NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Mini Facelift v lokální anestezii

+    Unikátní facelift s řadou výhod oproti klasickému liftingu pleti

+    Navrací mladistvý vzhled s dlouhodobým efektem

+    Zaručuje maximální bezpečnost v lokální anestezii

+    Používá nejmodernější přístroje

+    Rekonvalescence je velmi rychlá

+    Provádí vyhledávaný odborník na plastickou chirurgii

Klinika estetické medicíny v Praze

NEJMODERNĚJŠÍ VERTIKÁLNÍ METODA LIFTINGU

MiniFacelift je unikátní metoda faceliftigu, která se provádí na specializovaných pracovištích po celém světě. Klienti jsou s ní velmi spokojeni, a to z celé řady důvodů. Efekt je dlouhodobý a rekonvalescence naopak velmi rychlá. Metoda se provádí v lokální anestezii a zaměřuje se na přirozené omlazení pleti, kterého je dosaženo díky vertikální technice provedení.

MiniFacelift byl poprvé představen v USA v roce 2003, a to plastickým chirurgem Dominicem Brandym, který je považován za tvůrce a průkopníka této metody. Provedl více než 2 000 operací a zdokonalil tak postup, jak provádět facelift.

JAK ZÁKROK PROBÍHÁ

Zákrok minifacelift se provádí v lokální anestezii a zabere okolo dvou hodin. Kůže se nenatahuje do stran, ale dochází k vertikálnímu vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže. Po zákroku nejsou nutné žádné obvazy a výsledek je patrný prakticky ihned. Po zákroku může klient odejít domů a zhruba po týdnu se může vrátit ke všem svým aktivitám.

Na naší klinice provádí tento zákrok renomovaný plastický chirurg MUDr. Tarek Rashed, který má více než desetiletou praxi v nemocničních zařízeních u nás, ale také v Itálii, Rakousku a Švýcarsku. Mimo to absolvoval odborné stáže v Lucembursku a na Tchaj-wanu a účastnil se řady mezinárodních kongresů u nás i v zahraničí.

Nejčastější dotazy

Čím se minifacelift liší od klasického faceliftu?
Metoda se obejde bez celkové anestezie a pacient může po zákroku odejít ihned domů. Výsledek je vidět prakticky okamžitě a vzhled je přirozenější, než u klasického faceliftu. Rekonvalescence je rychlejší a zhruba po sedmi dnech se klient může vrátit k tomu, co ho baví.
Je tato metoda vhodná i na hluboké vrásky?
MiniFacelift vyhladí i hluboké vrásky a kromě toho zpevní kontury, zvedne povislé koutky úst a vypne kůži i na spodní části krku. Jedná se o průlomovou metodu, která klientovi zajistí mladistvější vzhled, a to rychle a šetrně.
Pro koho je tato metoda vhodná?
MiniFacelift je minimálně invazivní, a proto je vhodná pro celou řadu klientů, kteří před zákrokem samozřejmě absolvují konzultaci s plastickým chirurgem. Ten posoudí vhodnost zákroku přímo pro ně. Tím, že pacienty nečeká dlouhé hojení a nemusí nosit obvazy, začíná být tato metoda hojně využívaná nejen ženami, ale také muži.
Jak dlouho trvá samotná rekonvalescence?
Po zákroku je patrný lehký otok tváře, který mizí obvykle do týdne. Modřiny se téměř nevyskytují. Přesto je vhodné dodržet domácí klidový režim, a to po dobu tří až pěti dní. Ke všem aktivitám se může pacient vrátit většinou po týdnu, kdy dojde k odstranění stehů a kdy mohou ženy začít opět používat make-up.

Ceník

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram