NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Odstranění znamének

+    Odstranění znamének probíhá za použití nejmodernějšího CO2 laseru

+    Představuje bezbolestné řešení bez jizev

+    Provádí se ambulantně během několika minut

+    Zaručuje velmi rychlé hojení

+    Umožňuje okamžitý návrat ke všem aktivitám

Odstranění znamének

ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH ZNAMÉNEK, BRADAVIC A KOŽNÍCH VÝRŮSTKŮ

Každému odstranění znamének, bradavic či kožních výrůstků předchází konzultace u lékaře specialisty, který posoudí, zda je znaménko vhodné odstranit laserem, nebo zda musí dojít k jeho vyříznutí. Odstranění pigmentových znamének laserem má celou řadu výhod a je vhodné prakticky pro každého klienta.

Jednou z největších výhod je rychlost zákroku. K odstranění toho, co na pokožku nepatří, dochází během několika minut. Klient může kliniku ihned opustit a vrátit se ke všem svým aktivitám. Zákrok je bezbolestný a nedoprovází ho žádné komplikace.

JAKÝ PŘÍSTROJ POUŽÍVÁME

K odstranění nežádoucích znamének dochází pomocí CO2 laseru Mixel, který je plně automatický a především velice přesný. Dokáže vypočítat počet bodů, oblasti léčby a sílu paprsku. Samotný zákrok je proto velmi rychlý, bezbolestný a zároveň eliminuje riziko nežádoucích zasažení zdravé tkáně. Odstranění bradavičky či kožního výrůstku je tak opravdu snadné.

Popis ZÁKROKU

Zákrok se provádí pomocí moderního CO2 laseru, který odstraní všechny nežádoucí výrůstky, bradavice a pigmentová znaménka. Vzniklá ranka se nemusí šít, jedná se jen o povrchové poranění doprovázené vytvořením stroupku. Ten se překryje náplastí a nechá se přirozeně odpadnout. Ploška je následně lehce narůžovělá, ale během krátké doby se zbarví stejně jako okolí pleti.

Nejčastější dotazy

Jaké nedokonalosti se dají touto metodou odstranit?
CO2 laser dokáže odstranit různé typy kožních výrůstků, a to kdekoli na těle. Používáme ho k odstranění stopkatých fibromů, některých typů mateřských znamének, stařeckých či virových bradavic, vazivových nádorků nebo tukových depozit. Lze jej použít také ke korekci jizev po úrazech, operacích či akné. Každému zákroku ale předchází konzultace u odborného lékaře, který posoudí vhodnost této metody.
Co následuje po samotném zákroku?
Po zákroku, který trvá několik minut, může klient kliniku ihned opustit a vrátit se ke všem běžným aktivitám. Vzniklý stroupek odpadne zhruba do týdne a plocha se po krátké době dobarví stejně jako okolí pleti. Hojení je tedy opravdu velmi rychlé.
Jak poznám, že se jedná o obyčejné znaménko a ne o melanom?
Většina pigmentových znamének a bradavic není nebezpečná. Znaménka, která jsou vystouplá, jsou ale náchylnější k poškození, a proto je vhodné jejich odstranění. Pokud se piha viditelně mění, a to její velikost nebo barva, nemělo by se čekat s návštěvou dermatologa, který nejlépe posoudí, o jaký typ znaménka se jedná a zároveň posoudí možnosti odstranění.

Ceník

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram