MUDr Tarek Rashed

Specializace

Plastická chirurgie

Vzdělání

Státní zkouška na LF Univerzity Karlovy v Praze (2001)

Universita per Stranieri di Siena, Itálie (2004)

Universita degli Studi di Milano, Itálie (2006)

MUDr. Tarek Rashed je vyhledávaným a zkušeným plastickým chirurgem s více než 18letou praxí. V roce 2001 promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, po dosažení titulu MUDr. pracoval na několika prestižních pracovištích v zahraničí. Provádí široké spektrum plastický operací.

 

Mezi pracoviště, kde MUDr. Rashed získal praxi patří Krankenhaus der Barmherzigen Schwestern v rakouském Linci a dále pak Kantonsspital Frauenfeld (Frauenfeld, Švýcarsko), kde absolvoval odbornou stáž na oddělení ortopedie a traumatologie. Poté pokračoval ve studiu na Università degli Studi di Milano (Itálie), kde získal titul Dott. (MUDr). Po zakončení studia několik let pracoval také v Istituto Policlinico San Donato (Fakultní nemocnice, Milán, Itálie) na oddělení plastické chirurgie (jednotka rekonstrukčních operací končetin).Další zkušenosti získal také na odborných stážích v Lucembursku a na Tchaj-wanu, kde pracoval pod vedení prof. Fu-chan Wei. Je pravidelným účastníkem mezinárodních kongresů v ČR i v zahraničí.   

V oboru plastické chirurgie e chirurgie ruky získal mnoho zkušeností od doc. MUDr. Andreje Sukopa, jehož je žákem.

Díky svým zkušenostem a vždy precizně odvedené práci je vyhledávaným odborníkem. Na naší klinice se k němu můžete objednat na operaci víček, mini facelift a lifting horního rtu.

Jazykové znalosti:
čeština, angličtina, němčina italština, arabština