V současnosti se jedná o nejefektivnější neinvazivní metodu na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného zmražení tukových
buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.

Co se děje při aplikaci kryolipolýzy ?

V závislosti na původní síle tukové tkáně je průměrný úbytek 25 % až 45% tukové tkáně.

Kdy uvidím první výsledky? 

Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelná za 15 dnů, k získání konečného výsledku je třeba vyčkat minimálně 6 týdnů. Po této době se rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Takové výsledky medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukci, avšak s nespornými výhodami: metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná, má nulovou rekonvalescenci - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života. Metoda se neklade požadavky ani na Vaše stravovací návyky, užívání léků nebo cvičení.

 

lipocryo
lipocryo_aplikace

Jak kryolipolýza aplikace probíhá?

Na kůži je umístěna speciální aplikační koncovka pro kryolipolízu - LipoCryo, která kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Aktivací přístroje dojde díky řízené intenzitě vakuového sání k přesnému vtažení záhybu kůže s tukovou tkání do aplikátoru. Následně aktivací kryolipolýzy dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru.
Tukové buňky v podkoží (adipocyty), bohaté na saturované mastné kyseliny, jsou zvláště citlivé na expozici chladu, což je velmi důležité a klíčové pro tuto metodu. Jinými slovy, sousedící elementy jako jsou krevní žilky, periferní nervy, melanocyty, fibrocyty a nenasycené tukové buňky, jsou mnohem méně citlivé na expozici chladu. Tato charakteristika vede po kryolipolýze (LipoCryo) aplikaci k trvalému odstranění adipocytu bez poškození okolních tkání. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje.

Přístroj je bezpečný, certifikovaný dle evropské medicínské direktivy CE MDD 93/42/EEC.

    • Měření kontaktní teploty v 7 zónách a její udržování na přesné hodnotě = vysoká bezpečnost pro klienta.
    • Žádné experimenty s teplotou pod bodem mrazu, která může nevratně poškozuje tkáň, jak je tomu u jiných přístrojů.
    • Vakuové sání v aplikační koncovce s manuálním nebo automatickým nastavením intenzity - dle tuhosti zchlazené kůže v průběhu zákroku.
    • Unikátní patentovaný princip aplikace chladivé energie a extrakce tepelné energie z místa zákroku.

 

CENÍK  OBJEDNEJTE SE