Jak a čím se provádí výplně vrásek?

Výplně vrásek se nejčastěji provádí kyselinou hyaluronovou, což je látka tělu vlastní. V životě každého z nás, dochází s věkem ke ztrátě této blahodárné kyseliny, proto naše kůže stárne. Pokud však kyselinu doplníme injekčně, můžeme tento proces významně zpomalit. Aplikace se provádí tenkou jehličkou s použitím znecitlivujícího krému.

Po ošetření se může dostavit lehký otok, který většinou do druhého dne zmizí. Druhý den je možné použít make-up.

Efekt je viditelný ihned, nicméně  cca 2-3 týdny trvá, než se kyselina hyaluronová plně spojí s okolní tkání a naváže na sebe vodu, pak je efekt nejvýraznější.

Cena 1ml kyseliny hyalurové i s aplikací je 4.600 Kč

 

Jaký je rozdíl mezi botulotoxinem a výplní kyselinou hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová obnoví přirozenou hydrataci kůže a dá jí objem, botulotoxin omezí činnost mimického svalstva. Obecně lze říci, že ideální je kombinace, kdy se do horní poloviny obličeje aplikuje botulotoxin a do  dolní poloviny výplň kyselinou hyaluronovou.

 

Co lze doporučit na odstranění nevzhledných žilek (metliček) na nohách?

Velice efektivní a časově nenáročná je metoda tzv. sklerotizace žil, kdy se do žilky vpraví sklerotizační látka, která žilku zaslepí. Po výkonu je možné se věnovat běžným aktivitám, nicméně je potřeba nosit alespoň týden kompresivní punčochy, první den po výkonu i přes noc.

 

Co je lifting dermálními nitěmi, jak se provádí a jaká je jeho cena?

Jedná se o vypnutí pokožky pomocí vstřebatelných nití. Tyto nitě se aplikují do hlubší vrstvy pokožky, kde okolo sebe podnítí novou tvorbu kolagenu, ten působí na zpevnění a zkvalitnění pokožky.

Nitěmi můžeme elegantně vyzvednout povadlé tváře, tzv.syslíky koleme profilu čelistní kosti. Nicméně jedná se o dobré řešení i pro drobné vrásky, např. okolo úst nebo zpevnění povadlých tváří či ochablé pokožky na krku.

Jedná se o jednoduchou metodu s lokálním znecitlivěním. Maximálního efektu lze dosáhnout v kombinaci výplněmi kyselinou hyaluronovou.

Cena za jednu nit je v rozmezí 350 – 1200 Kč

 

 


Pokud nám na sebe necháte kontakt, rádi Vám dáme vědět, jakmile zodpovíme Vaši otázku.
Váš email nebudeme nikde zobrazovat ani využívat k jiným účelům.

Vaše dotazy

Kliknutím na otázku rozbalíte odpověď.
 • Nikola Sibravu 22 října 2017
  Zajimalo by me jestli je zapotrebi se oholit pred zakrokem prej neni nutne. Na trvale odstraneni vousu, leaserem Light Sheer Duet.A pri je moznost se i odlicit a nalicit primo tam.Dekuji za odpoved

  Dobrý den, před laserovou epilaci je vhodné chloupky oholit. Po ošetření je možné aplikovat make-up.

 • Věra Vlasáková 5 dubna 2017
  dobrý den, potřebovala bych odstranit pigmentové skvrny na hřbetech rukou, provádíte to? A cena? Děkuji za odpověď

  Ano, provádíme. Používáme pulzní laser M22, který „rozstřelí“ nahromaděný pigment.
  Je však pravděpodobné, že bude vhodné opakování. Nicméně již po prvním ošetření je patrný výsledek.
  Cena je podle počtu impulzů, odhaduji 1.000 – 1.500 Kč

 • Alena Dostálová 28 listopadu 2016
  Dobrý den rostou mi černé chlupy na bradě kolik bych potrebovala zákroků na trvalé odstranění a kolik to stojí moc děkuji za odpověď Alena

  Vážená paní Dostálová,

  tmavé chloupky odstraňujeme špičkovým laserovým přístrojem Light sheer duet.
  Jedno sezení nabízíme za zvýhodněnou cenu 849 Kč. Pro úplné odstranění je potřeba cca 5 ošetření s rozestupem 6-8 týdnů.
  Na trhu neexistuje přístroj, který by dokázal odstranit chloupky během jednoho sezení, neboť chloupek má 3 fáze – růstovou, klidovou a vypadávací. Laser dokáže ničit pouze chloupky v růstové fázi.

  Se srdečným pozdravem

  Mgr. PAVLÍNA VLASÁKOVÁ

 • Vendula 10 října 2016
  Dobrý den ,měla bych zájem o KRYOLIPOLÍZU. Stačí pouze jedna návštěva, nebo se musí chodit pravidelně po nějáké době? A jestli je vhodná pro každého . Děkuji za odpověď Vendula

  Dobrý den,

  kryolipolýza k odstranění lokálního tuku je možné absolvovat 1x – 3x dle množství tuku v ošetřované lokalitě. Rozestupy mezi jednotlivými ošetřeními jsou min. 6-8 týdnů.
  Ošetření kryolipolýzou je vhodné u každého, koho trápí lokálně uložený tuk v oblasti bříška, boků či vnitřní strany stehen.

  S pozdravem Mgr. Pavlína Vlasáková

 • Renata 13 května 2016
  Dobrý den mám zájem o úpravu horních a dolních víček. Prosím o informaci kolik tento zákrok stojí a zda ho děláte ambulantně. děkuji.

  Dobrý den,

  jedná se o ambulantní zákrok, pacient tedy odchází po operaci domů, je nutné však dodržovat klid několik dní po zákroku a operované místo co nejvíce chladit.

  Cena je nyní 8.990,- včetně konzultace a aplikace PRP plazmy na podporu hojení.

  S pozdravem

  Mgr. Pavlína Vlasáková

 • Maia 13 května 2016
  Dotaz nemam, ale jsem velmi spokojena vasimi slizbami, chtela by vam podekovat a poprat vam mila pani doktorko Mgr. Vlasakova hodne scaste . 🙂

  Dobrý den, moc děkujeme za Váš pozitivní ohlas. Zpětná vazba od klientů pro nás moc znamená. Díky ní nás práce těší ještě více :).

 • Jana Havlová 10 května 2016
  Dobrý večer, mám poměrně hluboké vrásky na obou tvářích i čele, byla jsem 2 x po sobě na aplikaci kyseliny a vždy se vrásky poměrně rychle obnovily. Je možný jiný způsob ošetření? A v jakém cenovém rozpětí?Je mi 59 let. Děkuji, J. Havlová

  Dobrý den paní Havlová,

  záleží na tom jaký produkt Vám byl aplikován. U nás pracujeme pouze s kvalitou. Cenové rozpětí je 3,890 – 5,990 Kč. Je možné přijít na nezávaznou konzultaci nebo alespoň poslat fotku Vaší tváře, pokusíme se poradit i na dálku :).

  Srdečně zdravíme !

 • Věra 28 dubna 2016
  Dobrý den, je mi 56 let. V poslední době jsem prošla stresujícím obdobím a zhubla cca 5 kilo. Přibyly vrásky, nejvýrazněji kolem úst a celkově obličej povadl dolů. Pomohly by v mém případě injekce kyseliny hyaluronové nebo co byste mi doporučili? Ještě bych se chtěla zeptat za jak dlouho po různých zákrocích je možné jít na slunce. Předem moc děkuji za odpověď. Věra

  Dobrý den paní Věro,

  pokud jste zhubla, navíc jste prošla psychicky náročným obdobím, tak se většinou vrásky prohloubí, bohužel. Je možné doporučit výplně kyseliny hyaluronové, případně v kombinaci s niťový liftingem.
  Zhruba týden po ošetření je třeba vyhnout se velkému chladu, slunci a vysokým teplotám (sauna, solárko). Žádná další omezení po injekční aplikaci kyseliny hyaluronové nejsou třeba, k běžným činnostem je možné se vrátit ihned.

 • Natky Antlová 19 dubna 2016
  dobrý den Vážení mohu vědět jaké zásahy provádíte na obličeji pomocí kyseliny hyaluronové a jaké jsou ceny. jedná se o starší pleť. děkuji za odpověď N. A n t l o v á

  Dobrý den paní Antlová,

  pomocí kyseliny hyaluronové lze velice hezky vyplnit tváře, nosoretní rýhy, kruhy pod očima, ale i rty :). Na jednu lokalitu je třeba 1 ml výplně, např. nosoretní rýhy vyplňujeme kvalitním švýcarským materiálem v ceně 3.890 Kč.

  Na nezávaznou konzultaci můžete přijít osobně nebo alespoň poslat aktuální fotografii Vašeho obličeje, budeme schopni udělat konkrétní návrh výkonů.

  Hezký den a třeba někdy na viděnou :).

 • Lenka Barčíková 8 dubna 2016
  Dobrý den, ráda bych zkusila plazmalifting a nevím, zda k ošetření pleti postačí jedna ampule, kterou uvádíte v ceníku.. Nechala jsem si aplikovat botulotoxin na vrásky na čele, tak nevím, za jak dlouhou dobu bych mohla tento zákrok absolvovat.Mnohokrát děkuji za odpověď 🙂

  Dobrý den paní Barčíková,

  k ošetření celého obličeje stačí jedna ampule, kterou uvádíme v ceníku.
  Pokud jste podstoupila ošetření vrásek na čele botulotoxinem, je možné zákrok provést zhruba za 2 týdny.

  Hezký den.

 • Michaela Kyselová 5 března 2016
  Dobrý den, mám diagnostikovanou patní ostruhu na pravém chodidle – snímek RTG. Po celý měsíc březen budu docházet do Medicentra v Berouně na magnetoterapii. Mám zájem i o rázovou vlnu. Je to možné u vás? A dají se obě metody – magnetoterapie a rázová vlna – kombinovat, či mám počkat až po dokončení magnetoterapie? Děkuji za odpověď. Michaela Kyselová.

  Dobrý den,

  aktuálně rázovou vlnou nedisponujeme, tuto službu jsme dočasně stáhli z nabídky.
  Pokud máte zájem, můžeme Vám nabídnou krevní plazmu s obohaceným obsahem krevních destiček, která v této indikaci také pomáhá (má příznivý vliv na zánětlivé změny úponů šlach).
  Odborný lékař – ortoped s Vámi probere možnosti léčby, máte-li rtg snímky, vezměte s sebou.
  Nejbližší volný termín je za týden, tedy 14.3.2016. K upřesnění času, prosím volejte: 792 300 409.

  Děkujeme.

  S pozdravem
  Mgr. Pavlína Vlasáková
  My Best Care

 • Jana Robbová 26 ledna 2016
  DOBRÝ DEN..CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT ,MÁM NA ČELE MALOU BRADAVIČKU A ZDA U VÁS JDE ODSTRANIT. JEŠTĚ BY MĚ ZAJÍMALO ,ZDA PLATÍ SLEVA NA OŠETŘENÍ KREVNÍ PLAZMOU KDYŽ BYCH PŘIŠLA S KAMARÁDKOU. DĚKUJI A PŘEJI HEZKÝ DEN! JANA ROBBOVÁ

  Dobrý den paní Robová,
  ano, malou bradavičku dokážeme odstranit. Před samotným zákrokem je vhodná konzultace, abychom zjistili, že se opravdu jedná o bradavičku.

  Samozřejmě, akce na ošetření krevní plazmou platí.

  Termín ošetření je možný v pátek 29,1,2016 v 17,30hod.

  S pozdravem
  Mgr. Pavlína Vlasáková
  My Best Care

 • Eva Stříšková 12 ledna 2016
  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat je mi 43 let a snad od mladí mam nosorytni rýhy.Chtěla jsem se zeptat kolik by zákrok stál a zda,když půjdu jednou jestli po čase až aplikace přestane fungovat zda nebudou rýhy ještě větší než byly.A zda stačí chodit jednou ročně a nebo tak častý zákrok se nedoporučuje. Děkuji moc

  Elegantním řešením je výplň kyselinou hyaluronovou, která stojí 3.900 Kč.
  Tato výplň vydrží cca 6-8 měs. Záleží na Vašem životní stylu (kouření, alkohol a opalování urychlují odbourání výplně).
  Můžeme zvolit i dražší, značkovou výplň Restylane, ta je za 6.500 Kč.
  Kyselina hyaluronova je látka tělu vlastní, kterou s věkem ztrácíme, my ji tímto způsobem doplníme a vrásku vyhladíme. Stav po odbourání nebude horší než stávající.
  Rozestupy mezi výplněmi nejsou výrobci přesně dané.

  S pozdravem
  Mgr. Pavlína Vlasáková
  My Best Care

 • Jaroslava 2 ledna 2016
  dobrý den mám artrozu 3 st. v koleni ráda bych aplikovala léčbu krevní plazmou platí cena na vašich stránkách a kolik injekcí je potřeba děkuji za odpověd Jarka

  Dobrý den,
  vše záleží na domluvě s naším odborným lékařem – ortopedem. Obecně se dá říct,že aplikace krevní plazmy je vhodná během léčby osteoartrózy kolenního kloubu. Doporučený počet injekcí: 3 v 7-14-ti denních intervalech. Samozřejmě platí cena uvedena na našich webových stránkách (momentálně v akci).

  Těšíme se na Vás.

  S pozdravem My Best Care.

 • Monika 3 prosince 2015
  Dobrý den, chtěla bych si nechat u Vás odstranit cca tři tečky (prasklé žilky) na nose a jednu na krku. Co tento zákrok obnáší a kolik tak stojí? A ještě za jak dlouho byste mě objednali? Děkuji, Monika.

  Dobrý den,
  aplikace krevní plazmou je moderní metoda, kterou pravidelně absolvuje řada celebrit.
  Klientce odebereme malé množství krve, ze které ve speciálním přístroji oddělíme plazmu a krevní destičky.
  Plazmu a krevní destičky poté aplikujeme zpátky do pokožky v obličeji (dekoltu, na rukách či na krku).
  Touto procedurou nastartujeme omlazovací proces a regeneraci pokožky. Pro větší komfort klientky, nanášíme před procedurou anestetický krém.
  Cena: 3.390 Kč (pokud přijdete s kamarádkou, získáváte speciální cenu 2.590 Kč)

  S pozdravem My Best Care.

 • Monika 9 listopadu 2015
  Dobrý den, moc Vám děkuji za odpověd´. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli po zákroku budu moct jít hned do práce. Obávám se, abych nebyla nějak nateklá, přece jenom je to oblast nosu, krku, prostě obličeje! Děkuji, s pozdravem hezkého dne Monika.

  Dobrý den paní Moniko,
  na tento druh problému používáme špičkový laserový přístroj m22. Před zákrokem naneseme anestetický krém, který necháme cca 20minut působit, následně provedeme ošetření. Cena se odvijí dle rozsahu ošetřované lokality, minimální cena je 500 Kč. Dle Vašeho popisu odhaduji cca 800 Kč.

  Těšíme se na Vás.

  S pozdravem My Best Care.

 • Jitka 3 října 2015
  Dobrý den. Chci se zeptat na odstranění nadměrného pocení v podpaží. Na jak dlouhou dobu je to účinné? Moc děkuji

  Dobrý den,
  efekt trvá zhruba 8-9 měsíců. Nejprve naneseme anestetický krém, který necháme působit cca 20min, následně injekčně aplikujeme speciální roztok. Klienti tento výkon hodnotí velice pozitivně, neboť opravdu pomáhá.

  S pozdravem My Best Care.

 • Katka 3 září 2015
  Dobry den, rada bych se zeptala na trvale laserove odstraneni chloupku z oblasti trisel. Kolik navstev je zapotrebi k tomu, aby se dosahlo trvaleho odstraneni ochlupeni? Je toto osetreni problematicke pro pacienty s citlivou kuzi? Je mozne nejake poskozeni pokozky? Dekuji za odpoved.

  Dobrý den,
  k trvalému odstranění stačí většinou 3-4 ošetření. K žádnému poškození kůže nedochází, pracujeme se špičkovým laserovým přístrojem Light Sheer

  S pozdravem My Best Care.

 • Světlana 10 srpna 2015
  Dobry den mam celulitidu na stehnach a zadku kolik by stala oplikace a delate to vubec?.dekuji

  Dobrý den,
  děkujeme za Váš dotaz, v naší ambulanci můžeme k řešení Vašeho problému nabídnout tyto metody (seřazeno dle účinnosti):

  KRYOLIPOLÝZA – odstranění tukových polštářků chladem // od 990,- //
  MIKROJEHLIČKOVÁNÍ – nová generace mezoterapie pro omlazení pokožky // 1490,- //
  INJEKČNÍ LIPOLÝZA – štěpení tukových buněk, odstranění celulitidy // 3990,- //

  S pozdravem My Best Care.

 • Bedriska Wissova 30 března 2015
  Dobry den, chtela bych si dat do obliceje mezonite, ale mam caste zachvaty smichu a vycetla jsem , ze musi byt po aplikaci klidovy rezim a co nejmene pouzivat mimiku. Muze mi to neco udelat , kdyz se nevydrzim nesmat ? ))) dekuji za odpoved Bedriska Weissova, hezky den

  Dobrý den paní Weissová,
  Děkujeme za Váš dotaz. Lifting pomocí vláken je velice efektivní metoda liftingu obličeje a těla. Jedná se o techniku zpevnění kůže pomocí absorbovatelných vláken. Metoda nevyžaduje speciální přípravu před aplikací. Výsledkem zákroku je vytvoření měkké a pevné pleti. Mírný otok a stopy v místě zaváděných nití vymizí v průběhu několika hodin až dnů. V průběhu 2 týdnů je vhodné se zdržet nadměrné mimiky (neznamená to však, že se nemůžete smát), masáží, návštěvy sauny či aktivního zátěžového cvičení.
  Po telefonické domluvě je možné se u nás zastavit, zeptat se na další podrobnosti a případně domluvit i termín zákroku.
  Hezký den, My Best Care.