Vyhlazení vrásek

Výplň vrásek a vpadlých jizev

Výplň vrásek a vpadlých jizev

Zvládneme odstranění vrásek nad horním rtem i výplň vrásek na čele. Chcete se opět cítit atraktivně? Jsme tu pro vás a vaše tělo.

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek s dlouhodobým efektem. Aplikace provedené našimi profesionály jsou naprosto bezpečné se skvělými výsledky.

Tekutý lifting

Tekutý lifting

Novinka! Tekutý lifting, revoluce v anti-agingu. Inovativní výplň, která redukuje hluboké vrásky a má výrazný liftingový efekt.

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera je moderní přístroj pro vypnutí a rozjasnění pleti. Používá multi-polární radiofrekvenční energie, dodává pleti energii, stimuluje produkci kolagenu.

Ultrazvukový lifting Liftera - Ultherapie

Ultrazvukový lifting Liftera – Ultherapie

Mládí a mladistvý vzhled nikdy nebyly blíž. Současná technologie spolu s touhou po kráse dokážou doslova zázraky na počkání. Ultrazvuková Liftera je důkazem.

Niťový lifting obličeje

Niťový lifting obličeje

Liftingová procedura pomocí speciálních mezonití a 3D nití. Niťový lifting obličeje je miniinvazivní alternativou klasického chirurgického faceliftingu.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu