Cévní medicína

Operace křečových žil

Operace křečových žil

Dopřejte si laserovou operaci křečových žil a užívejte si sukně a plavky jako zamlada. Naši zkušení lékaři Vám zajistí maximální péči za výhodné ceny.

Laserové operace žil v lokální anestezii

Laserové operace žil v lokální anestezii

Laserové operace žil v lokální anestezii má na rozdíl od klasické metody nesrovnatelný kosmetický efekt. Efektivní a elegantní řešení. Rychlá rekonvalescence.

Injekční sklerotizace křečových žil

Injekční sklerotizace křečových žil

Bezbolestný zákrok s dlouhodobým efektem. Precizní injekční sklerotizace křečových žil s použitím unikátního lékařského přístroje Veinlite.

Odstranění metličkových žilek

Odstranění metličkových žilek

Zbavte se metličkových žilek jednou provždy! Odstranění žilek laserem M22 je účinná a bezpečná metoda poskytující perfektní výsledek s dlouhodobým efektem.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu