Ultrazvukový lifting Liftera – Ultherapie 2.generace

Liftera, neboli Ultherapie 2. generace, je revoluční americká technologie, umožňující velmi efektivně tlumit známky stárnutí pokožky. Pomocí řízených mikro-fokusovaných ultrazvukových impulsů je možné zasáhnout do libovolné hloubky tkáně a následně vyvolat vypnutí zasažené tkáně a navodit hojící odezvu organizmu, jejíž součástí je obnovení tvorby kolagenu.

Lifting přístrojem LIFTERA provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Výsledek LIFTERA ultherapie 2. generace působí velmi přirozeně, pomáhá efektivně tlumit známky stárnutí pokožky.

Nahrazuje chirurgický zákrok, je však neinvazivní, přístroj LIFTERA ošetřuje pokožku do hloubky až 4,5 mm pod jejím povrchem.

Má dlouhodobý účinek již po jednom ošetření (zhruba 36 měsíců), LIFTERA nastartuje regenerační proces v pokožce a obnovuje tvorbu kolagenu.

Procedura se provádí certifikovaným přístrojem a je zcela bezpečná, po ošetření nezůstanou žádné jizvy a není nutná rekonvalescence.

Princip LIFTERA Ultherapie 2. generace

Pomocí ultrazvukové hlavice přístroje LIFTERA je do pokožky aplikován frakcionovaný ultrazvukový impuls, který je přesně zacílen a proniká hluboko do tkáně. Tam následně vytvoří velmi hustou síť tzv. termálních koagulačních bodů (TCP), které již přímo během aplikace tkáň vypínají. Jejich působení vyvolá hojivou reakci organismu, kdy se v pokožce obnovuje tvorba kolagenu. Poté nastupuje tzv. remodelační fáze, během níž vypnutá a zahuštěná tkáň obohacená o vytvořený kolagen vyvolá výrazný liftingový efekt.

Ultrazvukové impulsy zasáhnou do hloubky až 4,5 mm. Žádná z neinvazivních faceliftingových metod není schopna se do takové hloubky dostat a právě v tom spočívá jedinečnost tohoto postupu. Během ošetření přístrojem LIFTERA je však třeba působit i na svrchní vrstvy kůže, aby bylo možno dosáhnout dokonalého výsledku. Hlavice přístroje umožňuje prostřednictvím výměny koncovek zasáhnout i tyto vrstvy a vyvolat i v nich novotvorbu kolagenu a elastinu.

Vedle přístroje LIFTERA vám naše klinika dokáže nabídnout také řadu dalších procedur, které podpoří váš mladistvý vzhled. Jsou jimi laserová operace křečových žil, výplně vrásek kyselinou hyaluronovou nebo odstranění znamének.

Popis aplikace

Příprava

Na pleti klienta se nejprve vyznačí pole, popř. jednotlivé body, kde je třeba ošetření provést. Poté se na obrazovce přístroje LIFTERA přesně nastaví vhodná síla impulsu i potřebná hloubka jeho průniku do pokožky.

Aplikace

Klientovi se přiloží na čistou pokožku hladká ultrazvuková hlavice přístroje LIFTERA s příslušnou koncovkou (podle požadované hloubky průniku). Hlavice začne vysílat přesně cílené krátké ultrazvukové impulsy o velké intenzitě. Povrchové kožní struktury přitom nejsou nijak poškozovány. Nehrozí tedy žádný otok, modřiny ani jizvy. Ošetření trvá zhruba 1 hodinu.

Klient může během ošetření LIFTERA ultherapie 2. generace pociťovat lehce nepříjemné pnutí, popř. pálení, tyto pocity však zpravidla rychle odezní. Citlivost lze omezit také znecitlivujícím krémem.

Pozákroková péče

Po ošetření přístrojem LIFTERA není třeba dodržovat žádná speciální opatření. Může se objevit dočasné jemné začervenání pokožky, které ustupuje během několika málo hodin. Pár následujících dní po zákroku lze pozorovat pocity lehkého pnutí kůže, která může být rovněž lehce citlivá na dotyk, případně se může objevit mírný otok. Make–up lze aplikovat již v den terapie.

Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu dalších 2-3 měsíců. Celkově viditelný výsledek ošetření přetrvává po dobu cca 36 měsíců. Kromě viditelných výsledků však metoda aktivuje tvorbu elastinu a kolagenu a tento efekt může přetrvávat dokonce až po dobu dalších 5 let.

Lékaři

MUDr. Simona Houserová
zobrazit detail

MUDr. Simona Houserová

MUDr. Jana Kovalčiková
zobrazit detail

MUDr. Jana Kovalčiková

MUDr. Jana Paduchová
zobrazit detail

MUDr. Jana Paduchová

MUDr. Barbora Adamová
zobrazit detail

MUDr. Barbora Adamová

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)
zobrazit detail

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Vlasta Vlasáková
zobrazit detail

MUDr. Vlasta Vlasáková

MUDr. Klára Císařová
zobrazit detail

MUDr. Klára Císařová

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

Mgr. Pavlína Vlasáková
zobrazit detail

Mgr. Pavlína Vlasáková

Ceník

Akce
Cena

Lifting spodní části obličeje a podbradku + zdarma HYDROGELOVÁ MASKA BLANDICE

9.990 Kč 416 €
13.890 Kč 579 €

Lifting krku

5.890 Kč 245 €
10.690 Kč 445 €

Zpevnění očního okolí

4.990 Kč 208 €
10.690 Kč 445 €

Lifting spodní části obličeje a krku + zdarma HYDROGELOVÁ MASKA BLANDICE

12.490 Kč 520 €
18.190 Kč 758 €

Liftera paží - povislá kůže

5.490 Kč 229 €
10.690 Kč 445 €

Liftera - oční okolí, spodní část obličeje, podbradek a krk + zdarma HYDROGELOVÁ MASKA BLANDICE

14.990 Kč 625 €
18.990 Kč 791 €

Časté dotazy

Pro koho se ultherapie LIFTEROU hodí nejvíce?

Ultherapie je velice účinnou metodou faceliftingu zejména pro klienty, kteří odmítají klasický chirurgický liftingový zákrok. Pokud je vaše pokožka ochablá a ztrácí pevnost, pokud se chcete vyhnout dlouhé rekonvalescenci po chirurgickém zákroku nebo se obáváte nepřirozeně působící mimiky po operaci, jste vhodným kandidátem právě pro podstoupení ultherapie.

Na jaké oblasti je možné ultherapii aplikovat?

Vysoký efekt metody je potvrzen zejména v oblasti podbradku a tváří, dále pak v oblasti dekoltu a také po vytažení, popř. vypnutí povislé kůže na krku. Ultherapií lze však také úspěšně odstranit pokleslá víčka, zjemnit a vyhladit mimické vrásky v okolí očí a redukovat váčky pod očima. LIFTERA zlepšuje rovněž texturu celé tváře, kůže se vypne a zpevní zejména v oblasti lícních kostí. Používá se s velkým úspěchem také na tzv. brow-lifting, tedy pozvednutí a zpevnění linie obočí.

Je tato metoda bezpečná?

Ultrazvuk je v medicíně využíván již více než 50 let. Jeho využití pro omlazení obličeje je sice záležitostí poměrně novou, avšak přístroje provádějící ultheru jsou podrobeny mnoha klinickým studiím. Na jejich základě pak získají nejvyšší medicínskou certifikaci – americkou FDA, kterou uděluje Americký úřad pro potraviny a léčiva. Přístroj LIFTERA, který používáme u nás, má i korejskou certifikaci KFDA, jako jeden z mála přístrojů na českém trhu. To potvrzuje vysoký stupeň bezpečnosti ošetření. Můžete si tedy dopřát skutečně bezpečný facelifting (resurfacing).

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu