 oblastí najednou VÝHODNÁ CENA

4.390 Kč 183 €
5.990 Kč 250 €
4.190 Kč 175 €

Aquapeeling – omlazení pleti hydrodermabrazí

Akce
Cena
Cena za 1 ošetření při nákupu 3 ošetření najednou

Aquapeeling - ošetření obličeje

1.490 Kč 62 €
1.890 Kč 79 €
1.590 Kč 66 €

Aquapeeling - ošetření zad: horní polovina

1.490 Kč 62 €
1.890 Kč 79 €
1.390 Kč 58 €

Lékaři

MUDr. Klára Císařová
zobrazit detail

MUDr. Klára Císařová

MUDr. Jana Kovalčiková
zobrazit detail

MUDr. Jana Kovalčiková

MUDr. Kristýna Egea Canet
zobrazit detail

MUDr. Kristýna Egea Canet

MUDr. Simona Houserová
zobrazit detail

MUDr. Simona Houserová

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

Mgr. Pavlína Vlasáková
zobrazit detail

Mgr. Pavlína Vlasáková

MUDr. Jana Paduchová
zobrazit detail

MUDr. Jana Paduchová

MUDr. Tra Mi Voová
zobrazit detail

MUDr. Tra Mi Voová

Časté dotazy

Má léčba akné nějaké vedlejší účinky?

Akné lze léčit u všech klientů bez rozdílu věku či typu pleti a nenese žádná rizika. Než se klient rozhodne pro konkrétní léčebnou metodu, je nutné, aby absolvoval konzultaci u našeho dermatologa, který posoudí, která léčba je pro něj vhodná a případně doporučí vhodné kosmetické produkty či vitamíny.

Mohu nějak ovlivnit tvorbu akné?

Akné patří k nejčastějším kožním chorobám a ve větší či menší míře potrápilo snad každého z nás. Mezi faktory, které ho způsobují, paří dědičnost, stres, ale také špatný životní styl a nevhodná strava. Úpravou jídelníčku a zdravým životním stylem lze tedy tvorbu akné ovlivnit. I tady ale platí, že problémy s akné jsou u každého jiné a jejich řešení je vhodné konzultovat s odborníkem.

Co dělat, pokud po akné zůstávají nevzhledné jizvy?

I stopám a jizvám po akné lze předcházet. Pupínky bychom neměli vymačkávat, rozšíří to zánět. Měli bychom používat kvalitní kosmetiku a myslet také na hydrataci pokožky. Pokud už nějaké jizvičky máme, doporučujeme navštívit našeho dermatologa, který posoudí vhodnost léčby a doporučí například tak zvané mikrojehličkování. Jedná se o velmi efektivní a moderní metodu, která má vynikající výsledky. Pleň je mladší, barevně sjednocená a bez předchozích jizev. Navíc nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu