Trápí Vás křečové žíly a otoky?

ODSTRAŇUJEME VŠECHNY TYPY KŘEČOVÝCH ŽIL, OD NEJMENŠÍCH METLIČEK PO NEJVĚTŠÍ TZV. KMENOVÉ VARIXY. VŠE RYCHLE S MINIMÁLNÍ ZÁTĚŽÍ A BEZ OMEZENÍ V BĚŽNÉ DENNÍ ČINNOSTI.

MINIFLEBEKTOMIE

Tato metoda má nejlepší kosmetický efekt a je prováděná v lokální anestezii. Žíly se odstraňují z mikrořezů a vpichů pomocí speciálních háčků. Flebektomie je šetrná, nezanechává větší hematomy ani pigmentace na kůži. Ranky jsou tak malé, že se nemusí šít, pouze se sterilně kryjí. Po výkonu je nutné nosit po dobu tří dnů kompresivní obinadlo a punčochy.

PĚNOVÁ SKLEROTIZACE

Sklerotizační látka je ve formě pěny injekčně aplikována pod ultrazvukovou navigací do varikosního žilního kmene, který se tímto uzavře a vyřadí z funkce. Vstřebání takto uzavřené žíly zpravidla trvá delší dobu než u sklerotizace menších žilek, a to cca 5-6 týdnů. Po tuto dobu se musí nosit přes den kompresní elastická punčocha.

RADIOFREKVENČNÍ ABLACE

Jedná se o ambulantní operaci bez hospitalizace,kdy je do žíly zaveden drobným vpichem pod ultrazvukovou kontrolou radiofrekvenční katetr. Následně se lokálně umrtví okolí žíly, spustí se generátor a za pomalého vytahování katetru se žíla z její vnitřní strany zatavíme. Tím se zneprůchodní. Vlastní výkon trvá od 30 do 60 minut.

LÉKAŘSKÝ LASER

Lékařským laserem se odstraňují především metličkové žilky. Jde o jednoduchou ambulantní léčbu, kterou je možné provést s použitím znecitlivujícího krému. Ošetření trvá několik minut, v závislosti na rozsahu postižené oblasti. Je zcela bezpečné a nezanechává žádné jizvičky.

Váš ošetřující lékař

 

MUDr. Martin Petrlík

  • absolvent Lékařské fakulty UK Praha
  • atestace I a II z vnitřního lékařství a angiologie
  • držitel licence ČLK pro výkon soukromé lékařské praxe
  • certifikát pro laserové operace na žilním systému, certifikát pro operace žil pomocí radiofrekvence
  • člen České lékařské komory (ČLK), České angiologické společnosti, České flebologické společnosti, Biomedicínského inženýrství, European Society for Vascular Surgery (ESVS), Association of International Vascular Surgeons (AIVS)
  • oprávnění pro poskytování zdravotní péče v oboru angiologie a vnitřní lékařství

 

 

Proměny