Niťový lifting obličeje

Niťový lifting obličeje pomáhá efektivně vyhladit vrásky a výrazně zlepšit kvalitu pleti. Metoda dokáže účinně vypnout a obnovit kontury a vrátit pleti mladistvý vzhled bez nutnosti volby klasického operačního postupu s použitím celkové anestezie a následné nutnosti dlouhé rekonvalescence.

Niťový lifting provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Viditelné zmírnění nežádoucích projevů stárnutí pleti

Efektivní vypnutí a obnovení kontur obličeje

Podpora vlastní tvorby kolagenu v pokožce

Dlouhodobý efekt

Co jsou nitě a jak pokožce prospívají

Liftingová procedura pomocí speciálních nití, tzv. mezonití (ke zpevnění tkáně) a 3D nití (trakčních nití na pozvednutí tkáně) je miniinvazivní alternativou klasického chirurgického faceliftingu. Aplikace nití pomáhá zmírnit nebo zcela odstranit nežádoucí projevy stárnutí pokožky obličeje, projevující se nejčastěji jako viditelný pokles tkáně (ptóza). Speciální tzv. trakční nitě dokáží navíc přemístit a stlačit měkké tkáně obličeje a vytvořit tak žádaný objem tam, kde se původně vyskytoval a tím výrazně pozvednout klesající část tváří.

V průměru za 6-8 měsíců se nitě v pokožce zcela rozloží. Kolem nich však v průběhu působení vznikne jakási kolagenová „kostra“, která dále pokožku zpevňuje a zabraňuje ochabnutí i po vstřebání nití.

 

Popis aplikace

Příprava

Před zákrokem niťový lifting obličeje se doporučuje podávání léků proti otokům a homeopatik. Někdy může být před aplikací nití nutné zregenerovat podkoží a pomocí plazmaterapie nebo injekční mezoterapie kyselinou hyaluronovou.

Aplikace

Všechny procedury se provádějí v místním znecitlivění, k anestezii se používá buďto znecitlivující krém nebo injekce velice drobnou jehličkou. Po znecitlivění lékař šetrně protahuje pomocí jehel či kanyl jemné nitě ošetřovanou oblastí. Zákrok trvá zhruba 45 – 60 minut.

Pozákroková péče

V prvních dnech po ošetření se může objevit drobný otok a modřinky, které obvykle během několika dnů mizí. K jejich zmírnění se již před zákrokem doporučuje podávání léků proti otokům a homeopatik, v jejichž užívání se pokračuje i po zákroku.

Nitě a kanyly

Nitě jsou speciální vlákna z hypoalergenního polydioxanu nebo polymléčné kyseliny a na každou stranu se jich při zákroku aplikuje 4-8. Zavádějí se pomocí kanyl a speciálních jehel do podkožní tkáně ošetřovaných oblastí. U nás používáme zcela novou kanylu speciálně vyvinutou pro implantaci nití do tkání obličeje a krku.

Lékaři

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

MUDr. Miloš Ondruš
zobrazit detail

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Jana Paduchová
zobrazit detail

MUDr. Jana Paduchová

Ceník

Akce
Cena

Zpevnění pokožky - lifting mezonitěmi (MONONITĚ) - obličej, krk, dekolt

550 Kč cena za 1 ks | dle počtu nití cena od 5.500 Kč 23 € cena za 1 ks | dle počtu nití cena od 229 €

Pozvednutí kontur - niťový lifting - 3D nitě (kanylová technika) dle počtu nití obvykle 8 -16 ks

2.190 Kč cena za 1 ks 91 € cena za 1 ks
od 17.520 Kč 730 €

APTOS - NIŤOVÝ LIFTING - certifikovaná metoda
(nitě Aptos jsou jediné nitě obsahující kyselinu hyaluronovou a polymléčnou, s vylepšenou strukturou vláken, které jsou pro pokožku šetrnější)

od 26.990 Kč 1125 €

Časté dotazy

Je zákrok vhodný pro každého?

U osob s velmi tenkou pokožkou záleží na individuálním posouzení lékaře, zda je v jejich případě niťový lifting vhodný. Po aplikaci do příliš tenkého podkoží by mohlo dojít k nežádoucímu prosvítání nití pod kůží nebo k jejich nedostatečnému uchycení ve tkáni. Pokud je u pacienta zjištěna omezená schopnost pokožky tvořit kolagen, niťový lifting pro něho rovněž není vhodný.

Za jak dlouho nastoupí a jak dlouho přetrvává účinek metody?

Procedura má okamžitý a navíc také dlouhotrvající účinek – přetrvává obvykle 1 až 2 roky.

Jaká jsou další omezení po zákroku?

Vzhledem k tomu, že se jedná o ošetření měkkých tkání obličeje, je třeba počítat s určitou dobou potřebnou k hojení. Ta závisí na typu i počtu použitých nití a trvá zpravidla 7 dní, při aplikaci silnějších 3D liftujících nití může být až dvojnásobná. Ihned po zákroku doporučujeme ošetřované oblasti ochlazovat. Pro lepší hojení doporučujeme používat homeopatickou Arnicu nebo přípravky typu Wobenzym. Pro správné uchycení a „ukotvení“ nití v pokožce je vhodné po zákroku nosit po dobu dvou dnů elastickou masku a následně zhruba 1-2 týdny ji používat ještě alespoň na noc. Po dobu dalších 14 dní po zákroku doporučujeme vyhýbat se sauně, soláriu, stomatologickému ošetření, námaze spojené s kousáním tuhých soust, masáži obličeje, fyzické zátěži a jinému cvičení.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme os. údajů

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu