Aquapeeling

Aquapeeling je nová, vysoce efektivní a zároveň šetrná metoda péče o pleť. Je to procedura neinvazivní a její účinek je dvojí: jednak dokáže pleť účinně zbavit odumřelých buněk a přebytečné mastnoty a také ji účinně vyhladí a hydratuje. K ošetření se používá speciální přístroj s otočnou hlavicí, která aplikuje postupně tři speciální séra, přičemž každé z nich má zcela unikátní účinek na pleť. Výsledkem je vaše hladká a hydratovaná pleť a pocit velmi příjemné relaxace. Používaná séra mají unikátní složení, s jehož pomocí třífázově ošetří vaši pleť. Obsahují směs mléčných a ovocných kyselin a také extrakty rostlinného původu a v neposlední řadě také mořskou vodu.

Aquapeeling provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Nyní až do 31.8.2024 se slevou 400 Kč!

Objednejte se Objednejte se ON-LINE

Koupit poukaz

Účinně vyhlazuje pokožku a zbavuje ji odumřelých buněk a pomáhá do hloubky hydratovat pleť

Výrazně redukuje množství kožního mazu na povrchu pokožky a  pomáhá do hloubky hydratovat pleť

Provádí chemický i mechanický peeling pokožky současně, je velice šetrný a zanechává pokožku jemnou a hladkou

Ošetření je velice příjemné a časově nenáročné, lze aplikovat bez omezení i v těhotenství a během kojení

Princip aquapeelingu

Pomocí speciálně vyvinuté otočné hlavice je pokožka obličeje postupně ošetřena třemi unikátními certifikovanými séry. První sérum na bázi kyseliny alfa-hydroxylové účinně pomáhá při uvolnění a následném odstranění mrtvých kožních buněk. Základem druhého séra je kyselina salicylová, která efektivně rozpouští přebytečný kožní maz a pleť dokonale odmastí, zejména v oblasti tzv. T-zóny. Třetí sérum je složeno z hydratačních esencí ve vysoké koncentraci. Pleť je tedy sice účinně zbavena přebytečného mazu, ale rozhodně není suchá – je dokonale hydratovaná.

 

Popis aplikace

Příprava

Procedura Aquapeeling nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Aplikuje se na čistou, odlíčenou pleť a hodí se pro všechny typy pokožky, zejména pak na pleť s výskytem akné, s hyperpigmentací, rosaceou (růžovkou) a pleť silně vysušenou.

Aplikace

K aplikaci se používá speciálně vyvinutá otočná hlavice 2. generace, která je určena pro hybridní hydro-dermabrazivní ošetření pokožky. Provádí současně chemický i mechanický peeling spolu s hydratací pokožky.  K ošetření se používají tři druhy certifikovaných sér. První je na bázi alfa-hydroxylové kyseliny, která účinně napomáhá uvolnění odumřelých kožních buněk a nečistot. Základem druhého séra je kyselina salicylová, která pokožku zbavuje přebytečného mazu a pomáhá bojovat proti akné. Třetí sérum obsahuje vysokou koncentraci hydratačních esencí, které pleti dodají vlhkost a vláčnost. Pokud chcete maximálně využít účinku aquapeelingu, je vhodné první kůru zopakovat zhruba ještě dvakrát v průběhu prvního měsíce a následně jednou za tři měsíce.

Pozákroková péče

Bezprostředně po ukončení procedury je vhodné pleť zklidnit aplikací masky s obsahem kyseliny hyaluronové. Ta pleť nádherně vypne a rozzáří.

Pro koho je zákrok vhodný?

Ošetření je vhodné prakticky pro všechny typy pokožky. Pokud je pleť problematická, může tato metoda velmi účinně pomoci. Jedná se zejména o pleť s výskytem akné, s hyperpigmentací a vysušenou pleť. Nejčastěji se aplikuje na celý obličej, včetně nosu a brady. Je možné ošetřit i jiné části těla, jako např. paže nebo záda.

Akce

Aquapeeling

Aquapeeling

sleva 400 Kč

Dokonalá šetrná hloubková hydratace pokožky obličeje nebo zad.

Účinně vyhlazuje pokožku a zbavuje ji odumřelých buněk a pomáhá do hloubky hydratovat pleť.

Zanechává jemnou, hebkou a zářivou pleť.

Pomáhá taktéž při akné.

 

Dříve: 1.890 Kč 1.490 Kč

Objednat se nyní

Akční cena je platná do 31.8.2024

Platí do: 31. 08. 2024

Ceník

Akce
Cena
Cena za 1 ošetření při nákupu 3 ošetření najednou

Aquapeeling - ošetření obličeje

1.490 Kč 62 €
1.890 Kč 79 €
1.590 Kč 66 €

Aquapeeling - ošetření zad: horní polovina

1.490 Kč 62 €
1.890 Kč 79 €
1.390 Kč 58 €

Časté dotazy

Jak často je třeba ošetření opakovat a dá se podstoupit i v letních měsících?

V letním období je naše pokožka vystavena vyšším teplotám a slunci, takže je třeba dbát o hloubkovou hydrataci mnohem pečlivěji, než v ostatních měsících. Doporučená četnost opakování procedury závisí na aktuálním stavu vaší pokožky. Pokud chcete skutečně viditelný efekt a důkladnou hydrataci, je třeba aquapeeling provést 4-5 ošetření s odstupem 1 až 2 týdnů.

Je ošetření šetrné k pokožce, není bolestivé?

Naopak, ošetření je velice příjemné, jde vlastně o šetrnou, ale účinnou masáž obličeje. Rotující hlavice vyvíjí jemný podtlak, čímž odsává přebytečný maz a odumřelé buňky. Následně jsou do pokožky hlavicí zapracována séra. Nedochází přitom k žádnému narušení svrchní vrstvy pokožky, ani k mechanickému nebo chemickému dráždění – díky tomu je možné proceduru provádět i v době těhotenství a kojení, a to zcela bez rizika.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu