Infuze s vitamínem C

Infuze s vitamínem C, který je silný antioxidant a je velmi důležitý pro normální průběh našeho organismu s prokázanými pozitivními účinky na náš imunitní systém. Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a je tak odkázaný na jeho příjem v určitých potravinách, především v ovoci a zelenině. Tento příjem je ale většinou nedostačující.

Pleť bez dostatku vitamínu C je šedá, suchá, na povrchu prosvítají žilky a má sklon k tvorbě pigmentových skvrn.

Infuzi s vitamínem C aplikujeme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun, Mladá Boleslav

Objednejte se Objednejte se ON-LINE

Koupit poukaz

Silný antioxidant, bojuje proti únavě a stresu

Posiluje imunitní systém a podporuje zdraví a má příznivý vliv na hojení ran

 Pro správné fungování metabolismu, pozitivně působí na naši energii a náladu

Podporuje tvorbu kolagenu a tím zlepšuje stav pleti, posiluje vlasy a nehty

Význam vitamínu C

Vitamin C neboli kyselina askorbová má pro člověka životně zásadní význam. Je silný antioxidant a je důležitý pro normální průběh biochemických reakcí, např. podporuje detoxikační reakce v játrech, tvorbu kolagenu, vstřebávání železa, metabolizmus tuků atd. Vitamin C plní zejména antioxidační roli při oxidativním stresu, který vzniká díky každodennímu stresu, ze znečištěného ovzduší, ze špatné životosprávy apod. Vitamin C především také podporuje celkovou imunitu. 

Nedostatek vitaminu C se projevuje především srdečně-cévními obtížemi, poruchami hojení ran, sníženou tolerancí stresu, narušenou funkcí imunity, zvýšenou vnímavostí k bakteriálním a virovým infekcím a dalšími patologickými stavy. I jeho méně výrazný nedostatek představuje rizikový faktor vzniku chronických zánětlivých a onkologických onemocnění. Vitamínová terapie je využívána jednak jako prevence a jednak jako léčivá terapie při onemocněních nebo při fyzické či psychické zátěži.

 

Popis aplikace

Příprava
Není nutná žádná zvláštní příprava. Infuze s vitamínem C má příznivý vliv na posílení našeho organizmu a pozitivně působí na naší náladu.

Aplikace
Probíhá nitrožilním podáním, tedy jednoduchým vpichem, a postupným odkapáváním vitamínu C v jeho tekuté formě. Celá terapie trvá 20 až 30 minut při relaxaci.

Pozákroková péče
Ihned po terapii se lze vrátit k jakékoliv činnosti bez žádného omezení. Jen je potřeba dbát na normální pitný režim (min 2 l tekutin denně) a vyvarovat se užívaní diuretických léků.

Dávkování
Doporučujeme 4 – 5 infuzí podávaných v týdenních intervalech.    

Ceník 

Cena za 1 ošetření | při nákupu balíčku
Cena

Infuze s vitamínem C

1.390 Kč 58 €

Časté dotazy

Pro koho je aplikace vhodná?

Neboť vitamín C působí jako prevence a posilovač našeho imunitního systému, je vhodný v podstatě pro všechny. Zejména pak pro každého, kdo má zvýšenou spotřebu vitaminu C, tedy pro ty, kdo mají:

• únavu a sníženou schopnost koncentrace
• silnou tvorbu vrásek
• stres
• psychickou zátěž či fyzickou námahu (včetně sportu)
• psychickou poruchu
• opakované infekce (chřipky, angíny, rýmy, záněty plic atd.)
• alergie
• metabolický syndrom (obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka)
• revmatické choroby charakterizované např. bolestmi kloubů
• autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.)

Proč vitamín C potřebujeme?

Na rozdíl od mnohých savců, si lidský organismus není schopen vyrobit vitamin C sám. Proto je nutné tuto životu nezbytnou látku, přijímat v potravě. Potřebujeme ji nezbytně proto, aby nám normálně fungovalo vazivo a tvořil se v něm dostatek kolagenu, abychom netrpěli srdečně-cévními obtížemi, poruchami hojení ran, sníženou tolerancí stresu, narušenou funkcí imunity, zvýšenou vnímavostí k bakteriálním a virovým infekcím a dalšími patologickými stavy a jeho nedostatek mimo jiné představuje rizikový faktor vzniku onkologických onemocnění.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace operací horních očních víček a konzultace liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu