Sleva!

Letní AKCE – Odstranění vrásek

1 990 4 990  vč. DPH

This product comes with the following vouchers:

 • Gift Certificate / Store credit of Voucher expires: 2024-08-31

Popis

Mračíte se, nebo zvedáte obočí? Máme řešení a to za akční cenu vrásek pomocí botulo. přípravků, jejichž efektem je relaxace svalů v dané lokalitě, a tím i vyhlazení vrásek. Efekt tohoto ošetření nastupuje 5.-14. den po ošetření a přetrvává 3–9 měsíců. Délka trvání efektu je ovlivněna sportovní či jinou pohybovou aktivitou klienta, metabolismem, kouřením atp. První aplikace zpravidla vydrží nejkratší dobu a dalšími ošetřeními se efekt prodlužuje. 

Platnost akčního poukazu: do 31.8.2024 

 

Dárkové poukazy nabízíme ve dvou variantách.

Elektronický poukaz: Je po zaplacení platební kartou/bankovním převodem automaticky generován ve formátu PDF a zaslán na Váš e-mail.

Tištěný dárkový poukaz: Nabízíme také možnost zaslání tištěného poukazu v dárkovém balení na Vámi uvedenou adresu. Tato služba je zpoplatněna a zvolit ji můžete v prvním kroku objednávky v košíku. Poukaz Vám po zaplacení dorazí také v elektronické podobě. Dárkové poukazy v tištěné podobě je možné zakoupit také na našich pobočkách v Praze, Berouně a Mladé Boleslavi.

Platnost poukazu: do 31.8.2024 

 

Podmínky použití:

 • Hodnota poukazu bude odečtena z ceny našich služeb na pobočkách My Best Care. Může být použita také na nákup kosmetiky.
 • Poukaz není směnitelný za peníze.
 • Hodnotu poukazu můžete čerpat postupně.
 • Poukaz je platný 6 měsíců od nákupu, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.

Další informace

partie

čelo, oční okolí, glabela (mračivka), čelo + glabela, čelo + mračivka + oční okolí

Využijte možnost nezávazného dotazu či objednávky

  Objednat se na zákrok nebo konzultaci


  Prosíme, potvrďte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme

  Nebo

   Objednejte se ON-LINE

   On-line se můžete objednat na tyto zákroky: Odstranění vrásek injekční aplikací botulo., Výplně vrásek, Zvětšení rtů, Elixír mládí (Doubleplazma + kys. hyaluronová), Bioremodelace, Kryolipolýza, Aquapeeling, Chemický peeling, Laserová ošetření (frakční laser, laserová epilace, pigmentace), Bienpeel, Futera, Microneedling, Infuze s vitamínem C, konzultace estetické dermatologie, konzultace operací horních očních víček a liposukce s medical specialistkou
   Objednejte se on-line

    Chcete se na cokoli zeptat?


    Nemusíte se bát, telefon ani email nepoužijeme k jiným účelům, než ke kontaktu.

    SOCIÁLNÍ SÍTĚ

    Sdílíme na instagramu