PLAZMALIFTING - OMLAZENÍ PLETI OBOHACENOU KREVNÍ PLAZMOU

REGEN PLAZMA (Original PRP - Platelet Rich Plasma)

- tajemství spočívá v aplikaci vlastní plazmy, která obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky. Tyto tělu vlastní látky regenerují kožní buňku a spouštějí omlazující proces velmi přirozenou cestou, kdy dochází k využití znalostí principu stárnutí kůže a využití znalostí o funkci růstových faktorů. Na trhu je více metod omlazení z vlastní krve, nicméně jen tato má certifikát FDA a vlastní klinické studie. Nemá žádná rizika, neboť tělo nepřijímá cizí, uměle vytvořené látky, tím odpadá riziko alergie a dalších vedlejších účinků.

Okamžité výsledky jsou patrné hlavně v těchto partiích:

- vrásky kolem očí
- tmavé kruhy pod očima
- ztráta pružnosti krku + dekoltu
- jemné vrásky nad horním rtem
- hřbety rukou
- vypadávání vlasů
- strie
- jizvy

KRYOLIPOLÝZA  - odstranění tukových polštářků chladem
 - jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému. Výsledky jsou srovnatelné s běžnou liposukcí, avšak s nespornými výhodami: metoda je neinvazivní, bezbolestná, s nulovou rekonvalescencí - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života.

Jak LipoCryo™ aplikace probíhá?
Na kůži klienta umístíme speciální aplikační koncovku - LipoCryo™ transducér, který kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Díky řízené intenzitě vakuového sání dojde k přesnému vtažení záhybu kůže s tukovou tkání do aplikátoru.
Následně aktivací kryolipolýzy dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru.

Zbavit se tuku přesně tam, kde to potřebujete...
LipoCryo™ lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek, který lze vakuově vtáhnout do jedné ze dvou velikostí aplikátoru. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní část paží.

Jak dlouho trvá jedna aplikace?
Podle rozsahu požadované plochy od 25 -34 minut.

Kolik je třeba ošetření?
Podle síly tukové tkáně a požadované redukce je třeba 1-3 ošetření po měsíci.

VÍCE INFO ZDE.

TRVALÁ LASEROVÁ EPILACE
- Zákrok provádíme lékařským multidiodovým laserem Light Sheer Duet, který je certifikován a patentován a jako jeden ze dvou laserů na světě zaručuje trvalý výsledek po dobu několika let.

Jeho vysoká účinnost daleko předčí selektivní fototerapeutické přístroje (IPL, FOTOEPILACE).

V podkoží se vyskytuje minimálně trojnásobné množství vlasových kořínků než počet vyrostlých. Některé chloupky teprve prorůstají podkožím, jiné jsou vyrostlé a další právě vypadly. Prochází tedy několika vývojovými stádii. Laser je schopen zničit pouze cibulky chloupků v růstové fázi -anagenu. Proto doporučujeme toto ošetření několikrát opakovat (cca 4-6x), abychom docílili 100% účinku. Opakování je vhodné po 4-6-ti týdnech.

Interval epilace laserem je v každé lokalitě jiný a u každého jedince zcela individuální.

VÍCE INFO ZDE:

NADMĚRNÉ PADÁNÍ VLASŮ
- dochází k němu tak, že se větší procento vlasů najednou dostane do konečné fáze růstu, kdy dochází k vypadnutí vlasu (normálně je to pouze cca 100 vlasů denně). U žen se tak děje většinou po porodu. Příčiny mohou být různé: dědičné, hormonální, nesprávné stravování, stres a další. Druhou možností je, že jsou rostoucí vlasy „otráveny" cytostatickou léčbou, thaliem a ionizujícím zářením.

Nabízíme několik možností (PRP terapie, mezoterapeutické přípravky, výtažky z kmenových buněk), výběr vhodné metody provádíme na základě odborné konzultace. Mezi špičku na trhu můžeme zařadit produkt Stem C´rum HL. Jedná se o špičkový produkt, který dokáže dodat výživu vlasovým kořínkům a tím obnovit růst vlasů z poškozených vlasových folikul.

MICRONEEDLING - nová generace celkového omlazení pleti
- jde o novou generaci mezoterapie, která pomáhá nejen redukovat vrásky, zpevnit kontury obličeje a odstranit rozšířené póry, ale velmi efektivně řeší problémy hyperpigmentací, rosacey, jizev, strií i jizviček po akné.
Mikrojehličky pronikají pod povrchovou vrstvu kůže a vytváří velmi malou ranku, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení. Kůže je tak aktivována k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk.
Bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které dobíhají v následujících 3 - 4 týdnech. Nastartovaný proces hojení vede k redukci vrásek, pigmentací, jizev, červených žilek (rosacey) i strií.

VÍCE INFO ZDE:


VÝPLNĚ VRÁSEK A VPADLÝCH JIZEV

 - Velice oblíbeným a efektivním zákrokem je výplň vrásek nebo i vpadlých jizev a kruhů pod očima přírodním gelem kyseliny hyaluronové.  V naší ambulanci používáme pouze kvalitní výplňový materiál s dlouhotrvajícím efektem. Pro lepší komfort aplikujeme znecitlivující krém. Výsledek je okamžitý a přirozený!

VÍCE INFO ZDE:

CELULITIDA
Celulitida je estetický problém projevující se hrbolatou ("pomerančovou) kůží. Při celulitidě dochází k zvětšení objem podkožních tukových buněk, které jsou vytaločovýny proti povrchu kůže a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající prývě strukturu pomerančové kůry, v místě je značně omezen průtok krve a lymfy.

Mezoterapie
Jedná se o ambulantní metodu, kdy aplikujeme pomocí mikrojehličky či dermapenu různé kombinace látek, které injekčně vpravené do podkoží rozpustí tuk a zjemní povrch kůže, zlepší lymfatický a žilní tok. Tím se zmírní i otoky a prosáknutí. Pro zvýšení účinnosti je vhodné podstoupit lymfodrenáž a výživové poradenství. Injekční metodou docílíme vpravení 100% účinné látky do pokožky.

Manuální lymfodrenáž
Jak již název napovídá, působí na lymfatický systém těla. Jde o speciální masáž, podporující odplavování toxických zplodin a odpadních látek z buněk.

ODSTRANĚNÍ MIMICKÝCH VRÁSEK BOTULOTOXINEM 
- Jednou z nejúčinnějších metod k odstranění mimických vrásek je použití injekčního botulotoxinu. Tato látka dokáže zablokovat nervové zakončení svalu. Tohoto efektu řadu let úspěšně využívá estetická medicína k vyhlazování vrásek – nejčastěji v oblasti kořene nosu, podélné vrásky čela a vějířky kolem očí. Efekt aplikace přetrvává cca 3-5 měsíců, při opakované aplikaci až 9-12 měsíců. Den po aplikaci je dobré spát na zádech se zvýšenou polohou, na týden se vyhnout soláriu a kosmetice.

VÍCE INFO ZDE.


MEZOTERAPIE - Celkové omlazení pleti, regenerace vlasové pokožky
 
- Jedná se o velmi oblíbenou metodu k regeneraci a omlazení pleti. Mezi  nejčastější místa aplikace patří: pokožka obličeje, krku a dekoltu, kam se velmi jemnými vpichy zavádí kyselina hyaluronová, která navozuje elasticitu, pevnost a vyhlazení pokožky. Mezoterapie se úspěšně používá i u nadměrného vypadávání vlasů. Při nedostatku určitých vitamínů a minerálů vlasy slábnou, lámou se a vypadávají. Vlasy mohou řídnout i následkem hormonální nerovnováhy, vlivem nemocí, stresu aj. Máme na výběr z mnoha preparátů, které obsahují pouze kyselinu hyaluronovou nebo i další vitamíny, aminokyseliny a minerály.

Mezoterapie se používá zejména k řešení těchto problémů:

- povadlá a unavená pleť
- pigmentové skvrny
- aknózní pleť s jizvičkami
- nadměrné vypadávání vlasů (4-8 ošetření ve 2-3 týdenních intervalech

KOREKCE VELIKOSTI A TVARU RTŮ 
- injekční metoda  pomocí přírodního gelu kyseliny hyaluronové Vám pomůže získat krásnější a plnější rty, vyhladí vrásky a udělá lifting rtů. Někdy je vhodné ošetření spojit i s ošetřením vrásek v okolí rtů (zejména v případě tzv. kuřáckých vrásek) a zvednout povislé koutky rtů. Pro větší komfort ošetření používáme znecitlivující krém.


ODSTRANĚNÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ
 

- Jedná se o jednoduchý a osvědčený zákrok, kdy se do potních žláz mikrojehličkou aplikuje botulotoxin, který způsobí omezení tvorby potu. Pro lepší komfort ošetření nanášíme znecitlivující krém.


VYSOKODÁVKOVÉ INFUZE S VITAMÍNEM C

- Pleť bez dostatku vitamínu C je šedá, suchá, na povrchu prosvítají žilky a má sklon k tvorbě pigmentových skvrn.

- Po podání vitaminu C ústy lze docílit v krvi jen nízké koncentrace vitaminu C, která však nedostačuje k preventivním a léčebným účinkům. K dosažení léčivých účinků vitamínu C je nutné vytvořit v krvi téměř 15x vyšší koncentraci, což je možné docílit pouze nitrožilním podáním.

- Infuzní terapie vitamínem C je vhodná nejen k omlazení pleti, ale rovněž při revmatických chorobách, Crohnově nemoci, při psychických poruchách a stresu, při alergiích, při nádorovém onemocnění v jakémkoli stádiu


LÉKAŘSKÝ PEELING

- Peeling vybíráme přesně na míru Vaší pleti. Cílem je omlazení, rozjasnění a odstranění pigmentových skvrn. Chemický peeling je rovněž skvělým pomocníkem v boji s akné a jizvičkami po akné. Kromě obličeje je možné ošetřovat i další lokality jako je krk, dekolt, záda, ruce.


ODSTRANĚNÍ NEVZHLEDNÝCH ŽILEK A METLIČEK
 

- K odstranění nevzhledných žilek a metliček na nohách používáme jednoduchou a účinnou metodu sklerotizace žil, kdy do žilky vpravíme sklerotizační látku, která žilku zaslepí. Výkon je ambulantní a téměř bezbolestný. Po výkonu je nutné nosit několik dní kompresivní punčochu.


LIFTING MEZONITĚMI
 

- Novinkou v estetické medicíně jsou mezonitě. Jedná se o mikrovlákna, která po zavedení nevidíte ani nenahmatáte. Mezonitě jsou vstřebatelná biovlákna, která problematickou oblast zpevní, vypnou a vyhladí, zároveň podnítí tvorbu nového kolagenu. Zákrok není bolestivý, neboť se používá znecitlivující krém. Efekt vypnutí pokožky přetrvá až dva roky.


IPL - pigmentace, žilky, rosacea 

- Principem ošetření je působení intenzivního pulsního světla (IPL) s nastavitelnými délkami pulsu, které zvolíme podle řešení problematiky pleti (pigment i žilky jsou uloženy v rozdílné vlnové délce). Skvěle se hodí k odstranění pigmentových skvrn a rozšířených pórů, rosacei, je časově nenáročná, nebolestivá a neumožňuje sociální vyloučení.

Postup ošetření je při použití IPL stejný jako u ostatních problematiky, očištění pleti, aplikace vodivého gelu, ošetření po laserovém zákroku dermokosmetikou.

Doporučený počet ošetření je 2-4 v rozmezí dvou týdnů.

INJEKČNÍ LIPOLÝZA 
- Injekční lipolýza je šetrná, ambulantní metoda, založena na rozpuštění tukové tkáně a jejím vyplavení z těla přirozenou cestou. Určena je především těm, kteří se nemohou zbavit tuku v problematických partiích, např. podbradek, „křidélka“ na zádech, paže, stehna, boky. Ošetření se opakuje 2x až 4x s odstupem 6 až 8 týdnů. Nutností je zvýšený pitný režim. Nejedná se o metodu, která řeší nadváhu. Efekt se dostavuje 4 týdny po poslední návštěvě.

MICROBLADING OBOČÍ
Obočí je velmi důležitou součástí výrazu obličeje. Tvář bez obočí je jako obraz bez rámu. S pěkným obočím se zvýrazní oči, obličej působí mladistvěji, člověk se cítí svěží a upravený. Požadujete-li k nerozeznání přirozené obočí, pak je technika Microblading správným řešením pro Vás.

VÝPLNĚ VRÁSEK A VPADLÝCH JIZEV
 - Velice oblíbeným a efektivním zákrokem je výplň vrásek nebo i vpadlých jizev a kruhů pod očima přírodním gelem kyseliny hyaluronové.  V naší ambulanci používáme pouze kvalitní výplňový materiál s dlouhotrvajícím efektem. Pro lepší komfort aplikujeme znecitlivující krém. Výsledek je okamžitý a přirozený!

VÍCE INFO ZDE

LIFTING HORNÍHO RTU
Bullhorn Lip lift  - lifting (zvětšení) horního rtu
 - metoda zvětšení horního rtu tím způsobem, že se pod nosem odstraní několik milimetrů kůže. Tento řez kopíruje zespodu tvar nosu, od toho je právě odvozen název „bullhorn“, což v překladu znamená „býčí rohy“ – řez je opravdu veden ve tvaru býčích rohů.