Odstranění nadměrného pocení

Spolehlivým a dlouhotrvajícím řešením odstranění pocení je injekční aplikace botulo. přípravků. Nadměrné pocení je nepříjemné a tato metoda Vám s ním spolehlivě a bezpečně pomůže. Aplikace účinné látky přeruší přenos vzruchu z nervových vláken do potní žlázy. Dojde tak k dočasnému, plnému zastavení pocení v ošetřované oblasti.

Vhodné pro podpaží, čelo i dlaně.

Odstranění nadměrného pocení provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Zvýšení kvality života, pokud nadměrné pocení negativně ovlivňuje každodenní aktivity

Snížení rizika podráždění a infekcí kůže způsobených potem

Zlepšení sebevědomí a pohodlí u denních aktivit a sportu

Jak na odstranění nadměrného pocení?

Léto, parno, znáte to. Stačí ujít jen pár kroků, a i když jste se před chvílí sprchovali, pocit stoprocentní hygieny je ten tam. Jenže, jak na odstranění nadměrného pocení? Nadměrné pocení (hyperhidróza) patří k velmi obtěžujícím příznakům. Může se projevovat jako pocení celého těla nebo jako lokální problém, zejména pocení dlaní, chodidel, podpaží nebo čela.

Odstranění nadměrného pocení určitých lokalit se provádí tak, ze se do postižené oblasti aplikuje velmi tenkými jehličkami účinná látka. K léčebným účinkům se používá velmi ředěného roztoku, jehož malé množství se aplikuje do kůže postižené oblasti, počítá se přibližně jeden vpich na 1 cm čtvereční. Po aplikace je přerušeno spojení mezi nervem a potní žlázou. Potní žlázy se díky tomu dočasně vyřadí z funkce a v lokalitě, kam je přípravek aplikován se dočasně pozastaví funkce pocení.

Zákrok je prováděn ambulantně a můžete po něm odejít domů. V případě dlaní byste následující hodiny neměli nosit nic těžkého, řídit ani dlaně jinak namáhat. Ošetřovaných míst byste se neměli dotýkat nejméně 24 hodin, poté je možno se jich jemně dotýkat a šetrně omýt.

Jaký je výsledek odstranění nadměrného pocení?

Účinek látky nastupuje pozvolna během 2 – 10 dnů. Jeho vlivem potní žlázy omezují, až takřka zastavují svou činnost. Trvání účinků je vždy individuální. Hyperhidróza neboli silné, nadměrné pocení vás však nebude nepříjemně obtěžovat po dobu minimálně 5 – 7 měsíců. Pak doporučujeme ošetření opakovat, čímž se prodlouží doba účinku.

Speciální látka = řešení nadměrného pocení 

Pocení či nadměrné pocení lze mírnit různými antiperspiranty. Bohužel ani ty však nejsou všemohoucí a jejich opakovaná aplikace během dne často ani není možná. Spolehlivým a dlouhotrvajícím řešením je aplikace účinné látky na nejproblematičtější partie. Pocení v takto ošetřené partii pak ustává do týdne a efekt trvá několik měsíců.
 

Ceník

Odstranění nadměrného pocení

Akce
Cena

Obě podpaží (100 jednotek B.)

15.990 Kč 666 €

Dlaně

5.990 Kč 250 €
7.990 Kč 333 €

Lékaři

MUDr. Simona Houserová
zobrazit detail

MUDr. Simona Houserová

MUDr. Šárka Slavíková
zobrazit detail

MUDr. Šárka Slavíková

MUDr. Jana Kovalčiková
zobrazit detail

MUDr. Jana Kovalčiková

MUDr. Kristýna Egea Canet
zobrazit detail

MUDr. Kristýna Egea Canet

MUDr. Miloš Ondruš
zobrazit detail

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Barbora Adamová
zobrazit detail

MUDr. Barbora Adamová

MUDr. Vlasta Vlasáková
zobrazit detail

MUDr. Vlasta Vlasáková

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)
zobrazit detail

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová)

MUDr. Klára Císařová
zobrazit detail

MUDr. Klára Císařová

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu