Bienpeel

BienPeel je nové inovativní ošetření, které působí ve dvou fázích. 1 fáze: nastartuje procesy obnovy a omlazení pleti, obnovuje její strukturu, napíná ji a tonizuje. 2 fáze: hluboce hydratuje pleť, obnovuje její ochrannou bariéru, účinné látky se dostávají do hlubších vrstev pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Hydratuje pleť vysušenou a dehydratovanou, řeší hyperpigmentaci a sjednocuje tón pleti. Vhodné je i pro zjemnění jizviček po akné. Skvělých výsledků dosáhneme při ošetření strií i při ošetření akné v aktivní fázi, stahuje póry, reguluje tvorbu mazu.

Výsledek: okamžitý lifting, rychlá regenerace pleti, sjednocený tón pleti – bělicí efekt.

Bienpeel provádíme na pobočkách: Praha 9, Praha 5, Beroun a Mladá Boleslav

Objednejte se Koupit poukaz

Inovativní 2 fázové ošetření na bázi chemického peelingu

Je skvělé na akné, rozšířené póry a jemné vrásky

Dokáže pokožku hydratovat do hloubky

Ošetření je šetrné a zanechává pokožku jemnou a hladkou

Popis aplikace

Příprava

Procedura BienPeel nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Aplikuje se na čistou, odlíčenou pleť a hodí se pro všechny typy pokožky, zejména pak na pleť s výskytem akné, s hyperpigmentací a pleť silně vysušenou.

Aplikace

Nejprve vyčistíme a dezinfikujeme pokožku. Poté naneseme přípravek BienPeel a necháme ho působit. Poté aplikujeme zklidňující masku s beta-glukanem. Po masce nanášíme ještě hydratační krém a ochranný krém proti slunci.

Pozákroková péče

Bezprostředně po ukončení procedury je vhodné pleť zklidnit aplikací masky s obsahem beta-glukanu. Doporučujeme masku Blandice, kterou zakoupíte na našich klinikách nebo na eshopu Kosmetikomat.cz.

Pro koho je zákrok vhodný?

Ošetření je vhodné prakticky pro všechny typy pokožky. Pokud je pleť problematická, může tato metoda velmi účinně pomoci. Jedná se zejména o pleť s výskytem akné, s hyperpigmentací a vysušenou pleť. Nejčastěji se aplikuje na celý obličej, včetně nosu a brady. Je možné ošetřit i jiné části těla, jako např. paže nebo záda.

Ceník

Akce
Cena

Novinka BienPeel

2.200 Kč 92 €

BienPeel Cl3 + microneedling

3.400 Kč 142 €
3.890 Kč 162 €

Časté dotazy

Jak často je třeba ošetření opakovat a dá se podstoupit i v letních měsících?

Doporučená četnost opakování procedury závisí na aktuálním stavu vaší pokožky. Pokud chcete skutečně viditelný efekt a důkladnou hydrataci, je třeba provést 4-5 ošetření s odstupem 2 týdnů.

Je ošetření šetrné k pokožce, není bolestivé?

Naopak, ošetření je velice příjemné, jde vlastně o šetrné a velmi účinné ošetření. Můžeme tuto proceduru provádět prakticky po celý rok a jako doplněk dalších procedur.

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme os. údajů

  Nebo

   Chcete se na cokoli zeptat?


   Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

   SOCIÁLNÍ SÍTĚ

   Sdílíme na instagramu