Podívejte se na naše AKČNÍ CENY! SLEVA - 1. 000 na zvětšení a modelaci rtů!
ZJISTIT VÍCE
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Facelift v celkové anestezii

Chcete vypadat mladší? Díky FACELIFTU můžete.  S postupujícími roky, vlivem mimiky a také genetickým vlivem je naše pleť čím dál více povolenější. Tento proces Vám pomůžeme vrátit o několik let zpět. Výsledek zákroku má efekt až několik let a můžete ho znovu opakovat. Facelift neboli rhytidectomie, je chirurgická procedura, která vám ubere několik let v oblasti obličeje a krku, osvěží váš obličej a budete tak působit mladistvějším dojmem.
Objednat se na konzultaciFinancování zákroků

V případě rozhodnutí podstoupit facelift dojde k vypnutí pokleslé kůže a redukci vrásek. Tento efekt je okamžitý a omládnete až o několik let. Přestože lze opravdu zásadně zasáhnout do nepříjemných příznaků stárnutí v oblasti obličeje a krku, nelze změnit základní vlastnosti a kontury obličeje ani stárnutí zastavit. Facelift není technika hubnutí obličeje ani změna struktury kůže, kvality tkáně nebo četnosti skvrn. 

Zákrok je vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí odstranit přebytečnou kůži v oblasti obličeje a krku a hluboké vrásky. Po zákroku omládněte až o několik let. 

Facelift je možné kombinovat s dalšími zákroky plastické chirurgie např. s liposukcí nebo s operacemi víček.

Délka zákroku je individuální podle zvoleného druhu operace.

Objednat se na konzultaci

MINIFACELIFT

Nejméně invazivní technikou omlazující obličej z řad estetické chirurgie je minifacelift, často označovaný jako minilift. Při něm dochází k uvolnění a odstranění nadbytečné kůže před ušním boltcem, ne však dalších vrstev, jako je tomu u následujících technik. Tento zákrok je vhodný především pro klienty, kteří mají povislé menší množství kůže a nepotřebují zákrok v oblasti krku. Minifacelift je méně invazivní, výsledkem je menší jizva a rychlejší rekonvalescence. Zákrok lze provádět také v analgosedaci či lokální anestezii, klient může v den zákroku odcházet domů.

KLASICKÝ FACELIFT

V oblasti obličeje a krku (takzvaný „husí krk“), kde je třeba řešit vrásky a povadlou kůži radikálněji (takzvaný „husí krk“), je jednou z možností řešení klasický facelift. Tento druh zákroku je v možnostech plastických chirurgů, s jistými obměnami a inovacemi, již delší dobu a stále se úspěšně provádí na celé řadě pracovišť. Je to vhodná operace především pro klienty, kde je již výrazný vliv stárnutí a gravitace. Při klasickém faceliftu využíváme analgosedaci nebo celkovou anestezii (dle dohody s klientem a doporučení lékaře). Řez je veden v oblasti spánků přes přední strany ucha, kolem boltce dozadu směrem za ucho a do vlasů. 

SMAS A MACS

K nejpoužívanějším technikám oblasti faceliftingu patří především SMAS (superficial muscular aponeurotic system). Zákrok SMAS, konkrétně jeho název je odvozen od samotné tkáně, se kterou tato technika pracuje. 

Výsledkem je dodání většího objemu a zlepšení kontur obličeje a omládnutí o několik let. 

Jak SMAS, tak MACS zákroky vytahují i hlubší vrstvy tkání směrem nahoru, tedy dle fyziologie a proti gravitaci.  Efektivita výkonu je vyšší a výsledek dlouhodobější oproti minifaceliftu. Rozdíl mezi těmito zkratkami označenými zákroky je ve finálním ukotvení SMAS tkáně a také způsobu přístupu. 

Tento druh operace řeší přebytečnou povadlou kůži v oblasti obličeje při kombinaci vypnutí krku, ale nezlepšuje kvalitu kůže. Klienti

Ten typ zákroku je vhodný pro klienty, kteří mají stále ještě dostatečně pružnou pokožku, avšak je ochablá vlivem stárnutí a gravitace především ve spodní části obličeje eventuálně krku. Výhoda je dlouhodobější efekt.

Objednat se na konzultaci

Popis operace

PŘÍPRAVA

Ve chvíli, kdy se klient rozhodne podstoupit zákrok je nutné nejdříve zavítat za zkušeným plastickým chirurgem, který zhodnotí jednotlivé aspekty jako je například celkový stav kůže, tukové vrstvy, hloubku vrásek a množství volné kůže. Následně dle očekávání klienta a rozsahu zákroku zvolí nejvhodnější metodu, kterou s klientem důkladně probere, včetně upozornění na vznikající jizvy.

Během konzultace s chirurgem je také nutné projít veškerou medikaci, kterou klient užívá a mohla by mít vliv na průběh operace nebo následnou rekonvalescenci. Velice doporučujeme vyhnout se před zákrokem nadměrnému slunění či pobytu v soláriu. Sluneční záření nebo siolarium může mít vliv na zvýšenou nebo nerovnoměrnou pigmentaci a projevit se až po zákroku. Posledním krokem před samotným faceliftingem je předoperační vyšetření, které zahrnuje rozbor krve a moči, EKG. V případě potřeby je vhodné podstoupit dodatečné vyšetření specialistou podle zdravotního stavu klienta.

PRŮBĚH ZÁKROKU

Některé ze zákroků, především ty minimálně invazivní, lze provádět v lokální anestezii (v případě miniliftingu) nebo analgosedaci či celkové anestezii. Po desinfekci a sterilním zakrytí operačního pole přichází na řadu samotný zákrok. Delka řezu se upravuje podle rozsahu oparece a typu zákroku. Klientovi je před samotným zákrokem vysvětlen průběh řezu a velikost  a umístění jizvy

Posledním krokem je očištění pokožky, její sterilní zakrytí obvazy a nasazení elastických bandáží. Ty jsou opět vybrány na míru klienta.

Klienti často kombinují facelift s liposukcí podbradku, blefaroplastikou (operace horních nebo dolních víček) nebo liftingem krku.

REKONVALESCENCE

V případě miniliftingu v lokální anestezii může jít klient po zákroku domů  a po týdnu se postupně vrátit do svého režimu. Kompletní facelifting je náročnější na provedení, ale také na rekonvalescenci. Z důvodu náročnosti zákroku je nutná hospitalizace klienta minimálně 1 den. Během nich je doporučen klidový režim a nošení kompresní masky. 

V prvních dvou týdnech po operaci je třeba spát v poloze na zádech s vyvýšenou polohou hlavy, aby nedocházelo k velkým otokům a zbytečného překrvování oblasti obličeje. Během týdne od operace začínají zpravidla otoky a podlitiny mizet, ale je stále nutné dodržovat klidový režim, především s omezením pohybu hlavy a krku. Po vytažení stehů může klient postupně začít s návratem do běžného režímu. K běžnému režimu se klient vrací po měsíci. Definitivní výsledný efekt lze pozorovat přibližně 3 - 6 měsíců po zákroku.

DLOUHODOBÁ PÉČE

Přestože se jizvy v oblasti obličeje zpravidla hojí velmi dobře a rychle, je třeba věnovat jim náležitou péči. Přibližně po týdnu je vhodné začít s jemnými tlakovými masážemi. Následně přidat vhodnou péči v podobě kosmetických produktů. Nedoporučujeme vystavovat jizvy, ani obličej, přímému slunečnímu záření 12 měsíců, aby nedošlo nadměrnému přehřátí tkáně či pigmentaci kůže. V následujících měsících je třeba chránit pokožku vhodnými krémy s dostatečně vysokým UV faktorem SPF 50+ eventuálně pokrývkou hlavy.

Výsledek faceliftingu je opravdu dlouhodobý. Přestože stárnutí ani gravitaci nelze zastavit úplně, lze podpořit samotný zákrok podstoupením dalších estetických neinvazivních technik, například ošetření ultrazvukem nebo laserem. Základem však zůstává neustálá vhodná a kvalitní péče o pleť i oblast krku a dekoltu pomocí kosmetických produktů.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Je vhodné podstoupit nejdříve například niťový lifting a následně facelifting?

Pokud uvažujete o podstoupení jakéhokoli faceliftingu, je vhodné se napřed poradit s plastickým chirurgem a probrat s ním také možné zákroky v budoucnu. V případě faceliftingu po předchozím niťovém liftingu může být ztížen či znemožněn zákrok z důvodu srůstů, které tam vznikají. Je tedy důležité jednotlivé zákroky důkladně promyslet.

Je vhodný facelifting pro muže i ženy?

Facelift je vhodný pro muže i ženy.

Ne, není. MACS je takovým zvláštním druhem miniliftingu, ale minilifting není MACS.

Je možné kombinovat některé další zákroky s faceliftingem?

Během samotného faceliftingu lze také provést plastiku blefaroplastiku (horních, dolních) víček, liposukce podbradku event. dodání objemu v některých oblastech obličeje pomocí vlastního tuku. Samozřejmostí je kombinace liftingu obličeje a krku.

Objednat se na konzultaci

Ceník

Zákroky lze platit v hotovosti nebo platební kartou. Na úhradu plastických operací můžete použít také naše dárkové poukazy. Využít můžete i výhodné financování pomoců úvěru od našich partnerů.

 

ZákrokCena odPoznámka
Faceliftod 59 900 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha - Stodůlky
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756

Praha - Vysočany
Sokolovská 810/304,
190 00 Praha 9-Vysočany

+420 731 370 844

Mladá Boleslav
Palackého 267/9
293 01 Ml. Boleslav

+420 733 273 850
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210
 

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

 

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ: 08:00 – 19:00
SO: Dle objednání

Praha - Stodůlky
PO: 08:30 – 18:00
ÚT: 13:00 – 20:00
ST: 08:30 – 15:00
ČT: 08:30 – 19:00
PÁ: 08:30 – 19:00

Praha - Vysočany
PO: 08:00 – 18:00
ÚT: 08:00 – 17:00
ST: 08:00 – 18:00
ČT: 08:00 – 17:00
PÁ: 08:00 – 15:00

Mladá Boleslav
PO: 08:00 - 18:00
ÚT: 08:00 - 18:00
ST: 08:00 - 18:00
ČT: 08:00 – 18:00
PÁ: 08:00 - 18:00
SO, NE: Dle objednání.

Ceník

Videa

Volné pozice

Copyright © 2018 - 2023 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram