Labioplastika

Labioplastika je plastická operace malých stydkých pysků, kde lékař zmenší jejich velikost a také vyřeší asymetrii. S postupujícím věkem, porodem či vlivem dědičných faktorů dochází ke zvětšení malých stydkých pysků, které mohou ženám v běžném životě překážet.

Často ženám překáží při sexu, sportu, nošení elastického oblečení a je to také častým důvodem vaginálních zánětů. K operaci přistupujeme i v případě, že jde ženě čistě o estetické hledisko. Přání a pohodlí klientky se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc.

Labioplastiku provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav 

Objednejte se Koupit poukaz

 

Eliminace funkčních problémů v intimní oblasti

Trvalé odstranění abnormálního zvětšení stydkých pysků

Modelace a elegantní vyřešení asymetrií

Postup operace

Příprava
V případě, že se rozhodnete u nás podstoupit tento zákrok, je nutné objednat se na konzultaci s plastickým chirurgem, který v první řadě zhodnotí vhodnost tohoto zákroku. Během konzultace probere s klientem jeho očekávání i zdravotní stav. Důležité je seznámit lékaře podrobně se svým zdravotním stavem

Zákrok
Operatér při operaci odstraní přebytečnou kůži malých stydkých pysků. Upraví také jejich tvar s akcentem na přirozenost. Používáme samovstřebatelné stehy, takže není nutné vyndání stehů.

Pozákroková péče
Labioplastika je zákrok menšího rozsahu a tomu také odpovídá rekonvalescence, která je zhruba 4 týdny. Jizva po tomto zákroku nebývá po úplném zahojení znatelná, ani gynekolog ji nemusí poznat. K lehké nenáročné práci se můžete vrátit během 4 – 7 dnů dle Vašeho stavu, plnou fyzickou zátěž vč. pohlavního styku doporučujeme zhruba po 4 týdnech. Je však nutné mít na zřeteli, že labia se uvnitř hojí ještě další měsíc, proto je nutné dávat pozor.

Ceník

Konzultujeme a operujeme na všech pobočkách: Praha 9, Praha 5, Mladá Boleslav, Beroun

Akční cena
Cena

Konzultace plastická operace

590 Kč odečíta se z ceny provedeného zákroku 25 €

Labioplastika (zmenšení malých stydkých pysků)

21.990 Kč 919 EUR

Termín zákroku je závazný a jeho zrušení je možné pouze ze závažných rodinných nebo zdravotních důvodů (vyžadujeme lékařské potvrzení)

Lékaři

MUDr. Jana Nováková
zobrazit detail

MUDr. Jana Nováková

MUDr. Jiří Paděra
zobrazit detail

MUDr. Jiří Paděra

Časté dotazy

Jaká jsou rizika tohoto zákroku?

Žádný chirurgický zákrok není bez rizika. Vzhledem k oblasti, kde zákrok probíhá hrozí riziko menší infekce. Je nutné mít zvýšené nároky na hygienu, než se rána plně zhojí. Pravidelně se sprchovat mýdlem, používat intimky.

Provádíte labioplastiku v celkové nebo lokální anestezii?

Většina klientek si přeje podstoupit labioplastiku v lokální anestezii, ale lze ji provézt i v celkové.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu