Obočí je velmi důležitou součástí výrazu obličeje. Tvář bez obočí je jako obraz bez rámu. S pěkným obočím se zvýrazní oči, obličej působí mladistvěji, člověk se cítí svěží a upravený. Požadujete-li k nerozeznání přirozené obočí, pak je technika Microblading správným řešením pro Vás.

CO JE MICROBLADING? K ČEMU SLOUŽÍ?

Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Chloupky se tak „vyrývají“ do pokožky. Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí.  Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu.

JAK MICROBLADING PROBÍHÁ?

Metoda Microblading spočívá v tom, že mělký řez malou čepelkou (tvořenou několika hroty v řadě) je veden v místech růstu obočí napodobující tvar a směr původních chloupků. Vedení a tvar chloupků může být krátký, dlouhý, pravidelný tak, aby výsledkem byl na první pohled přirozený vzhled obočí. Takto vytvořený chloupek je výraznější než jednodušší vytetovaný. Použitím několika barevných odstínů lze dosáhnou i plastického vzhledu obočí.

Používáme kvalitní barvy a pracujeme velice pečlivě, aby byl výsledek opravdu přirozený a dlouhodobý!!!

HLAVNÍ VÝHODY METODY MICROBLADING

  • Bezbolestná metoda s rychlým hojením
  • Okamžitý a dlouhotrvající výsledek
  • Přirozený vzhled
  • Ruční metoda – žádné drsné strojky
  • Možnost úpravy tvaru, barvy, intenzity, hustoty a délky obočí

 

AKČNÍ balíček MICROBLADING za 3.590 Kč 

– jedinečná 3D technika modelace obočí
 – BONUS liftingová masáž dekoltu + parafín na ruce zdarma
 – standardní cena balíčku bez akce 4.990 Kč