Blog rty

Výplň rtů v MyBestCare – zkušenosti spokojené klientky 

Už dávno jsou pryč časy, kdy zvětšení rtů znamenalo do očí bijící zvětšení a obličej těchto žen tak trochu připomínal “kačenky”. Techniky aplikace i složení výplňových materiálů hodně pokročilo a zkušený lékař přesně ví, jakou techniku a jaké množství výplně má použít, aby výsledek nejenom splňoval představy klientů, ale zároveň zůstal přirozený. Pokud chceme souměrné, plné, šťavnaté, ale za všech okolností zdravě vypadající rty, můžete se obrátit na odborníky z My Best Care.  

Přinášíme Vám skutečný příběh jedné z našich spokojených klientek, která chtěla řešit právě tuto problematiku. Horní ret byl to, co si přála vylepšit. Jsme rádi, že výsledek, s kterým je klientka spokojená, se dostavil u nás, a to díky kombinaci kvalitních výplní, zkušenosti lékařky a také metodě „lip flip“.

Rty naší spokojené klientky, ošetřovala MUDr. Barbora Adamová. Klientce Denise jsme položili několik otázek.

 

Proč jste se rozhodla pro zvětšení rtů? 

Každý člověk má něco, co se mu na sobě nelíbí nebo mu dokonce vadí. Někdy je to akceptovatelné, jindy vytváří živnou půdu pro komplexy. Pro mě to byl horní ret. Úzký, nevzhledný a při mluvení nebo úsměvu se měl tendenci stáčet dovnitř. Viděla jsem spousty upoutávek na rty před-po a řekla jsem si, že to přeci nemůže být taková věda. S touto myšlenkou jsem koketovala několik let, ale měla jsem trochu strach. Nakonec jsem se tedy objednala, ale zrovna v den termínu jsem se vzbudila s aftem, zákrok se tedy neuskutečnil. Trvalo další 2 roky, než jsem se odhodlala podruhé.

A bylo to šťastné rozhodnutí?  

Nejprve jsem navštívila vyhlášenou kliniku, kterou navštěvuje mnoho známých osobností. Těšila jsem se na krásné rty a nenapadlo mě, že by výsledek měl být jiný. Bohužel, výsledek by pěkný pouze první 2 dny (i díky otoku) a měla jsem rty, jaké jsem si přála. Šlo o klasickou výplň jehlou, po pár dnech se mi objevily bouličky, některé nešlo ani rozmasírovat a lékařka je musela rozpouštět. Bylo mi řečeno, že mám tvar rtů, ze kterých nikdy nedocílíme výsledku, který bych chtěla, a musím se smířit s tím, že dosáhneme pouze jemného zvětšení. Výplně, bouličky, rozpouštění… Takto to šlo párkrát dokola a už jsem ztratila trpělivost a tento věčný boj vzdala. 

Pak jsem na internetu našla informace o chirurgickém zvětšení rtů – Bullhorn lip a byla jsem odhodlaná tento zákrok podstoupit. Bylo to před obdobím léta, a tak jsem si řekla, že se objednám hned na první volný podzimní termín.  

A jak to dopadlo? 

Rozhodnutí na Bullhorn padlo před několika měsíci a letos na podzim jsem jej chtěla skutečně podstoupit. To bylo předtím, než jsem dala úplně poslední šanci klasické výplni a řekla jsem si, tohle prostě bude poslední pokus. Ale šanci dostala jiná značka výplně a jiná klinika. Volba padla na MyBestCare, slyšela jsem chválu na paní doktorku Adamovou, tak jsem si řekla, že to vyzkouším a pokud to neklapne, na podzim si na mě počká ten Bullhorn. 

Vzhledem k tomu, že to nebyl Váš první zákrok, můžete nám popsat, v čem byl jiný od kliniky, kterou jste navštěvovala předtím? 

Na minulé klinice byl postup u všech klientů stejný. Anestetický krém, po půl hodince aplikace výplně klasickou jehlou, 2-3 dny větší otok. Bylo to tam jak v obchoďáku, v čekárně bylo pokaždé několik žen a jenom jsme se v ordinaci prostřídaly.

U paní doktorky Adamové to bylo jiné, pečlivě mě poslouchala, hodně se ptala, věnovala mi pozornost, zhodnotila tvar rtů, a nakonec se rozhodla udělat to jinak. Neaplikovala anestetický krém, což mě dost vyděsilo, nedokázala jsem si představit, jak se taková bolest dá vůbec zvládnout. A výplň pak proběhla za pomoci tupé kanyly. Ale finální rozhodnutí, zda použít anestetický krém nebo ledovat, nechala na mně.

Můžete nám popsat průběh zákroku? 

Místo anestetického krému jsem rty asi 5-10 minut ledovala. Vysvětlila mi, že pak bývá menší otok. Efekt těsně po aplikaci je tedy hodně podobný finálnímu výsledku. Po ledování nejsou rty tak citlivé jako “naživo”. Bolest byla snesitelná. Paní doktorka všechno průběžně pečlivě vysvětluje, kontroluje, řekne, co bude dělat. Celkově celý zákrok (včetně ledování) mohl trvat do půl hodiny. K aplikaci výplně jsem ještě požádala o lip flip, který se dělá, když má ret tendenci stáčet se dovnitř, jak je to u mě. Ten umocní efekt objemnějších rtů. 

A co rekonvalescence? 

Těsně po zákroku se rty znovu zaledují, bolest jsem nevnímala žádnou. Rty jsou 2-3 dny trochu citlivější na dotek a mluvení jde trochu “ztuha”. Protože se moje maminka věnuje homeopatii, nasadila jsem okamžitě Arnicu a to bylo v podstatě jediné, co jsem užívala. Rty jsem pak na druhý den začala potírat obyčejným balzámem z drogerie. 

Objevily se nějaké modřinky? 

Ano, na druhý den se jich pár objevilo. Nic zásadního, stačilo překrýt make-upem. Jedna se mi vytvořila i mimo ret, což mě překvapilo, tak jsem hned ráno zavolala na kliniku. Telefon zvedla velmi milá recepční a poprosila mě nafotit a poslat, a že se na to paní doktorka ihned podívá. Během chvilky odepsala zpátky, že je všechno v pořádku a je to běžná komplikace výplní. Modřinky pak samy zmizely do 3 dnů. 

Jaký jste měla dojem z personálu a celkově atmosféry na klinice? 

Byla jsem na klinice Vysočany. Tato pobočka má krásné nové moderní prostory, je tam příjemná atmosféra. Vzali mě přesně na čas, jak jsem byla objednaná. Sestřičky milé, usměvavé, ochotné. Stejně tak paní doktorka. Velmi milá, zkušená, máte z ní dojem, že chce pro klienta opravdu to nejlepší a upřímně hledá možnosti, jak toho docílit, to je dnes vzácnost.

 

lips

 

Doporučila byste MyBestCare i svým kamarádkám? 

Ráda, proč ne. I já se určitě moc ráda vrátím. Byla jsem opravdu spokojená, proto si začínám pohrávat s myšlenkou na augmentaci prsou. A pokud do toho půjdu, tak určitě opět na klinice MyBestCare.

 

Objednejte se

 

 
Jak předejít modřinám po výplních

Jak předejít modřinám po výplních

Drobné modřinky po injekčních výplních? Dá se jim nějak zabránit? Základem je prevence. Vyzkoušejte osvědčené rady.

Zkušenost klientky s mini-abdominoplastikou

Zkušenost klientky s mini-abdominoplastikou

Jaké jsou zkušenosti klientky, která u nás podstoupila mini-abdominoplastiku, plastiku břicha, doplněnou o mini liposukci boků? Přečtěte si celý rozhovor

Modelace prsou očima klientky

Modelace prsou očima klientky

Jak probíhá modelace prsou na klinice My Best Care, je zákrok bolestivý a jak rychle se vrátíte k běžným činnostem? Všechny odpovědi najdete v rozhovoru s naší spokojenou klientkou.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu