Blog modelace

Tentokrát bychom Vám chtěli představit naši klientku, která na klinice v Praze Vysočanech podstoupila na jaře plastickou operaci – modelace prsou. Operovala ji MUDr. Barbora Adamová, která je zkušeným plastickým chirurgem. Své zkušenosti získala především při své desetileté praxi v Německu. 

Má tedy poměrně čerstvou zkušenost, o kterou se s námi podělila a třeba inspiruje i další ženy, které si s myšlenkou úpravy poprsí pohrávají.

Proč jste se rozhodla přijít na plastickou operaci prsou? 

Po kojení už má prsa nedržela tvar, byla měkká, měla jsem strie a byla níž, než by každá ženská chtěla. A to udělá hodně se sebevědomím každé ženy. 

Jaký dojem na Vás udělala doktorka Adamová? 

Výborný. Úžasná, příjemná, sympatická, milá. Všechno mi vysvětlila, na všechno se mě ptala, komunikovala se mnou i přes telefon. Cokoli jsem potřebovala vědět, velmi ochotně odpověděla a vysvětlila. 

A jaký dojem na Vás udělal personál při operací a po operaci? 

Sestřičky byly úplně skvělé, všichni se tady o mě starali moc hezky, byli příjemní, vůbec jsem se necítila jako v nemocnici. Bylo to rodinné prostředí. Cokoli jsem potřebovala, a dokonce i když jsem to nepotřebovala, tak mi to přinesli, člověk se tady opravdu cítí jako doma.  

Jak jste se cítila po operaci a co bolest po zákroku? 

Když jsem se probudila, tak jsem necítila prakticky žádnou bolest. Bylo to trochu nepříjemné, ale vyloženě bolest jsem necítila. Sestřička mi hned po probuzení se vším pomáhala, vysvětlila, co můžu a co ne. Když začala odeznívat narkóza, hned mi přinesla led a místo zachladila. Ale ani poté to nebyla bolest jako taková, je to spíš jenom nepříjemný pocit, ale dá se to v pohodě zvládnout. Dvě hodiny po operaci už jsem mohla částečně fungovat i sama, dojít si na toaletu, opláchnout obličej.

A co doma, po propuštění z nemocnice, jaká byla bolest a co jste třeba mohla a nemohla dělat? 

Po propuštění to bylo tak dva dny spíš nepříjemné než bolestivé. Trochu Vás obtěžuje, že Vám tělo nedovolí pohyb, na jaký jste zvyklá. Třetí den už jsem si sama umyla vlasy, vařila, to už bylo v pohodě. Ten třetí den už jsem byla schopná fungovat. 

A kdy jste mohla plně začít fungovat s dětma, v práci, sport? 

Já si myslím, že tak po týdnu už jsem plně fungovala a necítila žádné omezení. Kompresní podprsenka udělá opravdu hodně. Pomůže a nedovolí pohyb prsou, takže člověk zamezí nepříjemným pocitům. 

Jak Vám třeba pomohla kompresní podprsenka při rekonvalescenci? 

Jak jsem již zmiňovala, kompresní podprsenka je velký pomocník. Je ale potřeba nosit ji tak, jak paní doktorka říká, opravdu celý den, a to i na spaní, prvních 14 dní nonstop.  

Jaký máte celkový dojem z operace a jak jste spokojená s výsledkem? 

Jsem opravdu maximálně spokojená.  Prsa vypadají moc hezky a se sebevědomím to udělá hodně.  

Doporučila byste kliniku My Best Care svým kamarádkám nebo rodině? 

Určitě, už to vlastně i dělám. Všechny kamarádky věděly, že se chystám na operaci, takže pak chtěly vidět výsledek. Všem se výsledek moc líbí a chválí. Jsem teď vlastně taková chodící reklama na Vaši kliniku. Doporučila jsem kliniku kamarádce a ta se na operaci poprsí také chystá.

 

Objednejte se

Jak předejít modřinám po výplních

Jak předejít modřinám po výplních

Drobné modřinky po injekčních výplních? Dá se jim nějak zabránit? Základem je prevence. Vyzkoušejte osvědčené rady.

Zkušenost klientky s mini-abdominoplastikou

Zkušenost klientky s mini-abdominoplastikou

Jaké jsou zkušenosti klientky, která u nás podstoupila mini-abdominoplastiku, plastiku břicha, doplněnou o mini liposukci boků? Přečtěte si celý rozhovor

Konečně vysněné rty

Konečně vysněné rty

Zvětšení rtů je dnes jedním z nejvyhledávanějších zákroků estetické medicíny. Ale přinese požadované výsledky i v případě, když máte velmi úzké rty?

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  zprac. os. údajů.

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu