NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Liftera - ultherapie 2. generace

+    Výsledek LIFTERA ultherapie 2. generace působí velmi přirozeně

+    Pomáhá efektivně tlumit známky stárnutí pokožky

+    Nahrazuje chirurgický zákrok, je však neinvazivní

+    Ošetřuje pokožku do hloubky až 4,5 mm pod jejím povrchem

+    Má dlouhodobý účinek již po jednom ošetření (zhruba 36 měsíců)

+    Nastartuje regenerační proces v pokožce a obnovuje tvorbu kolagenu

+    Procedura se provádí certifikovaným přístrojem a je zcela bezpečná

+    Po ošetření nezůstanou žádné jizvy a není nutná rekonvalescence

LIFTERA ultherapie 2. generace

Liftera, neboli ultherapie 2. generace, je revoluční americká technologie, umožňující velmi efektivně tlumit známky stárnutí pokožky. Pomocí řízených mikro-fokusovaných ultrazvukových impulsů je možné zasáhnout do libovolné hloubky tkáně a následně vyvolat vypnutí zasažené tkáně a navodit hojící odezvu organizmu, jejíž součástí je obnovení tvorby kolagenu.

Princip LIFTERA ULTHERAPIE 2. GENERACE

Pomocí ultrazvukové hlavice přístroje LIFTERA je do pokožky aplikován frakcionovaný ultrazvukový impuls, který je přesně zacílen a proniká hluboko do tkáně. Tam následně vytvoří velmi hustou síť tzv. termálních koagulačních bodů (TCP), které již přímo během aplikace tkáň vypínají. Jejich působení vyvolá hojivou reakci organismu, kdy se v pokožce obnovuje tvorba kolagenu. Poté nastupuje tzv. remodelační fáze, během níž vypnutá a zahuštěná tkáň obohacená o vytvořený kolagen vyvolá výrazný liftingový efekt.

Ultrazvukové impulsy zasáhnou do hloubky až 4,5 mm. Žádná z neinvazívních faceliftingových metod není schopna se do takové hloubky dostat a právě v tom spočívá jedinečnost tohoto postupu. Během ošetření je však třeba působit i na svrchní vrstvy kůže, aby bylo možno dosáhnout dokonalého výsledku. Hlavice přístroje umožňuje prostřednictvím výměny koncovek zasáhnout i tyto vrstvy a vyvolat i v nich novotvorbu kolagenu a elastinu.

Popis aplikace

Příprava

Na pleti klienta se nejprve vyznačí pole, popř. jednotlivé body, kde je třeba ošetření provést. Poté se na obrazovce přístroje LIFTERA přesně nastaví vhodná síla impulsu i potřebná hloubka jeho průniku do pokožky.

Aplikace

Klientovi se přiloží na čistou pokožku hladká ultrazvuková hlavice s příslušnou koncovkou (podle požadované hloubky průniku). Hlavice začne vysílat přesně cílené krátké ultrazvukové impulsy o velké intenzitě. Povrchové kožní struktury přitom nejsou nijak poškozovány. Nehrozí tedy žádný otok, modřiny ani jizvy. Ošetření trvá zhruba 1 hodinu.

Klient může během ošetření LIFTERA ultherapie 2. generace pociťovat lehce nepříjemné pnutí, popř. pálení, tyto pocity však zpravidla rychle odezní. Citlivost je také možné omezit znecitlivujícím krémem.

Pozákroková péče

Po ošetření není třeba dodržovat žádná speciální opatření. Může se objevit dočasné jemné začervenání pokožky, které ustupuje během několika málo hodin. Pár následujících dní po zákroku lze pozorovat pocity lehkého pnutí kůže, která může být rovněž lehce citlivá na dotyk, případně se může objevit mírný otok. Make – up lze aplikovat již v den terapie.

Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu dalších 2-3 měsíců. Celkově viditelný výsledek ošetření přetrvává po dobu cca 36 měsíců. Kromě viditelných výsledků však metoda aktivuje tvorbu elastinu a kolagenu a tento efekt může přetrvávat dokonce až po dobu dalších 5 let.

Nejčastější dotazy

Pro koho se ultherapie LIFTEROU hodí nejvíce?
Ultherapie je velice účinnou metodou faceliftingu zejména pro klienty, kteří odmítají klasický chirurgický liftingový zákrok. Pokud je vaše pokožka ochablá a ztrácí pevnost, pokud se chcete vyhnout dlouhé rekonvalescenci po chirurgickém zákroku nebo se obáváte nepřirozeně působící mimiky po operaci, jste vhodným kandidátem právě pro podstoupení ultherapie.
Na jaké oblasti je možné ultherapii aplikovat?
Vysoký efekt metody je potvrzen zejména v oblasti podbradku a tváří, dále pak v oblasti dekoltu a také po vytažení, popř. vypnutí povislé kůže na krku.

Ultherapií lze však také úspěšně odstranit pokleslá víčka, zjemnit a vyhladit mimické vrásky v okolí očí a redukovat váčky pod očima. Zlepšuje rovněž texturu celé tváře, kůže se vypne a zpevní zejména v oblasti lícních kostí. Používá se s velkým úspěchem také na tzv. brow-lifting, tedy pozvednutí a zpevnění linie obočí.
Je tato metoda bezpečná?
Ultrazvuk je v medicíně využíván již více než 50 let. Jeho využití pro omlazení obličeje je sice záležitostí poměrně novou, avšak přístroje provádějící ultheru jsou podrobeny mnoha klinickým studiím. Na jejich základě pak získají nejvyšší medicínskou certifikaci – americkou FDA, kterou uděluje Americký úřad pro potraviny a léčiva. Přístroj LIFTERA, který používáme u nás, má i korejskou certifikaci KFDA, jako jeden z mála přístrojů na českém trhu. To potvrzuje vysoký stupeň bezpečnosti ošetření. Můžete si tedy dopřát skutečně bezpečný facelifting (resurfacing).

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram