Chcete vyřešit povislá víčka?

Svěřte se do odborné péče našich specialistů!

Lékaři, kteří operují na klinice My Best Care patří mezi špičku ve svém oboru. Nejdůležitější pro nás je bezpečnost a spokojenost našich klientů. 

 

Plastická operace očních víček koriguje nadbytečnou a povislou kůži v oblasti víček (horních i dolních).Operace neřeší jen estetické nedostatky, ale pomůže i s častými pocity únavy a bolestivostí očí.

Zákrok se provádí v lokální anestezii (místní znecitlivění), protože zvláště při výkonu na dolních víčkách potřebujeme spolupráci operovaného. Při operaci na horních víčkách je řez veden tak, aby výsledná jizva probíhala v přirozené ohybové rýze, na dolním víčku pak těsně pod řasami.

O průběhu a vhodném způsobu operace doporučujeme nejdříve konzultaci na naší klinice.

Na konzultaci s plastickým chirurgem se dozvíte:

1) co od operace očekávat
2) jak bude probíhat
3) jaká je rekonvalescence

4) také zda právě u Vás je operace vhodná.

Termín je plánován zhruba do měsíce nebo dle potřeb klienta. U klientů, kteří užívají léky na ředění krve, je nutné tuto terapii, po konzultaci s lékařem, vysadit nebo změnit několik dní před výkonem. 
Samotný výkon trvá necelou hodinu a díky místnímu znecitlivění není významně bolestivý.

Po výkonu odchází klient v tmavých brýlích s doprovodem domů, kde dodržuje alespoň týden klidovější režim a bezprostředně po výkonu přikládá chladivé obklady.

Kontrola a vyndání stehů je plánována zhruba týden po výkonu. Do doby vyndání stehů si klient rovněž 3x denně aplikuje mast s antibiotikem.

ocni_vicka_v2a_66p

ocni_vicka_v2b_66p