Poradna a dotazy

Nejkvalitnější péče spolu s profesionálním a lidským pířstupem je pro Vás to nejlepší možné řešení.

Omlazení intimních partií

Nabízíte omlazení intimních partií?

MUDr. Jana Nováková

MUDr. Jana Nováková

Ano. Nově, kromě plastické operace Labioplastika nabízíme taktéž omlazení za pomoci aplikace krevní plazmy nebo výplní na bázi kyseliny hyaluronové.

Cena augmentace prsou

Dobrý den, kolik by prosím stálo zvětšení prsou? Měla bych zájem o implantáty Mentor. Děkuji

MUDr. Barbora Adamová

MUDr. Barbora Adamová

Dobrý den, orientační cenu za plastickou operaci prsou zjistíte přímo na stránce Augmentace. Je zde vložena kalkulačka, kde si vyberete konkrétní typ implantátů a podle toho se Vám zobrazí cena. Na výběr máme implantáty Mentor nebo Polytech. Tu nejvhodnější variantu bychom pak zvolily společně při konzultaci.

Plastická operace horních a dolních víček najednou

Chtěl bych se objednat na plastiku víček, ale rád bych absolvoval horní i dolní víčka v jedné operaci. Je to možné?

MUDr. Jiří Paděra

MUDr. Jiří Paděra

Plastická operace víček se provádí buď na horních, nebo na spodních víčkách, ale pokud je to třeba, zákrok se může provést na obou víčkách zároveň. Vše závisí na místním nálezu a na konzultaci s lékařem, který posoudí vhodnost takové operace. Možné to tedy za určitých okolností je.

Chemický peeling v létě

Můžu absolvovat chemický peeling i v létě?

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Šárka Slavíková

Doporučuji chemické peelingy aplikovat především v období od podzimu do jara, kdy není sluníčko tak silné. Nemusíme se ho však vzdát ani v létě. Jen je potřeba důsledně dbát na správnou ochranu před sluncem. Zdržovat se ve stínu, ven vycházet s pokrývkou hlavy a pleť natírat krémem s vysokým UV faktorem, a to ideálně s minerálním filtrem SPF 50+

Kdy je vhodná kryolipolýza

Dobrý den, mám na těle pár nedokonalostí a chtěla bych se objednat na liposukci. Ve Vaší nabídce jsem ale našla i kryolipolýzu. Která metoda je pro mně vhodnější?

Mgr. Pavlína Vlasáková

Mgr. Pavlína Vlasáková

Dobrý den. Ano, máte pravdu, i kryolipolýza je, podobně jako liposukce nebo injekční lipolýza, jednou z metod určených pro odstranění tukových buněk. V tomto případě jde o metodu neinvazivní, která využívá chlad. Tukové buňky zmrazí a ty pak tělo samo vyloučí. Je ale určena pouze pro lokální partie menšího rozsahu, které nejdou zredukovat cvičením. Je to metoda určena k mírné modelaci těla. Zda je tato metoda pro Vás vhodná zaleží od vícero faktorů. Prosím zavolejte a můžeme si domluvit konzultaci.

  Zeptejte se našich lékařů

  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme os. údajů

  Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

   Objednat se na zákrok nebo konzultaci


   Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

   Nebo

    Objednejte se ON-LINE

    On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
    Objednejte se on-line

     Chcete se na cokoli zeptat?


     Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

     SOCIÁLNÍ SÍTĚ

     Sdílíme na instagramu