Podívejte se na akční ceny platné do 28.2.2023.
Prozkoumat
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Kryolipolýza - odstranění tukových polštářků chladem

+    Kryolipolýza je velice účinné odbourávání tělesného tuku

+    Metoda je neinvazivní a bezbolestná, s nulovou rekonvalescencí a bez jizev

+    Neklade požadavky na stravovací návyky, užívání léků a cvičení

+    Kryolipolýza má dlouhodobý efekt

+    Průměrný úbytek tukové tkáně je 25 – 45%, řeší i celulitidu

+    Tukové buňky jsou navždy odstraněny z těla lymfatickým systémem

+    Okolní tkáně nejsou při proceduře nijak poškozeny

Kryolipolýza voucher

Kryolipolýza je moderní způsob redukce podkožního tuku pomocí řízeného zmražení tukových buněk.  Působením nízké teploty obsah tukové buňky zkrystalizuje a buňka díky tomu zcela odumře. Následně je lymfatickým systémem odplavena ven z těla. Kryolipolýza je však neinvazivní, bezbolestná a není po ni nutná jakákoliv rekonvalescence.

Výsledek odstranění tukových buněk pomocí této metody je dlouhodobý, vzhledem k tomu, že nejde o pouhé „vyprázdnění“ tukových buněk, ale jejich nevratnou likvidaci. Metodu lze s úspěchem kombinovat i s dalšími zkrášlovacími postupy, jako je injekční lipolýza, rázové vlny nebo radiolipolýza. Naši klienti s námi konzultují také například laserové odstranění znamének.

Princip kryolipolýzy

Tukové buňky (adipocyty), které jsou tzv. „nasycené“, což znamená, že obsahují saturované mastné kyseliny, se nacházejí v podkoží. Jednou z jejich mnoha specifických vlastností je značná citlivost na chlad a na tom je založen princip kryolipolýzy. Využívá toho, že je možné pomocí chladu tukovou buňku zlikvidovat, aniž by přitom došlo k jakémukoliv poškození jiných okolních buněk, které jsou na expozici chladu podstatně méně citlivé.

Moderní přístroje LipoCryo během procedury přesně měří kontaktní teplotu v 7 sousedících zónách a udržují ji na naprosto přesné hodnotě – z toho vyplývá, že metoda je pro klienta naprosto bezpečná a spolehlivá.

Popis aplikace

Příprava

Před samotnou kryolipolýzou není třeba žádná speciální příprava. Metoda neklade žádné zvláštní nároky ani na stravovací návyky klienta, užívání léků nebo cvičení a to před, ani po jejím provedení.

Aplikace

Na kůži je umístěna speciální aplikační koncovka přístroje na provádění kryolipolýzy – LipoCryo. Ta následně kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Aktivací přístroje dojde díky řízené intenzitě vakuového sání k přesnému vtažení kožní řasy s tukovou tkání do aplikátoru. Následnou aktivací procesu kryolipolýzy dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně vtažené do aplikátoru.

V průběhu procedury může klient vnímat mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje.

Jedna aplikace trvá zhruba 25 – 35 minut, podle rozsahu ošetřované oblasti.

Pozákroková péče

Metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná a hlavně má nulovou rekonvalescenci – klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života.

Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných do cca 15 dnů. K získání konečného výsledku je třeba vyčkat minimálně 6 týdnů, kdy lymfatický systém postupně odvede všechny odumřelé tukové buňky z těla ven. Po této době se obvykle rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Výsledky kryolipolýzy medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou chirurgicky prováděnou liposukcí.

Nejčastější dotazy

Na jakých problematických partiích může být kryolipolýza aplikována?

LipoCryo™ lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek, který je možné vakuově vtáhnout do jedné ze dvou velikostí aplikátoru. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější strana stehen, spodní část zad a vnitřní část paží.

Kdy je možné proceduru kryolipolýzy zopakovat?

Ošetření se opakuje dle množství tukové tkáně a podle potřeb klienta. Podle síly tukové tkáně a požadovaného výsledku její redukce je třeba 1 – 3 ošetření po měsíci.

Existují nějaké kontraindikace pro tuto metodu?

Metodu kryolipolýzy není vhodné provádět v těhotenství ani při menstruaci (to zejména v oblasti břicha). Dalšími kontraindikacemi mohou být srdeční onemocnění, popř. kardiostimulátor, onkologické a kožní onemocnění, diabetes 3. stupně nebo epilepsie. Pokud má klient ve svém těle velké kovové implantáty (např. po operaci velkých kloubů apod.) rovněž by měl od provedení kryolipolýzy upustit.

Vzhledem k tomu, že odumřelé buňky jsou z těla odváděny prostřednictvím vylučovací soustavy, nežádoucí je také choroba jater či ledvin.

Naše estetická klinika však nabízí řadu dalších procedur, které vám pomohou cítit se opět mladě a krásně. Oblíbenými zákroky jsou operace víček, operace křečových žil laserem nebo odstranění vrásek kolem úst.
Kryolipolýza

Ceník

SlužbaAkceCena
Kryolipolýza - odstranění tukových polštářků chladem990 Kč do 28.2.2022 1 690 Kč + každá další partie za 990 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha - Stodůlky
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756

Praha - Vysočany
Sokolovská 810/304,
190 00 Praha 9-Vysočany

+420 731 370 844

Mladá Boleslav
Palackého 267/9
293 01 Ml. Boleslav

+420 733 273 850
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210
 

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

 

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: 14:00 – 19:00
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 – 18:00
SO, NE: Zavřeno

Mladá Boleslav
ST: 8:00 - 15:00
ČT: 8:00 – 18:00
PÁ: 8:00 - 15:00
PO, ÚT, SO, NE: Dle objednání

Ceník

Videa

Volné pozice

Copyright © 2018 - 2023 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram