NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Léčba akné

+    Efektivní léčba akné a problematické pleti

+    Využívá nejmodernější léčebné metody v péči o pleť

+    Používá speciální séra a unikátní přístroje

+    Metody doplňuje kvalitní léčebná kosmetika a vitamíny

+    Vyžaduje pouze několik návštěv, než dojde k viditelnému zlepšení pleti

+    Je šetrná k pokožce, bezbolestná a dodává pleti potřebnou dávku hydratace

+    Hodí se pro každého bez rozdílu věku a typu pleti

Léčba akné

INOVATIVNÍ METODA ZVANÁ AQUAPEELING

Tato léčba akné je mezi klienty čím dál populárnější. Spočívá v šetrném ošetření pleti za použití speciálních sér a unikátního přístroje, který pokožku zbaví mastnoty, akné a zbytků staré kůže. Zároveň dodává pleti potřebnou dávku hydratace.

Při této metodě se používají speciální séra, která obsahují směs mléčných a ovocných kyselin a pomáhají odstraňovat odumřelé buňky. Dále obsahují extrakty rostlinného původu a mořskou vodu, a tak dodají pokožce velkou dávku hydratace. Certifikovaná séra splňují jakostní a bezpečností normy EU a mají registraci CPNP. K jejich aplikaci slouží přístroj s otočnou TORNADO hlavicí, která je určená pro hybridní hydra-dermabraziologické ošetření. Díky tomu je současně proveden chemický i fyzický peeling spolu s hydratací pokožky.

Počáteční kůra zahrnuje tři ošetření během jednoho měsíce. Pro to, aby si klient udržel pleť v dobrém stavu se dále doporučuje absolvovat aquapeeling jednou za měsíc.

Léčba se hodí pro každěho bez rodílu věku i typu pleti. Ošetření je dokonce vhodné i pro těhotné ženy nebo v období kojení. Není bolestivé, ale naopak velice příjemné.

KVALITNÍ LÉČEBNÁ KOSMETIKA A VITAMÍNY

K tomu, aby došlo k viditelnému vylepšení pleti bez akné, mastnoty a s potřebnou dávnou hydratace, slouží kromě samotné léčby také kosmetika a vitamíny ve formě speciálních přípravků. Jedním z nich je Acnevac Neo, bakteriální lyzát s vitaminem C a zinkem. Přispívá k udržení zdravého stavu pokožky a k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vyráběn z přírodních materiálů a je bez lepku.

Samotné ošetření pleti na klinice ale nestačí a je třeba, aby klient o svou pleť pečoval také doma, a to speciálními kosmetickými přípravky, jako je AC cleanser, AC akno gel či AC krém oil free. Produkty jsou k dostání na klinice, nebo na jejím e-shopu za příznivé ceny.

JIZVY PO AKNÉ ODSTRANÍ MICRONEEDLING

Nevzhledné vzpomínky na akné odstraní tak zvané mikrojehličkování. Jedná se o velmi efektivní a moderní metodu sloužící k omlazení pleti a léčbě kosmetických problémů, jako jsou vrásky, akné, dermatitida, ochablá pleť, jizvy nebo strie. Regenerační proces trvá několik dní, a to s vynikajícími výsledky.

Microneedling používá speciální mikrojehličkové pero, které vpravuje do pleti účinné látky. Dochází tak ke zvýšené produkci kolagenu a také k barevnému sjednocení pleti. Efekt je srovnatelný s laserovým zákrokem, ale na rozdíl od něj nedochází k poškození pokožky.

Výsledek je patrný ihned po zákroku. Pleť je mladší, barevně sjednocená a bez předchozích jizev. Navíc nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

OMLAZENÍ POKOŽKY PULSNÍM SVĚTLEM

Fotorejuvenace spočívá v neinvazivním a bezbolestném ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a zároveň omladit. Jedná se o moderní léčebnou metodu, která k omlazení pleti používá pulsní světlo. To aktivuje pokožku a nastartuje tvorbu kolagenu. Pleť je díky tomu vypnutější a má opět mladistvý vzhled.

Léčebná metoda má řadu výhod. Klienti si chválí především efektivitu, ale také časovou nenáročnost. Po ošetření se mohou vrátit ihned ke všem běžným aktivitám. Pleť je zpevněná a povadlé kontury jsou pryč.

Nejčastější dotazy

Má léčba akné nějaké vedlejší účinky?
Akné lze léčit u všech klientů bez rozdílu věku či typu pleti a nenese žádná rizika. Než se klient rozhodne pro konkrétní léčebnou metodu, je nutné, aby absolvoval konzultaci u našeho dermatologa, který posoudí, která léčba je pro něj vhodná a případně doporučí vhodné kosmetické produkty či vitamíny.
Mohu nějak ovlivnit tvorbu akné?
Akné patří k nejčastějším kožním chorobám a ve větší či menší míře potrápilo snad každého z nás. Mezi faktory, které ho způsobují, paří dědičnost, stres, ale také špatný životní styl a nevhodná strava. Úpravou jídelníčku a zdravým životním stylem lze tedy tvorbu akné ovlivnit. I tady ale platí, že problémy s akné jsou u každého jiné a jejich řešení je vhodné konzultovat s odborníkem.
Co dělat, pokud po akné zůstávají nevzhledné jizvy?
I stopám a jizvám po akné lze předcházet. Pupínky bychom neměli vymačkávat, rozšíří to zánět. Měli bychom používat kvalitní kosmetiku a myslet také na hydrataci pokožky. Pokud už nějaké jizvičky máme, doporučujeme navštívit našeho dermatologa, který posoudí vhodnost léčby a doporučí například tak zvané mikrojehličkování. Jedná se o velmi efektivní a moderní metodu, která má vynikající výsledky. Pleň je mladší, barevně sjednocená a bez předchozích jizev. Navíc nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

Ceník

SlužbaAkceCena
BioRePeel Cl3 + microneedling2 690 Kč3 580 Kč
Microneedling obličeje (zapracování séra mikrojehličkami) - pro celkové omlazení pleti1 890 Kč
Microneedling krku1 290 Kč
Microneedling dekoltu1.690 Kč
Microneedling ošetření všech 3 oblastí najednou VÝHODNÁ CENA3 580 Kč4 870 Kč
s 10 % kyselinou hyaluronovou příplatek 250 Kč
AKCE BALÍČEK MICRONEEDLING 3 OŠETŘENÍ:
Microneedling obličeje - 3 ošetření4 790 Kč ušetříte 880 Kč
Microneedling krku - 3 ošetření2 990 Kč ušetříte 880 Kč
Microneedling dekoltu - 3 ošetření4 190 Kč ušetříte 880 Kč
TOP BALÍČEK MICRONEEDLING 3 OŠETŘENÍ:
Microneedling 3 ošetření 3 partie9 590 Kč ušetříte 5 020 Kč
Aquapeeling - ošetření obličeje1 490 Kč1 890 Kč
Aquapeeling - ošetření zad horní polovina1 390 Kč1 990 Kč

Léčba akné laserem

SlužbaAkceCena
Oblast čela1 490 Kč
Oblast tváře1 990 Kč
Oblast dekoltu2 290 Kč
Celý obličej3 290 Kč
Frakce resurfacing celý obličej6 900 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram