+    Efektivní léčba akné a problematické pleti

+    Využívá nejmodernější léčebné metody v péči o pleť

+    Používá speciální séra a unikátní přístroje, které doplňuje kvalitní léčebná kosmetika a vitamíny

+    Vyžaduje pouze několik návštěv, než dojde k viditelnému zlepšení pleti

+    Je šetrná k pokožce, bezbolestná a dodává pleti potřebnou dávku hydratace

+    Hodí se pro každého bez rozdílu věku a typu pleti

Léčba akné

Inovativní metoda zvaná aquapeeling

Tato léčba akné je mezi klienty čím dál populárnější. Spočívá v šetrném ošetření pleti za použití speciálních sér a unikátního přístroje, který pokožku zbaví mastnoty, akné a zbytků staré kůže. Zároveň dodává pleti potřebnou dávku hydratace.

Při této metodě se používají speciální séra, která obsahují směs mléčných a ovocných kyselin a pomáhají odstraňovat odumřelé buňky. Dále obsahují extrakty rostlinného původu a mořskou vodu, a tak dodají pokožce velkou dávku hydratace. Certifikovaná séra splňují jakostní a bezpečností normy EU a mají registraci CPNP. K jejich aplikaci slouží přístroj s otočnou TORNADO hlavicí, která je určená pro hybridní hydra-dermabraziologické ošetření. Díky tomu je současně proveden chemický i fyzický peeling spolu s hydratací pokožky.

Počáteční kůra zahrnuje tři ošetření během jednoho měsíce. Pro to, aby si klient udržel pleť v dobrém stavu se dále doporučuje absolvovat aquapeeling jednou za měsíc.

Léčba se hodí pro každěho bez rodílu věku i typu pleti. Ošetření je dokonce vhodné i pro těhotné ženy nebo v období kojení. Není bolestivé, ale naopak velice příjemné.

Kvalitní léčebná kosmetika a vitamíny

K tomu, aby došlo k viditelnému vylepšení pleti bez akné, mastnoty a s potřebnou dávnou hydratace, slouží kromě samotné léčby také kosmetika a vitamíny ve formě speciálních přípravků. Jedním z nich je Acnevac Neo, bakteriální lyzát s vitaminem C a zinkem. Přispívá k udržení zdravého stavu pokožky a k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vyráběn z přírodních materiálů a je bez lepku.

Samotné ošetření pleti na klinice ale nestačí a je třeba, aby klient o svou pleť pečoval také doma, a to speciálními kosmetickými přípravky, jako je AC cleanser, AC akno gel či AC krém oil free. Produkty jsou k dostání na klinice, nebo na jejím e-shopu za příznivé ceny.

Jizvy po akné odstraní microneedling

Nevzhledné vzpomínky na akné odstraní tak zvané mikrojehličkování. Jedná se o velmi efektivní a moderní metodu sloužící k omlazení pleti a léčbě kosmetických problémů, jako jsou vrásky, akné, dermatitida, ochablá pleť, jizvy nebo strie. Regenerační proces trvá několik dní, a to s vynikajícími výsledky.

Microneedling používá speciální mikrojehličkové pero, které vpravuje do pleti účinné látky. Dochází tak ke zvýšené produkci kolagenu a také k barevnému sjednocení pleti. Efekt je srovnatelný s laserovým zákrokem, ale na rozdíl od něj nedochází k poškození pokožky.

Výsledek je patrný ihned po zákroku. Pleň je mladší, barevně sjednocená a bez předchozích jizev. Navíc nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

Omlazení pokožky pulsním světlem

Fotorejuvenace spočívá v neinvazivním a bezbolestném ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a zároveň omladit. Jedná se o moderní léčebnou metodu, která k omlazení pleti používá pulsní světlo. To aktivuje pokožku a nastartuje tvorbu kolagenu. Pleť je díky tomu vypnutější a má opět mladistvý vzhled.

Léčebná metoda má řadu výhod. Klienti si chválí především efektivitu, ale také časovou nenáročnost. Po ošetření se mohou vrátit ihned ke všem běžným aktivitám. Pleť je zpevněná a povadlé kontury jsou pryč.

Nejčastější dotazy

Akné lze léčit u všech klientů bez rozdílu věku či typu pleti a nenese žádná rizika. Než se klient rozhodne pro konkrétní léčebnou metodu, je nutné, aby absolvoval konzultaci u našeho dermatologa, který posoudí, která léčba je pro něj vhodná a případně doporučí vhodné kosmetické produkty či vitamíny.

Akné patří k nejčastějším kožním chorobám a ve větší či menší míře potrápilo snad každého z nás. Mezi faktory, které ho způsobují, paří dědičnost, stres, ale také špatný životní styl a nevhodná strava. Úpravou jídelníčku a zdravým životním stylem lze tedy tvorbu akné ovlivnit. I tady ale platí, že problémy s akné jsou u každého jiné a jejich řešení je vhodné konzultovat s odborníkem.

I stopám a jizvám po akné lze předcházet. Pupínky bychom neměli vymačkávat, rozšíří to zánět. Měli bychom používat kvalitní kosmetiku a myslet také na hydrataci pokožky. Pokud už nějaké jizvičky máme, doporučujeme navštívit našeho dermatologa, který posoudí vhodnost léčby a doporučí například tak zvané mikrojehličkování. Jedná se o velmi efektivní a moderní metodu, která má vynikající výsledky. Pleň je mladší, barevně sjednocená a bez předchozích jizev. Navíc nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

Ceník

Léčba akné LASEREM

SlužbaAkceCena
Oblast čela1 290 Kč
Oblast tváře1 990 Kč
Oblast dekoltu2 290 Kč
Celý obličej2 890 Kč