Zákroky – břicho a hýždě

Abdominoplastika

Abdominoplastika

Zbavte se přebytečného tuku a kůže na břiše a získejte ploché břicho! Abdominoplastika je chirurgický zákrok, který vám pomůže získat krásné a pevné břicho.

Liposukce

Liposukce

Chcete mít štíhlou postavu? Liposukce je účinná a bezpečná metoda vhodná pro všechny typy žen. Osobní přístup, profesionální lékaři. Využijte naše výhodné ceny.

Kryolipolýza

Kryolipolýza

Kryolipolýza je ideálním způsobem redukce podkožního tuku pomocí řízeného zmražení tukových buněk. Naši zkušení lékaři Vám zajistí prvotřídní péči.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza

Oživte svůj vzhled a postavte se celulitidě! Moderní metoda, která pomáhá odstranit nadbytečný tuk, celulitidu a lipomy. Zajistíme Vám tu nejlepší péči.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu