miniabdomino

Vyzpovídali jsme naší spokojenou klientku paní Olgu, která u nás podstoupila mini-abdominoplastiku. Jedná se o plastiku břicha, která byla v případě této klientky doplněna ještě o liposukci boků.  Klientka si přála vytvarovat štíhlý pas, chtěla se zbavit převisu kůže a také poupravit jizvu po císařském řezu. To vše paní doktorka Adamová splnila. Posuďte sami a začtěte se do osobní zkušenosti paní Olgy. 

 

Jste s výsledkem spokojená? 

Ano, jsem velice spokojená. Výsledek je dokonce lepší, než jsem očekávala.  

Proč jste si vybrala kliniku My Best Care? 
Viděla jsem reklamu v Mladé Boleslavi, kde aktuálně bydlím a chtěla jsem se objednat na konzultaci. Šla jsem na konzultaci k panu doktorovi Kníže, a ten mi doporučil paní doktorku Adamovou, protože ten problém, co jsem měla, byl řešitelný jenom s její pomocí. S paní doktorkou jsme se domluvily na miniabdominoplastiku plus ještě miniliposukci, protože jsem vždycky snila o tom, že budu mít vyrýsovaný pas a pomocí cvičení to nebylo možné. Na zákrok jsme se domluvily poměrně rychle.  

Jak to celé probíhalo? Konzultace před operací a zákrok z Vašeho pohledu? 

Jsem v rozhodnutí poměrně opravdu rychlá, takže jsme se domluvily s paní doktorkou na termín hned. Až pak jsem se vlastně začala vyptávat, co vše operace obnáší. Jak dlouho trvá rehabilitační období, všechno mi bylo vysvětleno opravdu důkladně, věděla jsem krok po kroku, jak to bude probíhat, i jak to bude vypadat. Znala jsem ii pooperační péči. Takže jsem byla připravena opravdu na 100 %. Také jsem věděla, že výsledek se nedostaví hned po operaci, že opravdu to vyžaduje nějakou námahu i z mé strany. Myslím, že je důležité vědět, že asi tak 20-30 % výsledku záleží na Vás. Výsledek nebude takový, pokud to opravdu nevezmete vážně a nebudete dodržovat pokyny vašeho lékaře. Což jsem tedy dodržela. 

Proč jste se rozhodla podstoupit mini abdominoplastiku? 

Nebylo to tak zcela moje rozhodnutí. Protože původně jsem chtěla tu celkovou abdominoplastiku, chtěla jsem nějaký drsnější zákrok. Paní doktorka mi ale vysvětlila, že u mě to nejde, protože ten problém není tak rozsáhlý a opravdu by to nebylo vhodné. Jelikož paní doktorce důvěřuju, tak jsem zvolila variantu, kterou mi nabídla. Chtěla jsem štíhlý pas, tak jsme všechno zakomponovaly do jednoho zákroku. A důvod zákroku? Mám tři děti a břicho bohužel i s cvičením a dietou nevypadalo prostě dobře. Mám za sebou císařský řez, způsobil mi převis kůže, s kterým se nedalo nic dělat. Operace byla ideální varianta, jak dosáhnout plochého břicha, dobrého vzhledu pokožky a plus se  ještě zbavit nevzhledné jizvy, co jsem měla. 

Jaká byla bolest po zákroku a jak jste se s ní vyrovnala? 

Za prvé jsem byla ráda, že už to mám za sebou, takže první den bych řekla, že jsem necítila žádnou bolest. Nebrala jsem žádný prášky na bolest a další den, asi jak to přišlo k sobě, bylo to citlivý, ale žádná extra bolest to nebyla. Rozhodně ne taková, abych ležela, nebo se nemohla hýbat. Nic takového. Bylo to absolutně únosné. 

Jak jste byla spokojená s pooperační péčí? Když jste se probudila, jak se o Vás staraly, jak se k Vám sestřičky chovaly, jak to bylo? 

Rozhodně to bylo skvělé, protože pokoj vypadá báječně. Má velikánskou koupelnu, kde máte všechno, co potřebujete od základního vybavení až po luxusní kosmetiku, kterou jsem si šla koupit hned po operaci, protože se mi to opravdu líbilo. Péče byla dokonalá, to znamená, že jsem na nic nečekala. Všechno bylo s předstihem ještě, než jsem chtěla, už to bylo. Takže jsem byla opravdu nadmíru spokojená. Co se týče prvního dne po operaci, byl pro mě nejtěžší. Péče sestřičky mi ale hodně pomohla. Dostávala všechno, co bylo potřeba. Opravdu mi nic nescházelo.  

Jak dlouho trvalo než jste se vrátila do běžného života? 

Můžu vám říct, že ten návrat k běžnému životu netrval dlouho, protože hned po odeznění narkózy jsem odepisovala na maily a taky telefonovala, takže můžu říct, že pracovně jsem nebyla vyřazena z práce vlastně ani na hodinu, jenom na to operační období. Zotavení jde pomalu. Je to velký zásah do organizmu. Musíte počítat s tím, že nějaké omezení mít budete, co se týče sportu nebo opalování. Budete mít modřiny, bude vás to trošku trápit, ale ne natolik, abyste nemohli vykonávat běžné činnosti. Takže běžný život je možný hned po operaci.  

A ještě mě napadá jedna otázka, jestli byste to podstoupila znovu?  

Rozhodně na 100 %. Bez přemýšlení.  

Doporučila byste kliniku svým známým? 

Rozhodně. To již dělám. 

 

 
 
Jak předejít modřinám po výplních

Jak předejít modřinám po výplních

Drobné modřinky po injekčních výplních? Dá se jim nějak zabránit? Základem je prevence. Vyzkoušejte osvědčené rady.

Konečně vysněné rty

Konečně vysněné rty

Zvětšení rtů je dnes jedním z nejvyhledávanějších zákroků estetické medicíny. Ale přinese požadované výsledky i v případě, když máte velmi úzké rty?

Modelace prsou očima klientky

Modelace prsou očima klientky

Jak probíhá modelace prsou na klinice My Best Care, je zákrok bolestivý a jak rychle se vrátíte k běžným činnostem? Všechny odpovědi najdete v rozhovoru s naší spokojenou klientkou.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme os. údajů

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu