NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Výplně vrásek a vpadlých jizev

+    Výplně vrásek aplikací látky tělu vlastní

+    Koriguje atrofické (vpadlé) jizvy a vyplňuje hlubší vrásky a rýhy

+    Viditelně pozvedá kontury obličeje, pomáhá odstranit vaky pod očima

+    Zpomaluje stárnutí pleti a mírní jeho následky

+    Modeluje pokleslé ústní koutky, tváře i ustupující bradu

+    Dodává pleti chybějící elasticitu

+    Doplňuje ztracený objem v oblasti tváří

+    Má dlouhodobý efekt, který vypadá velmi přirozeně

Výplně vrásek

Kyselina hyaluronová je látka, která se vyskytuje přirozeně v lidském těle a má výrazně hydratační a omlazující účinky. Bohužel s postupujícím věkem její obsah v těle klesá a to má za následek zřetelné projevy stárnutí pokožky, jako je tvorba a postupné prohlubování vrásek, dehydratace pleti, pokles obličejových kontur a celkově ztráta pružnosti. Dermální výplně kyselinou hyaluronovou však také dokáží vylepšit nedokonalý tvar rtů, pokleslé ústní koutky nebo hluboké nosoretní rýhy.

Výplně vrásek s kyselinou hyaluronovou se liší zejména množstvím a druhem obsažené kyseliny hyaluronové, která se v nich používá ve formě gelové substance.

Princip PŮSOBENÍ KYSELINY HYALURONOVÉ

V kosmetických přípravcích se používá v různých poměrech jednak tzv. přírodní kyselina hyaluronová, s menší molekulární hmotností a velkou schopností vázat na sebe vodu (v množství až 400násobku své hmotnosti) a dále pak tzv. „zasíťovaná“ kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností, která je „hustší“ a má tedy výraznější liftingové a modelační účinky. Látka je do pleti aplikována velmi šetrně a téměř bezbolestně pomocí velmi tenké jehly nebo kanyly. První efekt výplně vrásek této látky je okamžitý a viditelný ihned po zákroku. Plný účinek však nastupuje postupně, jelikož kyselina hyaluronová na sebe v průběhu dalších cca 14 dnů až 1 měsíce váže vodu a zvětšuje tak svůj objem.

Popis aplikace

Příprava

Před aplikací kyseliny hyaluronové se nedoporučuje zhruba týden konzumace látek podporujících krvácení (aspirin, léky na ředění krve), dále vyšších dávek vitamínu E a některých léků s protizánětlivým účinkem. Před samotnou procedurou je pak na citlivější partie možné použít speciální krém nebo gel se znecitlivujícím účinkem.

Aplikace

Pomocí tenké jehly lékař postupně vstřikuje kyselinu hyaluronovou do pokožky tak, že zacílí přímo pod místo, kde látka vyplní vrásku, rýhu nebo defekt pleti. Samotný zákrok trvá 10 – 40 minut, v závislosti na rozsahu a typu ošetřené oblasti. Ošetřují se obličejové oblasti, ale i např. hřbety rukou, dekolt nebo krk. Pokud je třeba dosáhnout liftingového účinku zasíťovanou (a tedy „hustší“) kyselinou hyaluronovou, aplikuje se větší objem látky přímo do oblastí, kde objem chybí, tedy do propadlých tváří, oblastí po stranách obličeje apod. Pokud je kyselina hyaluronová aplikována hlouběji do podkoží, má výrazný rehydratační účinek a pokožce navrací její elasticitu. Velmi často se ošetření kyselinou hyaluronovou s úspěchem kombinuje s aplikací b-o-t-u-l-o-t-o-x-i-n-u.

Pozákroková péče

Ihned po aplikaci se ošetřené místo zchladí, abychom zabránili případnému vzniku otoků. V místě zákroku může být pleť jemně začervenalá a mohou se objevit i nepatrné modřinky, které však obvykle do cca 3-4 dnů zcela vymizí. Může se objevit také pocit jemného napětí v ošetřené oblasti. Krátce po zákroku se doporučuje výrazně omezit obličejovou mimiku, aby se zabránilo nežádoucímu pohybu aplikovaného gelu. Ošetřená pleť by také rozhodně neměla být vystavována intenzívnímu tepelnému a UV záření minimálně do té doby, než zcela zmizí známky podráždění.

Nejčastější dotazy

Kdy se výplně kyselinou hyaluronovou nesmějí aplikovat?
Pokud na vaší pokožce probíhá jakýkoliv akutní zánětlivý, případně alergický proces, nebo pokud trpíte autoimunitním onemocněním. Další kontraindikací je alergie na lidokain, porucha srážlivosti krve, onemocnění pojivových tkání (sklerodermie) nebo revmatoidní artritida. Těhotné ženy by se před zákrokem měly o vhodnosti zákroku vždy poradit se svým ošetřujícím lékařem.
Za jak dlouho nastoupí a jak dlouho přetrvává účinek metody?
Okamžitý efekt je patrný ihned po provedení procedury. Může být vyvolán i momentálním mírným otokem tkáně, nicméně účinek kyseliny hyaluronové začíná nastupovat ihned. Maximálního účinku metody je dosaženo postupně po cca 3-4 týdnech po zákroku, protože kyselina hyaluronová postupně absorbuje vodu a to má vliv na objem výplní. Výplně se v pokožce postupně vstřebávají, ovšem jejich účinek setrvává minimálně po dobu 6-9, někdy dokonce až 12 měsíců. Pokud v této době zákrok opakujeme, nové výplně mají schopnost spojit se s dosud nevstřebanými zbytky původně aplikovaných a účinek zákroku se tím prodlouží.
Jaká jsou další opatření po zákroku?
Několik hodin bezprostředně po ošetření bychom se neměli dotýkat pokožky obličeje a měli bychom se vyvarovat výraznějších mimických projevů. Po dobu alespoň 1 týdne po zákroku bychom se neměli podrobovat jakýmkoliv kosmetickým procedurám a masážím. Make-up je zpravidla možné nanášet již druhý den po zákroku, pokud pokožka není podrážděná a zarudlá.

Ceník

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram