Pouze laserová epilace je metoda, která vám pomůže redukovat nežádoucí ochlupení na několik let. Používáme proto špičkový laser v estetické medicíně a jediný, který umí odstranit chloupky (cibulky) – diodový laser LightSheer Lumenis DUET (Lumenis z Kalifornie).

LightSheerDUET_product3

Základní vlastnosti  laseru LightSheer DUET

  • bezbolestné – bez povrchové anestezie a gelu
  • určen pro všechny typy pokožky
  • rychlé ošetření nohou a zad do 20 minut
  • trvalý výsledek na rozdíl od levné IPL Fotoepilace

Tento přístroj je certifikován nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti FDA.

Jak laser funguje?

Laser_2Laserový paprsek selektivně zacílí na tmavý chloupek a tepelnou energií, kterou laser vydá, „sjede“ po chloupku do vlasové cibulky a zlikviduje ji. Takto ošetřená vlasová cibulka je definitivně odstraněna.
V podkoží se vyskytuje minimálně trojnásobné množství vlasových kořínků než  počet vyrostlých. Některé chloupky teprve prorůstají podkožím, jiné jsou vyrostlé a další právě vypadly.

Laser je schopen zničit pouze cibulky chloupků v růstové fázi - anagenu.

Proto  doporučujeme toto ošetření několikrát opakovat (3-5krát), aby hladká pokožka korespondovala s Vašimi představami trvalé redukce.

Běžně doporučujeme opakování po 4 -6 týdnech.

Odstranění nežádoucího ochlupení laserem bereme jako dlouhodobou záležitost (vzhledem k růstovým fázím chloupku), je potřeba čas a trpělivost. Výsledek se ale dostaví a Vaše problémy s nechtěným ochlupením budou vyřešeny.


 
Laser_3

Výhody pro ošetření laserovou epilací

úspora času – odpadne to každodenní otravné holení, ať jste kdekoliv

úspora peněz – měsíční náklady za žiletky, vosky a krémy jsou několik tisíc korun ročně

estetické hledisko – definitivní řešení problémů se zarůstajícími chloupky, zarudnutím nebo spálením pokožky způsobené různým typem holení

CENÍK  OBJEDNEJTE SE