+   Odstranění znamének probíhá za použití nejmodernějšího CO2 laseru

+    Představuje bezbolestné řešení bez jizev

+    Provádí se ambulantně během několika minut

+    Zaručuje velmi rychlé hojení

+    Umožňuje okamžitý návrat ke všem aktivitám

Odstranění znamének

odstranění pigmentových znamének, bradavic a kožních výrůstků

Každému odstranění znamének, bradavic či kožních výrůstků předchází konzultace u lékaře specialisty, který posoudí, zda je znaménko vhodné odstranit laserem, nebo zda musí dojít k jeho vyříznutí. Odstranění pigmentových znamének laserem má celou řadu výhod a je vhodné prakticky pro každého klienta.

Jednou z největších výhod je rychlost zákroku. K odstranění toho, co na pokožku nepatří, dochází během několika minut. Klient může kliniku ihned opustit a vrátit se ke všem svým aktivitám. Zákrok je bezbolestný a nedoprovází ho žádné komplikace.

Jak zákrok probíhá

Zákrok se provádí pomocí moderního CO2 laseru, který odstraní všechny nežádoucí výrůstky, bradavice a pigmentová znaménka. Vzniklá ranka se nemusí šít, jedná se jen o povrchové poranění doprovázené vytvořením stroupku. Ten se překryje náplastí a nechá se přirozeně odpadnout. Ploška je následně lehce narůžovělá, ale během krátké doby se zbarví stejně jako okolí pleti.

Jaký přístroj používáme

K odstranění nežádoucích znamének dochází pomocí CO2 laseru Mixel, který je plně automatický a především velice přesný. Dokáže vypočítat počet bodů, oblasti léčby a sílu paprsku. Samotný zákrok je proto velmi rychlý, bezbolestný a zároveň eliminuje riziko nežádoucích zasažení zdravé tkáně. Odstranění bradavičky či kožního výrůstku je tak opravdu snadné.

Nejčastější dotazy

CO2 laser dokáže odstranit různé typy kožních výrůstků, a to kdekoli na těle. Používáme ho k odstranění stopkatých fibromů, některých typů mateřských znamének, stařeckých či virových bradavic, vazivových nádorků nebo tukových depozit. Lze jej použít také ke korekci jizev po úrazech, operacích či akné. Každému zákroku ale předchází konzultace u odborného lékaře, který posoudí vhodnost této metody.

Po zákroku, který trvá několik minut, může klient kliniku ihned opustit a vrátit se ke všem běžným aktivitám. Vzniklý stroupek odpadne zhruba do týdne a plocha se po krátké době dobarví stejně jako okolí pleti. Hojení je tedy opravdu velmi rychlé.

Většina pigmentových znamének a bradavic není nebezpečná. Znaménka, která jsou vystouplá, jsou ale náchylnější k poškození, a proto je vhodné jejich odstranění. Pokud se piha viditelně mění, a to její velikost nebo barva, nemělo by se čekat s návštěvou dermatologa, který nejlépe posoudí, o jaký typ znaménka se jedná a zároveň posoudí možnosti odstranění.

Ceník