Laserová epilace s trvalým efektem

Laserová epilace moderním přístrojem Light Sheer Duet je velice účinná a zároveň, při opakovaném použití, také trvalá. Používáme při ní špičkový laser určený výhradně pro použití v estetické medicíně, který jako jediný dokáže trvale odstranit cibulky z nichž chloupek vyrůstá. Diodový laser LightSheer Lumenis DUET je certifikován nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti FDA (uděluje Úřad pro kontrolu potravin a léčiv Spojených států).

Laserovou epilaci s trvalým efektem provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav 

Objednejte se Objednejte se ON-LINE

Koupit poukaz

Viditelné zlepšení a úbytek ochlupení již po prvním ošetření

Přístroj se dostane i na hůře přístupná místa

Lze ošetřovat i velké plochy – nohy, záda

Při opakovaném použití (5-8) lze docílit téměř trvalého odstranění ochlupení

Princip laserové epilace

Laserový paprsek selektivně zacílí na tmavý chloupek a tepelnou energií, kterou laser vydá, „sjede“ po chloupku až do vlasové cibulky a zlikviduje ji. Takto ošetřená vlasová cibulka je definitivně odstraněna. V podkoží se vyskytují chloupky v různých fází svého růstu. Některé chloupky teprve prorůstají podkožím, další jsou již vyrostlé a další jsou těsně před vypadnutím. Laserový epilátor je schopen zničit pouze cibulky chloupků v nejdelší aktivní růstové fázi, tzv. anagenu. 

 

Popis aplikace

Příprava

Ideální je, pokud si klient chloupky oholí večer před procedurou. Před ošetřením je třeba vyhnout se depilačním metodám, při nichž dochází k mechanickému vytrhávání celého chloupku i s cibulkou. Proto není vhodné si chloupky 6 týdnů před termínem, kdy proběhne laserová epilace, vytrhávat nebo odstraňovat voskem nebo cukrovou pastou. Laserovou epilaci rovněž není vhodné provádět na čerstvě opálené pokožce. Před zákrokem nepoužívejte ani samoopalovací krémy.

Před začátkem ošetření je každý klient podroben analýze fototypu, analyzována je i barva chloupků a jejich hustota. Údaje jsou následně zadány do přístroje a ten sám nastaví klinicky doporučené parametry ošetření.

Aplikace

Přístroj je vybaven dvěma aplikačními hlavicemi. Každá z nich obsahuje pole diod, které generují laserové záření. Koncovka HS pracuje na principu vysokorychlostní epilace při současném vakuovém vtažení kůže dovnitř do koncovky. To umožňuje rychlý a komfortní zákrok – povrch kůže se tím dostane blíže ke zdroji laserové energie. Pokožka se napne a tím dojde k roztažení melanocytů a ke sníženému průtoku krve. Tím vším se významně zvýší účinnost ošetření, k němuž pak stačí menší množství laserové energie. To s sebou přináší mnohem menší bolestivost, než je běžné u ostatních metod laserové epilace. Naproti tomu aplikační koncovka ET je vybavena safírovou špičkou, která v průběhu aplikace kontaktně chladí pokožku chladícím médiem. Chlazení usnadní ošetření malých a citlivých oblastí a snižuje bolestivost zákroku. Klient může během ošetření pociťovat lehce nepříjemné teplo při vyslaném laserovém impulsu. Citlivost je možné omezit znecitlivujícím krémem.

Pozákroková péče

Po ošetření je třeba vyhýbat se přímému slunečnímu záření po dobu zhruba 4-6 týdnů, na ošetřená místa je vhodné používat širokospektré krémy s vysokým ochranným faktorem SPF50. Vzhledem k tomu, že laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je pro záruku trvalého efektu ošetření několikrát zopakovat. Většinou je třeba 5–8 sezení s rozestupem zhruba 6–8 týdnů mezi jednotlivými terapiemi. Již po prvním ošetření však chloupky výrazně ubydou a budou jemnější.

Ceník – trvalá epilace laserem z USA (Light sheer duet)

Nabízíme na pobočce Beroun, Ml. Boleslav a Praha 5 – Stodůlky

Akce
Cena
Cena za 1 ošetření při nákupu 5 ošetření najednou

Podpaží

2.190 Kč 91 €
1.690 Kč 70 €

Třísla

2.690 Kč 112 €
1.990 Kč 83 €

Horní ret

1.390 Kč 58 €
990 Kč 41 €

Lýtka

4.290 Kč 179 €
3.590 Kč 150 €

Brada

1.390 Kč 58 €
990 Kč 41 €

Dolní končetiny + třísla

9.990 Kč 416 €
6.990 Kč 291 €

Intimní partie + třísla

4.290 Kč 179 €
3.590 Kč 150 €

Záda horní polovina

5.990 Kč 250 €
4.950 Kč 206 €

Záda celá

9.090 Kč 379 €
6.890 Kč 287 €

Časté dotazy

Pro koho se laserová epilace přístrojem LightSheer DUET hodí nejvíce?

Laserový paprsek je schopen spolehlivě detekovat zejména tmavší chloupky, proto je nejlepších výsledků dosahováno zejména v případě výskytu chloupků s větším množstvím melaninu (pigmentu). Obecně musí být barva chloupku tmavší, než barva kůže. Metoda je vhodná pro ženy i muže.

Na jaké oblasti je možné tento typ epilace aplikovat?

Epilovat lze prakticky všechny oblasti, kde je výskyt chloupků nežádoucí. Na citlivé oblasti se používá speciální koncovka s kontaktním chlazením a citlivost lze snížit rovněž krémy s anestetickými účinky.

Je tato epilační metoda bezpečná?

V případě zdravé pokožky bez příznaků bakteriální, virové nebo mykotické infekce je ošetření naprosto bezpečné. Výjimečně se po něm může objevit mírné začervenání nebo otok, které však v průběhu několika následujících dní zcela vymizí. U tmavších fototypů může dojít k pigmentovým změnám v místě zákroku, které se rovněž po čase ztratí. V ošetřované oblasti se mohou také vyskytnout drobné stroupky nebo puchýřky. Pokud klient užívá medikamenty, nebo potravinové doplňky ovlivňující citlivost na světlo, je lépe jejich užívání před zákrokem přerušit.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu