Omlazení pleti 

Plazmalifting

Plazmalifting

Mladá a pevná pokožka v pokročilém věku. Dříve výsada bohatých, dnes dostupná realita řady žen. V My Best Care najdete tu nejlepší péči.

Bienpeel

Bienpeel

BIENPEEL je inovativní 2 fázové ošetření pleti. Výsledkem je okamžitý lifting, rychlá regenerace pleti, sjednocený tón pleti – bělící efekt.

Aquapeeling

Aquapeeling

Aquapeeling je nová, vysoce efektivní a zároveň šetrná metoda péče o pleť. Hloubkově hydratuje pleť, zužuje rozšířené póry a navíc je velmi příjemný.

Bioremodelace - omlazení pleti

Bioremodelace – omlazení pleti

Současným zázrakem krásy jsou výplně kyselinou hyaluronovou. Dokonalá metoda, která vrátí vaší pleti mládí. Profesionalita jedině v My Best Care.

Omlazení frakčním laserem

Omlazení frakčním laserem

Ať už řešíte vrásky, ztrátu elasticity, pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pleti či drobné jizvičky po akné, s tímto vším si frakční laser dokáže krásně poradit.

Mezoterapie - mikrojehličkování

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikroneedling (mikrojehličkování) je druh mezoterapie, za použití unikátní hlavice s mikrojehličkami pro efektivní obnovu a omlazení pleti.

Chemický peeling

Chemický peeling

Zcela neinvazivní metoda slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje, krku, dekoltu, zad a rukou. Procedura využívá AHA kyseliny, látky biologického původu. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera je moderní přístroj pro vypnutí a rozjasnění pleti. Používá multi-polární radiofrekvenční energie, dodává pleti energii, stimuluje produkci kolagenu.

Ultrazvukový lifting Liftera - Ultherapie

Ultrazvukový lifting Liftera – Ultherapie

Mládí a mladistvý vzhled nikdy nebyly blíž. Současná technologie spolu s touhou po kráse dokážou doslova zázraky na počkání. Ultrazvuková Liftera je důkazem.

Niťový lifting obličeje

Niťový lifting obličeje

Liftingová procedura pomocí speciálních mezonití a 3D nití. Niťový lifting obličeje je miniinvazivní alternativou klasického chirurgického faceliftingu.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu