+    Aquapeeling účinně vyhlazuje pokožku a zbavuje ji odumřelých buněk

+    Výrazně redukuje množství kožního mazu na povrchu pokožky

+    Pomáhá do hloubky hydratovat pleť

+    Zužuje rozšířené póry

+    Provádí chemický i mechanický peeling pokožky současně

+    Je velice šetrný a zanechává pokožku jemnou a hladkou

+    Ošetření je velice příjemné a časově nenáročné

+    Lze aplikovat bez omezení i v těhotenství a během kojení

aquapeeling

Aquapeeling je nová, vysoce efektivní a zároveň šetrná metoda péče o pleť. Je to procedura neinvazívní a její účinek je dvojí: jednak dokáže pleť účinně zbavit odumřelých buněk a přebytečné mastnoty a jednak ji účinně vyhladí a hydratuje. K ošetření se používá speciální přístroj s otočnou hlavicí, která aplikuje postupně tři speciální séra, přičemž každé z nich má zcela unikátní účinek na pleť. Výsledkem je vaše hladká a hydratovaná pleť a pocit velmi příjemné relaxace.  

Používaná séra mají unikátní složení, s jehož pomocí třífázově ošetří vaši pleť. Obsahují směs mléčných a ovocných kyselin a také extrakty rostlinného původu a v neposlední řadě také mořskou vodu.

princip aquapeelingu

Pomocí speciálně vyvinuté otočné hlavice je pokožka obličeje postupně ošetřena třemi unikátními certifikovanými séry. První sérum na bázi kyseliny alfa-hydroxylové účinně pomáhá při uvolnění a následném odstranění mrtvých kožních buněk. Základem druhého séra je kyselina salicylová, která efektivně rozpouští přebytečný kožní maz a pleť dokonale odmastí, zejména v oblasti tzv. T-zóny. Třetí sérum je složeno z hydratačních esencí ve vysoké koncentraci. Pleť je tedy sice účinně zbavena přebytečného mazu, ale rozhodně není suchá – je dokonale hydratovaná.

popis aplikace

PŘÍPRAVA

Procedura Aquapeeling nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Aplikuje se na čistou, odlíčenou pleť a hodí se pro všechny typy pokožky, zejména pak na pleť s výskytem akné, s hyperpigmentací, rosaceou (růžovkou) a pleť silně vysušenou.

APLIKACE

K aplikaci se používá speciálně vyvinutá otočná hlavice 2. generace, která je určena pro hybridní hydro-dermabrazivní ošetření pokožky. Provádí současně chemický i mechanický peeling spolu s hydratací pokožky.  K ošetření se používají tři druhy certifikovaných sér. První je na bázi alfa-hydroxylové kyseliny, která účinně napomáhá uvolnění odumřelých kožních buněk a nečistot. Základem druhého séra je kyselina salicylová, která pokožku zbavuje přebytečného mazu a pomáhá bojovat proti akné. Třetí sérum obsahuje vysokou koncentraci hydratačních esencí, které pleti dodají vlhkost a vláčnost. Pokud chcete maximálně využít účinku aquapeelingu, je vhodné první kůru zopakovat zhruba ještě dvakrát v průběhu prvního měsíce a následně jednou za tři měsíce.   

POZÁKROKOVÁ PÉČE

Bezprostředně po ukončení procedury je vhodné pleť zklidnit aplikací masky s obsahem kyseliny hyaluronové. Ta pleť nádherně vypne a rozzáří.

Ošetření je vhodné prakticky pro všechny typy pokožky. Pokud je pleť problematická, může tato metoda velmi účinně pomoci. Jedná se zejména o pleť s výskytem akné, s hyperpigmentací a vysušenou pleť. Nejčastěji se aplikuje na celý obličej, včetně nosu a brady. Je možné ošetřit i jiné části těla, jako např. paže nebo záda.

V letním období je naše pokožka vystavena vyšším teplotám a slunci, takže je třeba dbát o hloubkovou hydrataci mnohem pečlivěji, než v ostatních měsících. Doporučená četnost opakování procedury závisí na aktuálním stavu vaší pokožky. Pokud chcete skutečně viditelný efekt a důkladnou hydrataci, je třeba aquapeeling provést 4-5 ošetření s odstupem 1 až 2 týdnů.

Naopak, ošetření je velice příjemné, jde vlastně o šetrnou, ale účinnou masáž obličeje. Rotující hlavice vyvíjí jemný podtlak, čímž odsává přebytečný maz a odumřelé buňky. Následně jsou do pokožky hlavicí zapracována séra. Nedochází přitom k žádnému narušení svrchní vrstvy pokožky, ani k mechanickému nebo chemickému dráždění – díky tomu je možné proceduru provádět i v době těhotenství a kojení, a to zcela bez rizika.

Ceník