+    Injekční lipolýza účinně pomáhá odbourávat tuk v problematických partiích

+    Pomáhá odstraňovat celulitidu

+    Metoda je ambulantní, bezbolestná, s nulovou rekonvalescencí a bez jizev

+    Používá se i k odstraňování tzv. lipomů

+    Rozpuštěné tukové buňky jsou navždy odstraněny z těla přirozenou cestou

+    Lze kombinovat např. s radiolipolýzou pro výraznější účinek

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je velice šetrný způsob rozpouštění tuku v problematických partiích. Je to metoda vhodná k modelaci kontur obličeje a těla tam, kde není možné tukové polštářky účinně odbourávat cvičením nebo vhodnou dietou. Ošetření je prováděno ambulantně, nevyžaduje anestezii ani následné použití speciálních elastických bandáží.

Metoda neřeší nadváhu, je určena k odstraňování menšího množství tuku a doladění křivek k dokonalému vzhledu. Účinek metody velmi podpoří i dodržování zdravého životního stylu.

PRINCIP INJEKČNÍ LIPOLÝZY

Pomocí tenké jehličky se přímo do tukového polštářku aplikuje speciální látka na bázi přírodního preparátu ze sójových bobů, zvaného PPC (Phosphatidylcholin), který ovlivní metabolické procesy přímo v místě vpichu a dokáže rozpustit tuk nahromaděný v tukových buňkách v podkoží.  

PRŮBĚH APLIKACE

PŘÍPRAVA

Před vlastní procedurou není třeba žádná speciální příprava. Místo vpichu je předem desinfikováno šetrným desinfekčním prostředkem. Použití znecitlivující látky není nutné, ke vpichu se používá velmi jemná jehlička.

APLIKACE

Během samotné procedury lékař aplikuje směs účinných látek tenkou jehličkou přímo do problematické oblasti. Po ošetření nezůstanou žádné viditelné jizvičky. Celá aplikace trvá pouze pár minut.

POZÁKROKOVÁ PÉČE

Po ošetření je vhodné zvýšit příjem tekutin a minerálů a také se minimálně týden vyhýbat velké fyzické námaze.

K odbourávání tuku dochází postupně, k dosažení optimálního výsledku je třeba proceduru 2-4x zopakovat s časovým odstupem zhruba 6-8 měsíců. Injekční lipolýza má pozvolný nástup, plného výsledku je dosaženo obvykle zhruba 4-5 týdnů po posledním zákroku.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pomocí této metody účinně odstraníte tuk např. z oblasti podbradku, ale také z oblasti boků, vnitřních stehen, spodní části břicha, na pažích a zádech. Injekční lipolýzu mohou podstoupit i muži, pokud chtějí např. odstranit tukové polštářky z prsou a jiných partií. 

Procedura je vhodná zejména v případě, že potřebujete odstranit menší množství tuku na ne příliš rozsáhlé ploše. Pokud se vám např. podařilo zeštíhlet, ale v určitých partiích vám zbyly tukové polštářky, které pomocí diety a cvičení nezmizely, může vám pomoci právě injekční lipolýza.  Naši odborníci vám poradí a vhodnost metody s vámi osobně proberou.

Nespornou výhodou této metody je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Navíc má ošetření také vliv na tvorbu kolagenu, který zvyšuje elasticitu kůže a stahuje ji. Metoda se provádí již více než 10 let a po tu dobu nebyl zjištěn jediný případ negativního dopadu na zdraví klienta, je tedy velice bezpečná. 

Ceník