Jedinečný dárek? Dárkové poukazy na naše kliniky! Nyní s bonusem až 3.000 Kč.
🎁KOUPIT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Konečně vysněné rty

Výplň rtů v MyBestCare - zkušenosti spokojené klientky 

Už dávno jsou pryč časy, kdy zvětšení rtů znamenalo do očí bijící zvětšení a obličej těchto žen tak trochu připomínal “kačenky”. Techniky aplikace i složení výplňových materiálů hodně pokročilo a zkušený lékař přesně ví, jakou techniku a jaké množství výplně má použít, aby výsledek nejenom splňoval představy klientů, ale zároveň zůstal přirozený. Pokud chceme souměrné, plné, šťavnaté, ale za všech okolností zdravě vypadající rty, můžete se obrátit na odborníky z My Best Care.  

Přinášíme Vám skutečný příběh jedné z našich spokojených klientek, která chtěla řešit právě tuto problematiku. Horní ret byl to, co si přála vylepšit. Jsme rádi, že výsledek, s kterým je klientka spokojená, se dostavil u nás, a to díky kombinaci kvalitních výplní, zkušenosti lékařky a také metodě "lip flip".

Rty naší spokojené klientky, ošetřovala MUDr. Barbora Adamová. Klientce Denise jsme položili několik otázek.

Proč jste se rozhodla pro zvětšení rtů? 

Každý člověk má něco, co se mu na sobě nelíbí nebo mu dokonce vadí. Někdy je to akceptovatelné, jindy vytváří živnou půdu pro komplexy. Pro mě to byl horní ret. Úzký, nevzhledný a při mluvení nebo úsměvu se měl tendenci stáčet dovnitř. Viděla jsem spousty upoutávek na rty před-po a řekla jsem si, že to přeci nemůže být taková věda. S touto myšlenkou jsem koketovala několik let, ale měla jsem trochu strach. Nakonec jsem se tedy objednala, ale zrovna v den termínu jsem se vzbudila s aftem, zákrok se tedy neuskutečnil. Trvalo další 2 roky, než jsem se odhodlala podruhé.

A bylo to šťastné rozhodnutí?  

Nejprve jsem navštívila vyhlášenou kliniku, kterou navštěvuje mnoho známých osobností. Těšila jsem se na krásné rty a nenapadlo mě, že by výsledek měl být jiný. Bohužel, výsledek by pěkný pouze první 2 dny (i díky otoku) a měla jsem rty, jaké jsem si přála. Šlo o klasickou výplň jehlou, po pár dnech se mi objevily bouličky, některé nešlo ani rozmasírovat a lékařka je musela rozpouštět. Bylo mi řečeno, že mám tvar rtů, ze kterých nikdy nedocílíme výsledku, který bych chtěla, a musím se smířit s tím, že dosáhneme pouze jemného zvětšení. Výplně, bouličky, rozpouštění... Takto to šlo párkrát dokola a už jsem ztratila trpělivost a tento věčný boj vzdala. 

Pak jsem na internetu našla informace o chirurgickém zvětšení rtů - Bullhorn lip a byla jsem odhodlaná tento zákrok podstoupit. Bylo to před obdobím léta, a tak jsem si řekla, že se objednám hned na první volný podzimní termín.  

A jak to dopadlo? 

Rozhodnutí na Bullhorn padlo před několika měsíci a letos na podzim jsem jej chtěla skutečně podstoupit. To bylo předtím, než jsem dala úplně poslední šanci klasické výplni a řekla jsem si, tohle prostě bude poslední pokus. Ale šanci dostala jiná značka výplně a jiná klinika. Volba padla na MyBestCare, slyšela jsem chválu na paní doktorku Adamovou, tak jsem si řekla, že to vyzkouším a pokud to neklapne, na podzim si na mě počká ten Bullhorn. 

Vzhledem k tomu, že to nebyl Váš první zákrok, můžete nám popsat, v čem byl jiný od kliniky, kterou jste navštěvovala předtím? 

Na minulé klinice byl postup u všech klientů stejný. Anestetický krém, po půl hodince aplikace výplně klasickou jehlou, 2-3 dny větší otok. Bylo to tam jak v obchoďáku, v čekárně bylo pokaždé několik žen a jenom jsme se v ordinaci prostřídaly.

U paní doktorky Adamové to bylo jiné, pečlivě mě poslouchala, hodně se ptala, věnovala mi pozornost, zhodnotila tvar rtů, a nakonec se rozhodla udělat to jinak. Neaplikovala anestetický krém, což mě dost vyděsilo, nedokázala jsem si představit, jak se taková bolest dá vůbec zvládnout. A výplň pak proběhla za pomoci tupé kanyly. Ale finální rozhodnutí, zda použít anestetický krém nebo ledovat, nechala na mně.

Můžete nám popsat průběh zákroku? 

Místo anestetického krému jsem rty asi 5-10 minut ledovala. Vysvětlila mi, že pak bývá menší otok. Efekt těsně po aplikaci je tedy hodně podobný finálnímu výsledku. Po ledování nejsou rty tak citlivé jako “naživo”. Bolest byla snesitelná. Paní doktorka všechno průběžně pečlivě vysvětluje, kontroluje, řekne, co bude dělat. Celkově celý zákrok (včetně ledování) mohl trvat do půl hodiny. K aplikaci výplně jsem ještě požádala o mini dávku botulotoxinu (1 nebo 2 jednotky), který se dává, když má ret tendenci stáčet se dovnitř, jak je to u mě. Ten umocní efekt objemnějších rtů. 

A co rekonvalescence? 

Těsně po zákroku se rty znovu zaledují, bolest jsem nevnímala žádnou. Rty jsou 2-3 dny trochu citlivější na dotek a mluvení jde trochu “ztuha”. Protože se moje maminka věnuje homeopatii, nasadila jsem okamžitě Arnicu a to bylo v podstatě jediné, co jsem užívala. Rty jsem pak na druhý den začala potírat obyčejným balzámem z drogerie. 

Objevily se nějaké modřinky? 

Ano, na druhý den se jich pár objevilo. Nic zásadního, stačilo překrýt make-upem. Jedna se mi vytvořila i mimo ret, což mě překvapilo, tak jsem hned ráno zavolala na kliniku. Telefon zvedla velmi milá recepční a poprosila mě nafotit a poslat, a že se na to paní doktorka ihned podívá. Během chvilky odepsala zpátky, že je všechno v pořádku a je to běžná komplikace výplní. Modřinky pak samy zmizely do 3 dnů. 

Jaký jste měla dojem z personálu a celkově atmosféry na klinice? 

Byla jsem na klinice Vysočany. Tato pobočka má krásné nové moderní prostory, je tam příjemná atmosféra. Vzali mě přesně na čas, jak jsem byla objednaná. Sestřičky milé, usměvavé, ochotné. Stejně tak paní doktorka. Velmi milá, zkušená, máte z ní dojem, že chce pro klienta opravdu to nejlepší a upřímně hledá možnosti, jak toho docílit, to je dnes vzácnost.

Doporučila byste MyBestCare i svým kamarádkám? 

Ráda, proč ne. I já se určitě moc ráda vrátím. Byla jsem opravdu spokojená, proto si začínám pohrávat s myšlenkou na augmentaci prsou. A pokud do toho půjde, tak určitě opět na klinice MyBestCare.

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha - Stodůlky
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756

Praha - Vysočany
Sokolovská 810/304,
190 00 Praha 9-Vysočany

+420 737 002 200

Mladá Boleslav
Palackého 267/9
293 01 Ml. Boleslav

+420 733 273 850
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210
 

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

 

Zákroky v celkové anestezii jsou prováděny společností My Best Care plastická chirurgie s. r. o., Sokolovská 810/304, Vysočany, 190 00 Praha

IČO: 17860725, Spisová značka C 377980/MSPH Městský soud v Praze.

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ: 08:00 – 19:00
SO: Dle objednání

Praha - Stodůlky
PO: 08:30 – 18:00
ÚT: 13:00 – 20:00
ST: 08:30 – 15:00
ČT: 08:30 – 19:00
PÁ: 08:30 – 19:00

Praha - Vysočany
PO: 08:00 – 18:00
ÚT: 08:00 – 17:00
ST: 08:00 – 18:00
ČT: 08:00 – 17:00
PÁ: 08:00 – 15:00

Mladá Boleslav
PO: 08:00 - 18:00
ÚT: 08:00 - 18:00
ST: 08:00 - 18:00
ČT: 08:00 – 18:00
PÁ: 08:00 - 18:00
SO, NE: Dle objednání.

Ceník

Videa

Volné pozice

Copyright © 2018 - 2023 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomearrow-circle-leftbarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram