NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Injekční sklerotizace křečových žil

+    Injekční sklerotizace křečových žil s Veinlite má tisíce příznivců po celém světě

+    Šetrná, nebolestivá a přitom účinná léčba různých typů křečových žil

+    Využívá jedinečnou patentovanou prosvěcovací technologii zobrazení žil

+    Zaručuje dlouhodobý efekt a umožňuje okamžitý návrat k běžným aktivitám

+    Lze použít u pacientů všech věkových kategorií

+    Provádí se ambulantně bez nutnosti hospitalizace

Injekční sklerotizace křečových žil

TRANSILLUMINÁTOR VEINLITE

Unikátní lékařský přístroj Veinlite spolehlivě zobrazuje žíly až do hloubky šesti milimetrů. Jedná se o nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil, který se skvěle hodí právě při výkonu injekční sklerotizace křečových žil. V rámci ní se aplikuje tzv. sklerotizační látka přímo do vnitřku žil a ta následně vyvolá reakci vedoucí k jejímu uzavření a postupnému vstřebávání.

Transilluminátor Veinlite je spolehlivý lékařský přístroj, který byl uvedený na trh v roce 2000 a od té doby má tisíce příznivců a spokojených pacientů po celém světě. Vyšetření pomocí speciální lampy je také nedílnou součástí prvního kontaktu s klientem, který musí před samotnou injekční sklerotizací křečových žil absolvovat konzultaci u našeho specialisty.

SKLEROTIZAČNÍ LÉČBA VARIXŮ

Tento způsob léčby se provádí bez nutnosti hospitalizace a nevyžaduje ani pracovní neschopnost. Pacienta nijak neomezuje a on se může ihned vrátit ke svým běžným aktivitám. Pouze po určitou dobu je doporučeno nosit kompresní punčochy a dodržovat určitá fyzická omezení trvající několik týdnů.

Sklerotizace se aplikuje pomocí speciální látky přímo do postižené žíly, což vede k zániku varixů. Sklerotizační látka dokáže v některých případech dokonce nahradit chirurgický zákrok. Vše závisí na typu a velikosti křečových žil. Míra spokojenosti je nicméně velmi vysoká a pacienti si chválí bezbolestný zákrok s dlouhodobým efektem.

Nejčastější dotazy

Pro koho je tato léčba vhodná?
Injekční sklerotizaci s použitím přístroje Veinlite lze aplikovat u všech věkových kategorií. Samotnému zákroku vždy předchází konzultace u specialisty, který každého pacienta pečlivě vyšetří a rozhodne o nejvhodnějším způsobu léčby.
Je pacient po zákroku nějak omezen?
Metoda se provádí ambulantně a klient po zákroku odchází ihned domů. V běžných činnostech není nijak omezen. Po ošetření doporučujeme nosit kompresní punčochy, které mají vliv na průběh hojení, a dodržovat určitá fyzická omezení. Pacienti se většinou vyhýbají větší fyzické zátěži maximálně podobu čtyř týdnů.
V čem spočívají výhody přístroje Veinlite?
Díky tomuto unikátnímu přístroji je možné na první pohled nalézt i nerozpoznatelné žilky, které vedou ke křečovým žilám. Spolehlivě zobrazuje žíly až do hloubky šesti milimetrů. S použitím této lampy lze následně velmi účinně provést také samotnou sklerotizaci.

Ceník

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram