O nás

„Zasloužíte si vypadat a cítit se skvěle!“ Pouze ta nejkvalitnější péče spolu s hluboce lidským přístupem je to nejlepší vhodné řešení.

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny My Best Care nabízí nejkvalitnější péči od týmu profesionálů ve svém oboru. Zakládáme si na individuálním přístupu, díky kterému vždy najdeme to nejlepší řešení.

Vítejte na stránkách kliniky plastické chirurgie a estetické medicíny My Best Care, která se stále rozrůstá. Nyní již můžete našich služeb využívat na čtyřech pobočkách – v Praze 5 a 9, Mladé Boleslavi a Berouně.

Zcela jedinečným konceptem v rámci My Best Care je pobočka na Praze 9, kde operujeme především plastické operace v celkové anestezii.

 

Náš příběh

V roce 2014 založila Mgr. Pavlína Vlasáková (odkaz na její vizitku) společnost My Best Care. Její nadšení pro estetickou dermatologii a zápal se v tomto oboru stále zdokonalovat vedl k otevření první ordinace v Berouně. Aby byla nabízená péče co nejkomplexnější a mohla vyhovět všem klientům, přizvala si ke spolupráci i ortopeda a dermatologa.

S přibývajícími klienty a zvyšující poptávkou se zvětšoval nejen tým profesionálů, ale i zákroky a procedury. Nabídka se rozšířila o laserovou medicínu, plastiku v lokální anestezii a cévní ambulanci. Z My Best Care se stal rodinný podnik, protože do firmy vstoupil i manžel zakladatelky Tomáš Vlasák, který se v současné době věnuje inovacím a rozvoji firmy. Rodinnou atmosféru se snažíme přenášet i na naše klienty, kterým nabízíme individuální přístup ve velmi přátelské atmosféře. Povedlo se nám skloubit rodinné prostředí s profesionální a prvotřídní péčí. Z toho nemíníme ustoupit za žádné situace!

Aby klienti odcházeli co nejspokojenější, bylo potřeba neslevit v žádném ohledu, do naší nabídky proto přibyla prvotřídní korejská kosmetika (odkaz na kosmetikomat). Ve světě jsme začali hledat přístroje, jejichž výsledky budou přesně kopírovat přání klienta. Do České republiky jsme proto přivezli přístroj Liftera (odkaz na vysvětlení na stránkách), Futera (odkaz na vysvětlení na stránkách) a Aquapeeling (odkaz na vysvětlení na stránkách), jejichž jsme výhradními dodavateli.

V roce 2023 se stala spolumajitelkou kliniky My Best Care plastická chirurgie MUDr. Barbora Adamová (odkaz na její vizitku), která je kapacitou v plastické chirurgii a díky svým zkušenostem z Německa, kde získala atestaci v oboru plastické a estetické chirurgie, se stala nepostradatelnou posilou pobočky v pražských Vysočanech (odkaz na pobočku), jíž je i vedoucí lékařkou.

Neodmyslitelnou součástí týmu plastických chirurgu je také MUDr. Jiří Ferra, který již několik let s My Best Care spolupracuje a nyní vstoupil do firmy My Best Care plastická chirurgie a operuje u nás také zákroky plastické chirurgie v celkové anestezii. Na kliniku přinesl mnohaleté zkušenosti z oboru a také své charisma a humor.

 

Naše vize

Každý má o kráse a zdraví jiné představy. Naším úkolem je se každému klientovi individuálně věnovat, dopřát mu dostatek času na konzultaci a přeměnit jeho sny o dokonalosti v realitu. V My Best Care nechceme klientům podbízet procedury nebo zákroky, které nejsou potřebné, za každou cenu. I proto vždy dopředu víte, kolik za zákrok zaplatíte a naše ceny patří mezi nejnižší na trhu – ovšem bez ztráty profesionální kvality. Cílem je, aby z kliniky odcházel každý spokojený a rád se k nám s důvěrou vracel. Při volbě správné procedury se vždy snažíme nalézt efektivní a současně šetrné řešení. Se všemi dotazy a obavami vždy poradí ochotně nejen lékaři, ale i zdravotní sestřičky. Abychom „neusnuli na vavřínech,“ ve svém oboru se stále vzděláváme, zakládáme si na špičkovém

přístrojovém vybavení a kvalitním zázemí. Všechny naše přístroje jsou certifikované a používá je výhradně řádně vyškolený personál.

O tom, že toto všechno nejsou jen plané řeči svědčí výborné reference Estheticonu, na Googlu i Facebooku.

Nutzen Sie die Möglichkeit einer unverbindlichen Anfrage oder Bestellung

  Einen Termin für einen Eingriff oder eine Beratung vereinbaren


  Bitte akzeptiere Sie unsere Datenschutzbestimmungen. Danke Datenschutzbestimmungen

  Oder

   Haben Sie irgendwelche Fragen?


   Keine Sorge, wir werden Ihre Telefonnummer oder E-Mail nur für die Kontaktaufnahme verwenden.

   Soziale Netzwerke

   Wir teilen auf Instagram