Mini Facelift v lokální anestezii

Nejmodernější vertikální metoda liftingu

MiniFacelift je unikátní metoda faceliftigu, která se provádí na specializovaných pracovištích po celém světě. Klienti jsou s ní velmi spokojeni, a to z celé řady důvodů. Efekt faceliftingu je dlouhodobý a rekonvalescence naopak velmi rychlá. Metoda se provádí v lokální anestezii a zaměřuje se na přirozené omlazení pleti, kterého je dosaženo díky vertikální technice provedení.

MiniFacelift byl poprvé představen v USA v roce 2003, a to plastickým chirurgem Dominicem Brandym, který je považován za tvůrce a průkopníka této metody. Provedl více než 2 000 operací a zdokonalil tak postup, jak provádět facelift.

Mini facelift provádíme na pobočce: Praha 9 – Vysočany

Objednejte se Koupit poukaz

Navrací mladistvý vzhled s dlouhodobým efektem

Zaručuje maximální bezpečnost v lokální anestezii

Rekonvalescence po mini faceliftingu je velmi rychlá

Postup operace

Jak zákrok probíhá
Zákrok minifacelift se provádí v lokální anestezii a zabere okolo dvou hodin. Kůže se nenatahuje do stran, ale dochází k vertikálnímu vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže. Po zákroku nejsou nutné žádné obvazy a výsledek je patrný prakticky ihned. Po absolvování faceliftingu může klient odejít domů a zhruba po týdnu se může vrátit ke všem svým aktivitám.

Ceník Minifacelift

Konzultujeme a operujeme na všech pobočkách: Praha 9, Praha 5, Mladá Boleslav, Beroun

Akční cena
Cena

Konzultace plastická operace

590 Kč odečíta se z ceny provedeného zákroku 25 €

MiniFacelift v lokální anestezii - chirurgická metoda s dlouhotrvajícím efektem

44.900 Kč 1.869 EUR

Lifting čela/obočí

21.790 Kč 909 EUR
26.790 Kč 1.119 EUR

ZÁLOHA NA TERMÍN OPERACE: Minifacelift (odečítá se z ceny zákroku)

10.000 Kč 409 EUR

Termín zákroku je závazný a jeho zrušení je možné pouze ze závažných rodinných nebo zdravotních důvodů (vyžadujeme lékařské potvrzení)

Lékaři

MUDr. Jiří Paděra
zobrazit detail

MUDr. Jiří Paděra

MUDr. Jiří Ferra
zobrazit detail

MUDr. Jiří Ferra

Časté dotazy

Čím se minifacelift liší od klasického faceliftu?
Metoda se obejde bez celkové anestezie a pacient může po zákroku odejít ihned domů. Výsledek je vidět prakticky okamžitě a vzhled je přirozenější, než u klasického faceliftu. Rekonvalescence je rychlejší a zhruba po sedmi dnech se klient může vrátit k tomu, co ho baví.
 
Je tato metoda vhodná i na hluboké vrásky?
MiniFacelift vyhladí i hluboké vrásky a kromě toho zpevní kontury, zvedne povislé koutky úst a vypne kůži i na spodní části krku. Jedná se o průlomovou metodu, která klientovi zajistí mladistvější vzhled, a to rychle a šetrně.
 
Pro koho je tato metoda vhodná?

MiniFacelift je minimálně invazivní, a proto je vhodná pro celou řadu klientů, kteří před zákrokem samozřejmě absolvují konzultaci s plastickým chirurgem. Ten posoudí vhodnost zákroku přímo pro ně. Tím, že pacienty nečeká dlouhé hojení a nemusí nosit obvazy, začíná být tato metoda hojně využívaná nejen ženami, ale také muži.

Jak dlouho trvá samotná rekonvalescence?

Po zákroku je patrný lehký otok tváře, který mizí obvykle do týdne. Modřiny se téměř nevyskytují. Přesto je vhodné dodržet domácí klidový režim, a to po dobu tří až pěti dní. Ke všem aktivitám se může pacient vrátit většinou po týdnu, kdy dojde k odstranění stehů a kdy mohou ženy začít opět používat make-up.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu