Kryolipolýza

Kryolipolýza je moderní způsob redukce podkožního tuku pomocí řízeného zmražení tukových buněk.  Působením nízké teploty obsah tukové buňky zkrystalizuje a buňka díky tomu zcela odumře. Následně je lymfatickým systémem odplavena ven z těla. Kryolipolýza je však neinvazivní, bezbolestná a není po ni nutná jakákoliv rekonvalescence.

Výsledek odstranění tukových buněk pomocí této metody je dlouhodobý, vzhledem k tomu, že nejde o pouhé „vyprázdnění“ tukových buněk, ale jejich nevratnou likvidaci. Metodu lze s úspěchem kombinovat i s dalšími zkrášlovacími postupy, jako je injekční lipolýza, rázové vlny nebo radiolipolýza. Naši klienti s námi konzultují také například laserové odstranění znamének.

Kryolipolýzu provádíme na pobočkách: Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav

Nyní až do 31.8.2024 se slevou 800 Kč!

Objednejte se Objednejte se ON-LINE

Koupit poukaz

Kryolipolýza je velice účinné odbourávání tělesného tuku s dlouhodobým efektem, průměrný úbytek tukové tkáně je 25 – 45%, řeší i celulitidu

Metoda je neinvazivní a bezbolestná, s nulovou rekonvalescencí a bez jizev, okolní tkáně nejsou při proceduře nijak poškozeny

Tukové buňky jsou navždy odstraněny z těla lymfatickým systémem

Neklade požadavky na stravovací návyky, užívání léků a cvičení

Princip kryolipolýzy

Tukové buňky (adipocyty), které jsou tzv. „nasycené“, což znamená, že obsahují saturované mastné kyseliny, se nacházejí v podkoží. Jednou z jejich mnoha specifických vlastností je značná citlivost na chlad a na tom je založen princip kryolipolýzy. Využívá toho, že je možné pomocí chladu tukovou buňku zlikvidovat, aniž by přitom došlo k jakémukoliv poškození jiných okolních buněk, které jsou na expozici chladu podstatně méně citlivé.

Moderní přístroje LipoCryo během procedury přesně měří kontaktní teplotu v 7 sousedících zónách a udržují ji na naprosto přesné hodnotě – z toho vyplývá, že metoda je pro klienta naprosto bezpečná a spolehlivá.

 

Popis aplikace

Příprava
Před samotnou kryolipolýzou není třeba žádná speciální příprava. Metoda neklade žádné zvláštní nároky ani na stravovací návyky klienta, užívání léků nebo cvičení a to před, ani po jejím provedení.

Aplikace
Na kůži je umístěna speciální aplikační koncovka přístroje na provádění kryolipolýzy – LipoCryo. Ta následně kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Aktivací přístroje dojde díky řízené intenzitě vakuového sání k přesnému vtažení kožní řasy s tukovou tkání do aplikátoru. Následnou aktivací procesu kryolipolýzy dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně vtažené do aplikátoru. V průběhu procedury může klient vnímat mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje.

Jedna aplikace trvá zhruba 25 – 35 minut, podle rozsahu ošetřované oblasti.

Pozákroková péče
Metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná a hlavně má nulovou rekonvalescenci – klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života. Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných do cca 15 dnů. K získání konečného výsledku je třeba vyčkat minimálně 6 týdnů, kdy lymfatický systém postupně odvede všechny odumřelé tukové buňky z těla ven. Po této době se obvykle rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Výsledky kryolipolýzy medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou chirurgicky prováděnou liposukcí.

Akce

Kryolipolýza

Kryolipolýza

sleva 800 Kč

Revoluční metoda k odstranění lokálních tukových polštářků.

Jedná se o proces řízeného podchlazení tukových buněk, které tělo samo „vyloučí“.

Působením nízké teploty obsah tukové buňky zkrystalizuje a buňka díky tomu zcela odumře. Následně je lymfatickým systémem odplavena ven z těla. 

 

Dříve: 1.890 Kč 1.090 Kč

Objednat se nyní

Akční cena je platná do 31.8.2024

Platí do: 31. 08. 2024

Ceník

Nabízíme na pobočce Beroun, Ml. Boleslav a Praha 5 – Stodůlky

Akce
Cena

Kryolipolýza - odstranění tukových polštářků chladem

1.090 Kč
1.890 Kč každá další partie za 1.090 Kč 79 € každá další partie za 46 €

Časté dotazy

Na jakých problematických partiích může být kryolipolýza aplikována?

LipoCryo™ lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek, který je možné vakuově vtáhnout do jedné ze dvou velikostí aplikátoru. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější strana stehen, spodní část zad a vnitřní část paží.

Kdy je možné proceduru kryolipolýzy zopakovat?

Ošetření se opakuje dle množství tukové tkáně a podle potřeb klienta. Podle síly tukové tkáně a požadovaného výsledku její redukce je třeba 1 – 3 ošetření po měsíci.

Existují nějaké kontraindikace pro tuto metodu?

Metodu kryolipolýzy není vhodné provádět v těhotenství ani při menstruaci (to zejména v oblasti břicha). Dalšími kontraindikacemi mohou být srdeční onemocnění, popř. kardiostimulátor, onkologické a kožní onemocnění, diabetes 3. stupně nebo epilepsie. Pokud má klient ve svém těle velké kovové implantáty (např. po operaci velkých kloubů apod.) rovněž by měl od provedení kryolipolýzy upustit. vzhledem k tomu, že odumřelé buňky jsou z těla odváděny prostřednictvím vylučovací soustavy, nežádoucí je také choroba jater či ledvin. Naše estetická klinika však nabízí řadu dalších procedur, které vám pomohou cítit se opět mladě a krásně. Oblíbenými zákroky jsou operace víček, operace křečových žil laserem nebo odstranění vrásek kolem úst.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu