NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Laserová epilace - s trvalým efektem

+    Laserová epilace pomáhá dlouhodobě redukovat nežádoucí ochlupení

+    Metoda je bezbolestná, obvykle není třeba používat anestezii

+    Lze použít na všechny typy pokožky

+    Při opakovaném použití (5-8) lze docílit téměř trvalého odstranění ochlupení

+    Lze ošetřovat i velké plochy – nohy, záda

+    Přístroj se dostane i na hůře přístupná místa

+    Viditelné zlepšení a úbytek ochlupení již po prvním ošetření

Injekční sklerotizace křečových žil

Laserová epilace moderním přístrojem Light Sheer Duet je velice účinná a zároveň, při opakovaném použití, také trvalá. Používáme při ní špičkový laser určený výhradně pro použití v estetické medicíně, který jako jediný dokáže trvale odstranit cibulky z nichž chloupek vyrůstá. Diodový laser LightSheer Lumenis DUET je certifikován nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti FDA (uděluje Úřad pro kontrolu potravin a léčiv Spojených států).

PRINCIP LASEROVÉ EPILACE

Laserový paprsek selektivně zacílí na tmavý chloupek a tepelnou energií, kterou laser vydá, „sjede“ po chloupku až do vlasové cibulky a zlikviduje ji. Takto ošetřená vlasová cibulka je definitivně odstraněna. V podkoží se vyskytují chloupky v různých fází svého růstu. Některé chloupky teprve prorůstají podkožím, další jsou již vyrostlé a další jsou těsně před vypadnutím. Laserový epilátor je schopen zničit pouze cibulky chloupků v nejdelší aktivní růstové fázi, tzv. anagenu.

Popis aplikace

Příprava

Ideální je, pokud si klient chloupky oholí večer před procedurou. Před ošetřením je třeba vyhnout se depilačním metodám, při nichž dochází k mechanickému vytrhávání celého chloupku i s cibulkou. Proto není vhodné si chloupky 6 týdnů před termínem, kdy proběhne laserová epilace, vytrhávat nebo odstraňovat voskem nebo cukrovou pastou. Laserovou epilaci rovněž není vhodné provádět na čerstvě opálené pokožce. Před zákrokem nepoužívejte ani samoopalovací krémy.

Před začátkem ošetření je každý klient podroben analýze fototypu, analyzována je i barva chloupků a jejich hustota. Údaje jsou následně zadány do přístroje a ten sám nastaví klinicky doporučené parametry ošetření.

Aplikace

Přístroj je vybaven dvěma aplikačními hlavicemi. Každá z nich obsahuje pole diod, které generují laserové záření. Koncovka HS pracuje na principu vysokorychlostní epilace při současném vakuovém vtažení kůže dovnitř do koncovky. To umožňuje rychlý a komfortní zákrok – povrch kůže se tím dostane blíže ke zdroji laserové energie. Pokožka se napne a tím dojde k roztažení melanocytů a ke sníženému průtoku krve. Tím vším se významně zvýší účinnost ošetření, k němuž pak stačí menší množství laserové energie. To s sebou přináší mnohem menší bolestivost, než je běžné u ostatních metod laserové epilace. Naproti tomu aplikační koncovka ET je vybavena safírovou špičkou, která v průběhu aplikace kontaktně chladí pokožku chladícím médiem. Chlazení usnadní ošetření malých a citlivých oblastí a snižuje bolestivost zákroku. Klient může během ošetření pociťovat lehce nepříjemné teplo při vyslaném laserovém impulsu. Citlivost je možné omezit znecitlivujícím krémem.

Pozákroková péče

Po ošetření je třeba vyhýbat se přímému slunečnímu záření po dobu zhruba 4-6 týdnů, na ošetřená místa je vhodné používat širokospektré krémy s vysokým ochranným faktorem SPF50. Vzhledem k tomu, že laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je pro záruku trvalého efektu ošetření několikrát zopakovat. Většinou je třeba 5–8 sezení s rozestupem zhruba 6–8 týdnů mezi jednotlivými terapiemi. Již po prvním ošetření však chloupky výrazně ubydou a budou jemnější.

Nejčastější dotazy

Pro koho se laserová epilace přístrojem LightSheer DUET hodí nejvíce?
Laserový paprsek je schopen spolehlivě detekovat zejména tmavší chloupky, proto je nejlepších výsledků dosahováno zejména v případě výskytu chloupků s větším množstvím melaninu (pigmentu). Obecně musí být barva chloupku tmavší, než barva kůže. Metoda je vhodná pro ženy i muže.
Na jaké oblasti je možné tento typ epilace aplikovat?
Epilovat lze prakticky všechny oblasti, kde je výskyt chloupků nežádoucí. Na citlivé oblasti se používá speciální koncovka s kontaktním chlazením a citlivost lze snížit rovněž krémy s anestetickými účinky.
Je tato epilační metoda bezpečná?
V případě zdravé pokožky bez příznaků bakteriální, virové nebo mykotické infekce je ošetření naprosto bezpečné. Výjimečně se po něm může objevit mírné začervenání nebo otok, které však v průběhu několika následujících dní zcela vymizí. U tmavších fototypů může dojít k pigmentovým změnám v místě zákroku, které se rovněž po čase ztratí. V ošetřované oblasti se mohou také vyskytnout drobné stroupky nebo puchýřky. Pokud klient užívá medikamenty, nebo potravinové doplňky ovlivňující citlivost na světlo, je lépe jejich užívání před zákrokem přerušit.

Ceník

SlužbaAkceCena
Epilace - podpaží1 390 Kč1 990 Kč
Epilace - třísla1 790Kč2 190 Kč
Epilace - horní ret950 Kč1 190 Kč
Epilace - lýtka2 990 Kč3 990 Kč
Epilace - brada950 Kč1 190 Kč
Epilace - dolní končetiny + třísla6 990 Kč9 000 Kč
Epilace - intimní partie + třísla2 790 Kč3 590 Kč
Epilace - záda horní polovina4 390 Kč5 290 Kč
Epilace - záda celá5 900 Kč8 500 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram