Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera Dots je moderní přístroj, který používá multi-polární radiofrekvenční energie pro rozjasnění a vypnutí pleti. Radiofrekvenční elektrický proud proniká hluboko pod kůži, dodává jí energii a stimuluje produkci kolagenu. Kůže se tak stává pružnější, pevnější a zároveň jemnější. Přístroj navrací pleti mladistvý vzhled, a to přímo během ošetření, které je rychlé a bezbolestné. Futera Dots také odstraňuje drobné vrásky, jizvičky a ranky po akné. Textura pleti se stává hladší a pružnější. Přístroj se zaměřuje i na regulaci povrchového zabarvení kůže – snižuje pigmentaci a zároveň stimuluje produkci nových zdravých kožních buněk. Ošetření je velmi rychlé díky tzv. repeat systému i díky snadnému výběru typu pleti a formy aplikace.

Ošetření přístrojem Futera Dots provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Vypnutí a rozjasnění pletim, navrací mladistvý vzhled pleti

Stimuluje produkci kolagenu a snižuje hyperpigmentaci pleti

 Odstraňuje jemné vrásky, jizvičky a ranky po akné

Ošetření je rychlé a bezbolestné, vhodné pro všechny typy pleti

Jak zákrok probíhá?

Přístroj Futera používá neinvazivní technologii využívající radiofrekvenční energii k ohřevu tkání. Stimuluje subdermální produkci kolagenu, čímž dochází ke zjemnění vrásek, zesvětlení hyperpigmentace a zlepšení stavu jizviček po akné. Tento systém indukuje remodelaci tkáně a produkci nového kolagenu, elastinu.

 

Ceník

Akce
Cena

Ošetření obličeje

3.900 Kč 163 €
5.390 Kč 225 €

Ošetření krku

2.790 Kč 116 €
4.290 Kč 179 €

Ošetření spodní část obličeje + krku

3.890 Kč 162 €
6.390 Kč 266 €

Ošetření dekoltu

3.990 Kč 166 €
5.390 Kč 225 €

Ošetření 1 menší oblasti

1.590 Kč 66 €

Balíček 3 ošetření obličeje nebo dekoltu

9.990 Kč 416 €
16.090 Kč 670 €

Časté dotazy

Pro koho je toto ošetření určeno?

Ošetření přístrojem Futera Dots je vhodné pro různé typy pleti i barvy. Hodí se pro každého, který potřebuje regulovat povrchové zabarvení kůže, ale i pro toho, koho trápí drobné vrásky, jizvičky, nebo ranky po akné. Přístroj uspokojí i klienty, kteří touží po vypnutí a rozjasnění pleti, nebo po mladistvějším vhledu pokožky.

Jsou klienti po ošetření nějak omezeni?

Klienti nejsou po ošetření nijak omezeni. Ihned po aplikaci se mohou vrátit ke všem svým aktivitám, ženy mohou používat make-up.

Jak vypadá pleť po ošetření?

Pleť může být začervenalá při intenzivnějším ošetření. Při intenzivnějším ošetření se mohou objevit jemné stroupky, které zmizí za 2-4 dny.

Jaké oblasti lze ošetřit?

Nejčastěji se používá na obličej, krk, dekolt, ale i hřbety na rukou.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu