+    Unikátní patentovaný facelift s celou řadou výhod oproti klasickému liftingu pleti

+    Navrací mladistvý vzhled s dlouhodobým efektem

+    Zaručuje maximální bezpečnost v lokální anestezii

+    Používá nejmodernější přístroje

+    Rekonvalescence je velmi rychlá

+    Provádí vyhledávaný odborník na plastickou chirurgii

Facelift

Nejmodernější vertikální metoda liftingu

Quick Lift je unikátní metoda faceliftigu, která se provádí na specializovaných pracovištích po celém světě. Klienti jsou s ní velmi spokojeni, a to z celé řady důvodů. Efekt je dlouhodobý a rekonvalescence naopak velmi rychlá. Metoda se provádí v lokální anestezii a zaměřuje se na přirozené omlazení pleti, kterého je dosaženo díky vertikální technice provedení.

Quick Lift byl poprvé představen v USA v roce 2003, a to plastickým chirurgem Dominicem Brandym, který je považován za tvůrce a průkopníka této metody. Provedl více než 2 000 operací a zdokonalil tak postup, jak provádět facelift.

Jak zákrok probíhá

Zákrok facelift Quick Lift se provádí v lokální anestezii a zabere okolo dvou hodin. Kůže se nenatahuje do stran, ale dochází k vertikálnímu vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže. Po zákroku nejsou nutné žádné obvazy a výsledek je patrný prakticky ihned. Po zákroku může klient odejít domů a zhruba po týdnu se může vrátit ke všem svým aktivitám.

Na naší klinice provádí tento zákrok renomovaný plastický chirurg MUDr. Tarek Rashed, který má více než desetiletou praxi v nemocničních zařízeních u nás, ale také v Itálii, Rakousku a Švýcarsku. Mimo to absolvoval odborné stáže v Lucembursku a na Tchaj-wanu a účastnil se řady mezinárodních kongresů u nás i v zahraničí.

Nejčastější dotazy

Metoda se obejde bez celkové anestezie a pacient může po zákroku odejít ihned domů. Výsledek je vidět prakticky okamžitě a vzhled je přirozenější, než u klasického faceliftu. Rekonvalescence je rychlejší a zhruba po sedmi dnech se klient může vrátit k tomu, co ho baví.

Quick Lift vyhladí i hluboké vrásky a kromě toho zpevní kontury, zvedne povislé koutky úst a vypne kůži i na spodní části krku. Jedná se o průlomovou metodu, která klientovi zajistí mladistvější vzhled, a to rychle a šetrně.

Quick Lift je minimálně invazivní, a proto je vhodná pro celou řadu klientů, kteří před zákrokem samozřejmě absolvují konzultaci s plastickým chirurgem. Ten posoudí vhodnost zákroku přímo pro ně. Tím, že pacienty nečeká dlouhé hojení a nemusí nosit obvazy, začíná být tato metoda hojně využívaná nejen ženami, ale také muži.

Po zákroku je patrný lehký otok tváře, který mizí obvykle do týdne. Modřiny se téměř nevyskytují. Přesto je vhodné dodržet domácí klidový režim, a to po dobu tří až pěti dní. Ke všem aktivitám se může pacient vrátit většinou po týdnu, kdy dojde k odstranění stehů a kdy mohou ženy začít opět používat make-up.

Ceník

SlužbaAkceCena
Niťový lifting dle počtu nití obvykle 8 -16 KS1 KS za 1 000 Kč
Niťový lifting mononitě dle počtu nití10 a více kusů 290 Kč/ks1 KS za 350 Kč
MiniFacelift – QUICKLIFT38 990 Kč45 000 Kč