+    Unikátní radiofrekvenční stimulátor Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

+    Navrací mladistvý vzhled pleti

+    Stimuluje produkci kolagenu

+    Odstraňuje jemné vrásky, jizvičky a ranky po akné

+    Snižuje hyperpigmentaci pleti

+    Ošetření je rychlé a bezbolestné

+    Vhodné pro všechny typy pleti

Nejmodernější přístroj Futera pro vypnutí a rozjasnění pleti

Futera Dots je moderní přístroj, který používá multi-polární radiofrekvenční energie pro rozjasnění a vypnutí pleti. Radiofrekvenční elektrický proud proniká hluboko pod kůži, dodává jí energii a stimuluje produkci kolagenu. Kůže se tak stává pružnější, pevnější a zároveň jemnější. Přístroj navrací pleti mladistvý vzhled, a to přímo během ošetření, které je rychlé a bezbolestné.

Futera Dots také odstraňuje drobné vrásky, jizvičky a ranky po akné. Textura pleti se stává hladší a pružnější. Přístroj se zaměřuje i na regulaci povrchového zabarvení kůže – snižuje pigmentaci a zároveň stimuluje produkci nových zdravých kožních buněk.

Ošetření je velmi rychlé díky tzv. repeat systému i díky snadnému výběru typu pleti a formy aplikace.

Jak zákrok probíhá

Přístroj Futera používá neinvazivní technologii využívající radiofrekvenční energii k ohřevu tkání. Stimuluje subdermální produkci kolagenu, čímž dochází ke zjemnění vrásek, zesvětlení hyperpigmentace a zlepšení stavu jizviček po akné. Tento systém indukuje remodelaci tkáně a produkci nového kolagenu, elastinu.

Nejčastější dotazy

Ošetření přístrojem Futera Dots je vhodné pro různé typy pleti i barvy. Hodí se pro každého, který potřebuje regulovat povrchové zabarvení kůže, ale i pro toho, koho trápí drobné vrásky, jizvičky, nebo ranky po akné. Přístroj uspokojí i klienty, kteří touží po vypnutí a rozjasnění pleti, nebo po mladistvějším vhledu pokožky.

Klienti nejsou po ošetření nijak omezeni. Ihned po aplikaci se mohou vrátit ke všem svým aktivitám, ženy mohou používat make-up.

Nejčastěji se používá na obličej, krk, dekolt, ale i hřbety na rukou.

Pleť může být začervenalá při intenzivnějším ošetření. Při intenzivnějším ošetření se mohou objevit jemné stroupky, které zmizí za 2-4 dny.

Ceník