Injekční sklerotizace křečových žil

Transiluminátor Veinlite

Unikátní lékařský přístroj Veinlite spolehlivě zobrazuje žíly až do hloubky šesti milimetrů. Jedná se o nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil, který se skvěle hodí právě při výkonu injekční sklerotizace křečových žil. V rámci ní se aplikuje tzv. sklerotizační látka přímo do vnitřku žil a ta následně vyvolá reakci vedoucí k jejímu uzavření a postupnému vstřebávání.

Transilluminátor Veinlite je spolehlivý lékařský přístroj, který byl uvedený na trh v roce 2000 a od té doby má tisíce příznivců a spokojených pacientů po celém světě. Vyšetření pomocí speciální lampy je také nedílnou součástí prvního kontaktu s klientem, který musí před samotnou injekční sklerotizací křečových žil absolvovat konzultaci u našeho specialisty.

Sklerotizační léčba varixů

Tento způsob léčby se provádí bez nutnosti hospitalizace a nevyžaduje ani pracovní neschopnost. Pacienta nijak neomezuje a on se může ihned vrátit ke svým běžným aktivitám. Pouze po určitou dobu je doporučeno nosit kompresní punčochy a dodržovat určitá fyzická omezení trvající několik týdnů.

Sklerotizace se aplikuje pomocí speciální látky přímo do postižené žíly, což vede k zániku varixů. Sklerotizační látka dokáže v některých případech dokonce nahradit chirurgický zákrok. Vše závisí na typu a velikosti křečových žil. Míra spokojenosti je nicméně velmi vysoká a pacienti si chválí bezbolestný zákrok s dlouhodobým efektem.

Injekční sklerotizace žil provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav 

Objednejte se Koupit poukaz

Šetrná, nebolestivá a přitom účinná léčba různých typů křečových žil

Využívá jedinečnou patentovanou prosvěcovací technologii zobrazení žil

Zaručuje dlouhodobý efekt a umožňuje okamžitý návrat k běžným aktivitám

Lze použít u pacientů všech věkových kategorií a provádí se ambulantně bez nutnosti hospitalizace

Ceník cévní ambulance

Akce
Cena

Konzultace cévní chirurgie (v případě provedení zákroku není účtována)

650 Kč 27 €

Injekční sklerotizace s použitím Veinlite

od 2.590 Kč od 108 €

Pěnová sklerotizace pod ultrazvukovou navigací

od 4.990 Kč od 208 €

Lékaři

MUDr. Martin Petrlík
zobrazit detail

MUDr. Martin Petrlík

MUDr. Tereza Hájková
zobrazit detail

MUDr. Tereza Hájková

MUDr. Miroslav Dvořáček
zobrazit detail

MUDr. Miroslav Dvořáček

Časté dotazy

Pro koho je tato léčba vhodná?

Injekční sklerotizaci s použitím přístroje Veinlite lze aplikovat u všech věkových kategorií. Samotnému zákroku vždy předchází konzultace u specialisty, který každého pacienta pečlivě vyšetří a rozhodne o nejvhodnějším způsobu léčby.

Je pacient po zákroku nějak omezen?

Metoda se provádí ambulantně a klient po zákroku odchází ihned domů. V běžných činnostech není nijak omezen. Po ošetření doporučujeme nosit kompresní punčochy, které mají vliv na průběh hojení, a dodržovat určitá fyzická omezení. Pacienti se většinou vyhýbají větší fyzické zátěži maximálně podobu čtyř týdnů.

V čem spočívají výhody přístroje Veinlite?

Díky tomuto unikátnímu přístroji je možné na první pohled nalézt i nerozpoznatelné žilky, které vedou ke křečovým žilám. Spolehlivě zobrazuje žíly až do hloubky šesti milimetrů. S použitím této lampy lze následně velmi účinně provést také samotnou sklerotizaci.
 

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu