Omlazení intimních partií

Aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou, plazmaterapie nebo labioplastika jsou zákroky, které díky, kterým dokážeme velice účinně omladit intimní partie. Tyto zákroky ale nemají jen estetický efekt (omlazení neboli rejuvenace) , ale také dovedou významně zlepšit kvalitu života zejména při a po menopauze nebo při různých onemocněních. Pomáhají doplnit hydrataci a řešit tak suchost a návrat pružnosti, výraznou úlevu pocítíte také při častých zánětech, atrofii, suchosti nebo při onemocnění Lichen simplex a Lichen sclerosus. Zákroky dokážou významně zlepšit kvalitu života, a to jak po estetické, tak psychické stránce. Kromě plastické operace zvané Labioplastika nabízíme i méně invazivní způsoby omlazení kyselinou hyaluronovou nebo krevní plazmou.

Nejvhodnější zákrok zvolí zkušený lékař po pečlivé prohlídce a konzultaci. Diskrétnost konzultace i zákroku jsou absolutní samozřejmostí. 

Omlazení (rejuvenaci) intimních partií provádíme na pobočkách: Praha 9

NOVINKA! Nově v nabídce balíčky Menopauza, Intimní omlazení a Intenzivní intimní život!

Objednejte se Koupit poukaz

 

Omlazení intimních partií, návrat objemu, pružnosti a hydratace.

Úleva od svědění, bolesti, možnost korekce jizev po porodu.

Úleva od příznaků onemocnění Lichen simplex a Lichen sclerosus.

Významná úleva při menopauze.

Aplikace výplně na bázi kyseliny hyaluronové 

Většina žen v menopauze se potýká s intimními problémy jako je vaginální suchost a ztráta objemu intimních partií (především velká labia). S přibývajícími léty dochází především k hormonálním změnám (pokles estrogenu) na které reaguje vaginální sliznice. Vaginální suchost se postupně zhoršuje a výsledkem je pálení, podráždění a bolest nejen během sexu. Objevují se také vaginální záněty a urologické potíže. S přibývajícím věkem dochází rovněž k úbytku tukové tkáně v oblasti velkých stydkých pysků, které pak nemusejí překrývat malé stydké pysky, a ty pak výrazně vyčnívají. Tento stav nezpůsobuje žádné komplikace, pouze kosmeticky narušuje vzhled malých a velkých labií a znepříjemňuje pocit např. u sportu. Ošetření velkých stydkých pysků výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové pomáhá navrátit jejich objem, pružnost a zlepšit odolnost vůči tlaku.

Pro omlazení intimních partií používáme výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které byly vyvinuté speciálně pro tuto oblast. Aplikace je vhodná pro vyplnění velkých stydkých pysků, ale i pro řešení větších defektů v oblasti hráze (velké proláklé jizvy nebo většího sestupu zadní poševní stěny). Druhý má funkci spíše hydratační, než objemovou. Pomáhá při atrofii a léčení chronických trhlinek u poševního vchodu.

Zákrok spočívá v aplikaci kyseliny hyaluronové do zevního genitálu. Množství aplikované látky se stanovuje individuálně dle potřeb každé pacientky. Naše lékařka, gynekoložka, nejprve ošetřovanou oblast důkladně očistí a vydezinfikuje. Při ošetření velkých stydkých pysků aplikuje anestezii a až poté zavede velmi tenkou kanylu. Zákrok je díky tomu jen mírně nepříjemný, ale určitě ne bolestivý. Kontraindikací k aplikaci kyseliny hyaluronové je autoimunitní onemocnění, zjištěná alergie na aplikovanou látku či nezhojené porodní poranění.  

Délka trvání účinku je sice individuální, ale obvykle vydrží 6–12 měsíců. 

Kyselina hyaluronová se aplikuje pro: 

 • úpravu asymetrie velkých labií
 • zvětšení velkých labií
 • korekci jizev po porodních poraněních
 • hydrataci intimních partií
 • úlevu od svědění
 • omlazení poševního vchodu
 • při menopauze

Aplikace krevní plazmy 

Plazmaterapii lze kromě omlazení intimních partií aplikovat i na v současnosti nevyléčitelné onemocnění Lichen Simplex a Lichen Sclerosus. Onemocnění vulvy, které se léčí kortikoidy a projevuje se úporným svěděním. Cílem a očekávaným přínosem terapie je omlazení zevního genitálu, protizánětlivé působení vlastní plazmy, případně kombinace plazmy a kyseliny hyaluronové v oblasti intimních partií a léčba kožních potíží v genitální oblasti. 

Terapie spočívá v aplikaci vlastní plazmy bohaté na krevní destičky či kombinace plazmy s kyselinou hyaluronovou do zevního nebo vnitřního genitálu. Pacientce se nejprve odebere její vlastní krev. Ta se následně přístrojově připraví k aplikaci plazmy do genitálu. Plazma obsahuje růstové faktory, které zlepšují hojení a vzhled v ošetřované oblasti. Nelze zcela vyloučit, že po terapii dojde k návratu obtíží. Možné je však další opakování zákroku. Množství aplikací se odvíjí od rozsahu nálezu. Kontraindikací k výkonu je probíhající zánět pochvy. 

Doporučená terapie jsou 3 aplikace plazmy v rozmezí 4-6 týdnů.  

Účinek ošetření vydrží minimálně 6–12 měsíců.  

Zvětšení (augmentace) bodu G

NOVINKA!

Poslední dobou velmi žádaný a často poptávaný zákrok. Spočívá v injekční aplikaci malého množství kyseliny hyaluronové do oblasti velikosti mince, taktéž zvané bod G. Tento bod je díky vysoké citlivosti vnímán jako jedna z nejdůležitějších sexuálních oblastí ženského těla. Zákrok je proto vyhledáván klientkami, které chtějí vést kvalitnější a plnohodnotnější sexuální život.  

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, plně vstřebatelná. Nachází se prakticky ve všech buňkách lidského těla a má schopnost vázat na sebe vodu. Doplněním kyseliny hyaluronové do bodu G dochází k jeho hydrataci, zvyšuje se jeho plocha a tím citlivost a vnímavost na podněty. Jde o rychlý, ambulantní zákrok bez nutnosti rekonvalescence. Klientka ihned po zákroku odchází domů a během několika hodin se může vrátit ke všem běžným aktivitám.

Účinek ošetření vydrží cca 9-12 měsíců. Individuálně to může být doba kratší, ale i mnohem delší. Záleží od organismu každého člověka, jak rychle dokáže aplikovanou látku vstřebat. Ošetření je však možné kdykoli opakovat. 

Zákrok je taktéž vhodným doplňkem k omlazení intimních partií nebo plastické operaci stydkých pysků Labioplastika

Není vhodný pro těhotné, kojící ženy a v průběhu menstruace. 

Ceník

Omlazení intimních partií

Akce
Cena

Aplikace krevní plazmy

3.890 Kč 162 €

Aplikace výplně na bázi kyseliny hyaluronové do poševní sliznice

od 5.000 Kč od 208 €

Balíček: Menopauza | 3x plazmaterapie

9.990 Kč 416 €
11.670 Kč 486 €

Balíček: Omlazení intimních partií | 2 ml výplně do velkých labií

8.990 Kč 375 €
10.000 Kč 417 €

Balíček: Menopauza + Omlazení intimních partií (3x plazmaterapie + 2 ml výplně do velkých labií)

18.990 Kč 791 €
21.670 Kč 903 €

Zvětšení bodu G

od 5.000 Kč od 208 €

Intenzivnější intimní chvíle | Zvětšení bodu G | 3 ml výplně

12.590 Kč 525 €
15.000 Kč 625 €

Odstranění kondylomat laserem

od 5.000 Kč od 208 €

Lékaři

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

MUDr. Jiří Paděra
zobrazit detail

MUDr. Jiří Paděra

Časté dotazy

Je zákrok bolestivý?

Zákrok probíhá v lokální anestezií, pacientka během zákroku necítí žádnou bolest

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu